Jump to content
networker

borsuk.pl planszowe.pl

Recommended Posts

Powariowaliście z tymi wycenami. Co ma takiego w sobie borsuk, że warty jest średnie X.xxx?

Ja mam Norka.pl i Lasiczka.pl a założę się, że przy wycenie nie dostałbym więcej niż niskie xxx.

Jak dotąd ignorowałem posty o wycenie pod usera, ale tym razem nie da się przejść obok tego obojętnie.

 

Weź mnie nie obrażaj! Nigdy nie daję pozytywnej opinii dla domeny tylko dlatego, że jest ona własnością kogoś tam. Co mnie to obchodzi kto jest właścicielem ? To, że borsuk mi się podoba nie ma znaczenia czyj on jest. Ja osobiście wolał bym borsuka niż norkę i łasiczkę razem wzięte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem norka.pl jest lepsza niż borsuk.pl, ma dużo więcej zastosowań (przez wieloznaczność) i lepiej się kojarzy.

 

 

moze i lepiej, ale ja na norkapl poza serwisem erotycznym nie postawiłby nic innego, natomiast borsuk ma moim zdnaiem otwarte i czyste pole

 

rzecz gustu oczywiscie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety potencjał norka.pl nie został na aukcji wysoko oceniony ;)

Mimo, że borsuk.pl trochę lepiej, to 280zł bym nie zapłacił.

 

ale to było rok temu, a to w domainingu przecież wieki :)

 

 

Oczywiście nie zdziwi mnie jak znajdzie sie EU, który zapłaci za nią całkiem sporo.

na to licze, podobnie jak było ze sledzikiem - jakbym go dał do wyceny to epwnie by został wyśmiany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że Borsuk ma lepszy dział PR niż inne zwierzaki w lesie. :)

 

@ArturZ: Ja tylko wyraziłem swą wątpliwość i tak jak ty masz prawo wycenić coś na xxxx tak samo ja mam prawo tę wycenę podważyć. Nie kierowałem tej uwagi konkretnie do ciebie więc nie traktuj tego personalnie.

 

@NetKurier: W przypadku tamtej aukcji nie było możliwości aby zadziałała magia dropped. ;) Pamiętam jak się o tą domenę licytowałem z tobą na Złapane. Cena była nieco wyższa :)

 

Moja intencją generalnie nie jest udowadnianie wyższości norki nad borsukiem, bo oba zwierzątka są wystarczająco sympatyczne, dążę jedynie do tego żeby poznać motywy takiej a nie innej wyceny, bo niektóre opinie wydały mi się delikatnie mówiąc, wzięte z kapelusza więc poprosiłem o rozwianie moich wątpliwości.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to było rok temu, a to w domainingu przecież wieki ;)

Kilka dni temu za 10zł się sprzedała na aukcji AM ;)

 

na to licze, podobnie jak było ze sledzikiem - jakbym go dał do wyceny to pewnie bym został wyśmiany :)

Prawda jest taka, że są domeny, o których z całą pewnością można powiedzieć że są dobre lub bardzo dobre,

są domeny, o których mozna powiedzieć że to ninja i są też takie jak borsuk.pl, norka.pl i podobne czyli powiedzmy przyzwoite, ale nigdy nie wiadomo jak to z nimi będzie. W przypadku tych ostatnich wiele zależy od szczęścia.

 

@NetKurier: W przypadku tamtej aukcji nie było możliwości aby zadziałała magia dropped. ;) Pamiętam jak się o tą domenę licytowałem z tobą na Złapane. Cena była nieco wyższa :P

ja kupiłem ją na dropped za 40zł :)

 

http://www.dropped.pl/gotoauction.php?name=norka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja kupiłem ją na dropped za 40zł :)

 

No to musiała po drodze jeszcze zmienić właściciela bo pamiętam ja z zeszłego roku na Złapane. Ceny nie pamiętam, ale była kilka razy wyższa.

 

@Networker - śledzik wbrew pozorom to nie jest kiepska domena i ja bym ja znacznie lepiej wyceniał niż borsuka. Wódeczka i śledzik w naszym kraju to rzeczy kultowe. :)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
...dążę jedynie do tego żeby poznać motywy takiej a nie innej wyceny, bo niektóre opinie wydały mi się delikatnie mówiąc, wzięte z kapelusza więc poprosiłem o rozwianie moich wątpliwości.

 

Pewnie coś w tym jest. Też nie mogłem pojąć dlaczego domenę "operaty.pl", o którą kiedyś pytałem wyceniano tu na reg fee. Uważam, że jest więcej warta. Nie można za bardzo się przejmować opinią innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Networker - śledzik wbrew pozorom to nie jest kiepska domena i ja bym ja znacznie lepiej wyceniał niż borsuka. Wódeczka i śledzik w naszym kraju to rzeczy kultowe. :)

 

 

teraz to każdy mądry :) sledzik dla mnie to była ninja, jakich mało na tyle, ze gratis dodałem idn-a

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz to każdy mądry :) sledzik dla mnie to była ninja, jakich mało na tyle, ze gratis dodałem idn-a

 

Potwierdzam. Baznadziejna nazwa, aż obciach czegoś takiego używać i to na taki projekt... Jak to w ogóle brzmi?! "Pogadamy na śledziku...", "Jesteś na śledziku?"... Zajeżdża mi to smrodem ze sklepu rybnego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz to każdy mądry :) sledzik dla mnie to była ninja, jakich mało na tyle, ze gratis dodałem idn-a

Bo sledzik.pl jest moim zdaniem gorsza i od borsuk i od norka i od nutria.

Domena ma wartosć tylko dlatego, że jest pod nią duży projekt robiony tak jak np pod allegro.pl czy innymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo sledzik.pl jest moim zdaniem gorsza i od borsuk i od norka i od nutria.

Domena ma wartosć tylko dlatego, że jest pod nią duży projekt robiony tak jak np pod allegro.pl czy innymi.

 

Pytanie jaką miała wartość zanim ten projekt powstał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

poszła przez sedo, wiec gdzieś w archiwach powinna być :)

rafałowi w zestawieniu chyba umkneła, albo w tamtm okresie się nie załapała z uwagi na niską cenę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×