Jump to content
br3slau

Śledzik

Recommended Posts

Ruszyl sledzik. Chyba najwiecej trafnych uwag na Blipie #sledzik :P Nie owijaja w bawelne.

Wejscie albo przez nk.pl albo przez wersje beta nk.pl/sledzik

Ciekaw jestem waszych uwag :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na razie to ma funkcje ShoutBoxa i niczym nie zaskakuje a wrecz odstrasza.

W takim ksztalcie na razie dziekuje.

Kazda konkurencja jest dobra jednak - czekam na jakis ruch ze strony GG w sprawie Blipa lub ruchy konkurencji.

#Sledzik od rana nie jest zdrowy.

Edited by br3slau

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jaki ruch na literówkach bedzie

 

raczej niewielki - zwłaszcza, że serwis jest zintegrowany z nk

Share this post


Link to post
Share on other sites
raczej niewielki - zwłaszcza, że serwis jest zintegrowany z nk

 

testuje "altowy" błąd śłedzik i dziś 14 wejśc do tej pory także coś tam ruchu jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już z pół roku nie mam konta na nk .Odkąd nasza klasa zmieniła właściciela coraz bardziej odchodzi od podstawowej idei powstania tego serwisu przeradząc go w naszą klasę , fotkę i teraz czaterie razem wzięte .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by nie mowic o nk, to najcenniejsze źrodlo wiedzy ;) Tak duzo mozna dowiedziec sie o sasiadach, kolegach, kolezankach :P taak... zwłaszcza o kolezankach :P teraz dojdzie sledzik i zrobi sie na prawde ciekawie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jaki ruch na literówkach bedzie

 

U mnie śledzik mówiony po białostocku radzi sobie nawet ok (powyżej 30), jak takie statystyki się utrzymają do końca testów, to tą literówkę zarejestruję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie śledzik mówiony po białostocku radzi sobie nawet ok (powyżej 30), jak takie statystyki się utrzymają do końca testów, to tą literówkę zarejestruję.

 

czyli 30 jest granicą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no pojawiły się pierwsze łańcuszki:

 

UWAGA! USUNĄĆ ŚLEDZIKA!Wklejcie to na swojego śledzika! Jeżeli uzbieramy 70% użytkowników nk...to usunął śledzika !! B)

 

Istne szaleństwo na nk - panika sięga (można chyba powiedzieć) zenitu, co wydarzy się jutro? ;) ;) ;)

 

 

PS.

A mi po tym jak dowiedzialem sie o promocji TESCO: "8 piw Okocim w cenie 4" bardzo podoba się już SLEDZIK ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z trasha:

 

Ktoś poleca jak usunąc śledzinka na NK B)

 

Jak usunąć śledzika krótsze rozwiązanie:

We wszystkich przeglądarkach tak samo:

1.Wchodzimy na nk.pl i logujemy się

2.Następnie wchodzimy do edycji profilu.

3. Przechodzimy do zakładki Zaawansowane

4. Wybieramy opcje usuń konto

5. Podajmy hasło i klikamy usuń konto

I po sprawie nie denerwuje nas już śledzik.

Pozdrawiam

 

a oto komentarze ;)

 

moomin

+25 10-09-2009

Nie dziala, niemoge sie teraz zalogować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
513581, wtedy już jesteśmy wolni jak ptaki B) A ptaki to na Twittera idą ;)

 

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca . Patrząc po archive serwis przechodził pare metamorfoz lecz tak naprawdę teraz stał się taki popularny .Nie zdziwiłbym się jakby wraz z rosnącym ruchem przechodził kolejne przemiany w postaci poronionych dodatków jakie ma to miejsce obecnie na naszej klasie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca . Patrząc po archive serwis przechodził pare metamorfoz lecz tak naprawdę teraz stał się taki popularny .Nie zdziwiłbym się jakby wraz z rosnącym ruchem przechodził kolejne przemiany w postaci poronionych dodatków jakie ma to miejsce obecnie na naszej klasie B)

 

Ruch fotki spada a nk rosnie ;) Ciekawe dlaczego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch fotki spada a nk rosnie :P Ciekawe dlaczego :P

 

 

Bo obecnie NK ma formę fotki z podziałem na szkoły i klasy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×