Jump to content
NiskerLTD

orange.pl

Recommended Posts

Witam, domenka nie moja, ale pewna firma sprzedala ja Firmie Orange za .... 600 000pln, zna ktos drozsza PeLkę ?

 

staaare.. poza tym afaik to było €200.000

Share this post


Link to post
Share on other sites
staaare.. poza tym afaik to było €200.000

 

Ja czytałem że 150.000 euro a więc ok 600.000 zł , myślę że PLAY.pl może pójść za dużo wyższą cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czytałem że 150.000 euro a więc ok 600.000 zł , myślę że PLAY.pl może pójść za dużo wyższą cenę.

 

n.pl mogło być droższe niż orange.pl, zna ktoś cenę za jaką poszła ta domena?

Share this post


Link to post
Share on other sites
n.pl mogło być droższe niż orange.pl, zna ktoś cenę za jaką poszła ta domena?

 

orange.pl poszło za €150 000, a n.pl za 150 000 zł.

Oczywiście to tylko spekulacje i przecieki, bo oficjalnie ceny nie były ujawnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
150,000 zł na n.pl to chyba jakiś żart ;)

 

Ja slyszalem, ze poszla za 200k, ale tak na prawde to nigdy sie nie dowiemy. Moim zdaniem to malo i mogli zazadac wiecej (500k).I tak by kupili... Oczywiscie, o ile ta nieoficjalna kwota jest zblizona do prawdziwej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tak by kupili...

 

Zauważ, że domenę kupili zanim stworzyli markę, więc mogli przebierać i wybierać. Moim zdaniem ceny polskich jednoliterówek oscylują w okolicach 200k (za tyle ja bym sprzedawał). Co do n.pl – też się zdziwiłem, że tak tanio poszła (o ile to fakt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko kiedy n.pl zmieniło właściciela? Trzeba to również brać pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko kiedy n.pl zmieniło właściciela? Trzeba to również brać pod uwagę.

Ale bez przesady... za takie pieniądze taka domena to moim zadaniem śmiech na sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale bez przesady... za takie pieniądze taka domena to moim zadaniem śmiech na sali.

 

Nie dołuj człowieka, może to czyta. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW to ja mogę komentować oficjalne komunikaty :blink: Może poszła za 150k pln by zapłacić mniejszy podatek :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

może da wam pogląd na dyskusje wielkość budżetu jakim zarządza marketing w korporacji; pracowałem w niedużej firmie niszowej przychody roczne ok.20mln PLN maiłem ok 250tys. budżetu marketingowego na pierdółki - internet tragi prasa katalogi yellowpages ulotki (BTL) 100-200k za domenę jezeli związane jest to ze strategią wejscia na rynek nie wydaje się "drogo" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
I dlatego nie można psuć rynku sprzedając domeny tanio. :P

 

imho niektórzy z bywalców tego forum mogli by zacząć od odpuszczenia sobie rozdawania sensownych 3-literówek za 150-300 zł.

 

Osobiście uważam, że nadszedł moment w którym można śmiało dopisać na końcu jedno zero.

Share this post


Link to post
Share on other sites
imho niektórzy z bywalców tego forum mogli by zacząć od odpuszczenia sobie rozdawania sensownych 3-literówek za 150-300 zł.

 

Osobiście uważam, że nadszedł moment w którym można śmiało dopisać na końcu jedno zero.

Jeśli uważasz, że to za tanio to je wykup... Prawa rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego ja swoją trzymam, chociaż dostawałem już propozycje na zawrotną sumę 50 zł :P Icered ma rację, może warto kupić trochę sensownych domenek tanio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
imho niektórzy z bywalców tego forum mogli by zacząć od odpuszczenia sobie rozdawania sensownych 3-literówek za 150-300 zł.

 

Osobiście uważam, że nadszedł moment w którym można śmiało dopisać na końcu jedno zero.

 

Teoretycznie moglibyśmy się wszyscy umówić, że od dziś sprzedajemy tryliterówki za co najmniej tyle a tyle, ale:

1) i tak się znajdą tacy, którzy się wyłamią,

2) zdaje się, że to jest karalne. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh tak mnie cos korci podaj przynajmniej jedna drozsza xD

To Ty sprzedajesz na Allegro te domeny za 15M$? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sylyx napisał pewnie w takim sensie, że za domeny możesz sobie życzyć jaką chcesz kwotę i nikt Cię nie ogranicza. Gdybym ja miał domenę ze swoim nazwiskiem, wyceniłbym ją na 100 mln euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sylyx napisał pewnie w takim sensie, że za domeny możesz sobie życzyć jaką chcesz kwotę i nikt Cię nie ogranicza. Gdybym ja miał domenę ze swoim nazwiskiem, wyceniłbym ją na 100 mln euro.

Dokładnie tak jest. Wiele osób sprzedaje domeny za tanio i psuje rynek. Zmieni się to jak zwiększy się popyt. I wtedy będę sprzedawał ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×