Jump to content
Noname

Apple.pl ... wygasa ;-)

Recommended Posts

jesli by spadla mogloby byc tak jak z kenwood.pl - Status domeny: Domena zablokowana w związku z postępowaniem sądowym :P

 

A widzisz na niej ten status teraz? Ja nie widzę, czyli by tak nie było. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A widzisz na niej ten status teraz? Ja nie widzę, czyli by tak nie było. :P

no i po ptakach :P trudno, opcja nadal aktualna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli życzliwy. :P

 

e tam, pewnie ktoś z forum zobaczył że spada i zadzwonił do Apple z pytaniem czy by nie chcieli odsprzedać zanim zleci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
e tam, pewnie ktoś z forum zobaczył że spada i zadzwonił do Apple z pytaniem czy by nie chcieli odsprzedać zanim zleci :P

 

hehe, dobre :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie wierzę, żeby nagle... 13 dni po wygaśnięciu domeny ktoś sobie o niej przypomniał.

Zorientowane firmy przedłużają domeny zwykle 1-2 dni po wygaśnięciu - bo albo skrzynka pocztowa przestaje działać, albo odnotowują znaczny spadek ruchu.

Tej domeny raczej nie usprawiedliwia przekierowanie, nie po takim czasie.

Ewidentnie ktoś uprzejmy... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chciałem zadzwonić, ale odezwała się automatyczna sekretarka i powiedziała, że najbliższy termin rozmowy, na który mogę się umówić to za 14 dni. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ciekawe, domeny apple.pl i apple.com.pl ok. miesiąc temu zmieniły abonenta na Apple Inc.

Chyba ktoś tam za wielka wodą się wkurzył na niekompetencję poprzedniego abonenta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tej pory abonentem apple.pl byl SAD. Spolka znienawidzona przez apple-userow, ktora zamiast promowac jablka w Polsce, tkwila w PZPN'owskich klimatach. Od lat spolecznosc mac-userow naciskalo na Apple INC, zeby zajal sie tym i stworzyl prawdzily oddzial swojej firmy.

Zwroccie uwage, ze a SAD jest taki bajzel, ze jako jeden z 2 resellerow na siwcie chyba, nie ma swojego sklepu internetowego ;)

Zenua.

 

Moze wreszcie cos ruszy do przodu i bedziemy mieli normalnego dystrybutora jablek w PL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×