Jump to content
networker

borsuk.pl planszowe.pl

Recommended Posts

Witam

 

mam prosbe o pomoc w wycenie dwóch domen

 

borsuk.pl

planszowe.pl

 

jakoś sobie nie do końća mogę poradzić z nimi :)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

planszowe.pl podoba mi się chociaz nie jestem zwolennikiem przymiotników.Idealna na sklep z rożnego rodzaju grami. 2-3k

 

borsuk.pl to chyba taka sama ninja jak moja gronostaj.pl.Ja sie jeszcze łudze że jakiś sklep z futrami do mnie się zgłosi ale jakoś twojej nie mogę przypasowac do niczego :).No chyba że ktos z takim nazwiskiem się trafi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
borsuk.pl to chyba taka sama ninja jak moja gronostaj.pl.Ja sie jeszcze łudze że jakiś sklep z futrami do mnie się zgłosi ale jakoś twojej nie mogę przypasowac do niczego :).No chyba że ktos z takim nazwiskiem się trafi :)

to ja chętnie tego borsuka za 50 PLN przygarnę, niech stracę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

borsuk.pl fajna domena, chętnie kupię tą domenę za 300 zł . Postawił bym na niej jakąś ministronkę z treściami dla dzieci.

 

planszowe.pl mi się nie podoba, moim zdaniem domeną o wiele gorsza od GryPlanszowe.pl

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też borsuk.pl mi się podoba.

Wiele zwierząt jest w nazwach. Bardzo dobrze się spełniają w identyfikacji. Trzymałbym i nie puścił taniej niż średnie X XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

planszowe.pl miałem parę lat temu w rezerwacji, nie opłaciłem i potem trochę żałowałem, ale nie za bardzo. gryplanszowe.pl o niebo lepsza.

Mimo wszystko domena konkretnego użytku i myślę może znaleźć nabywcę za niskie cztery iksy.

 

borsuk.pl mi się dziwnie kojarzy i na pewno nie dałbym za nią 280 zł, w ogóle nie wiem czy dałbym więcej niż 20-30 zł.

Ale zastosowań parę można pewnie znaleźć.

 

http://badgerbadgerbadger.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites
borsuk.pl fajna domena, chętnie kupię tą domenę za 300 zł .

 

hej zdecydowanie nie oddam za 300 :) .liczę na kgoś kto wpadnie na pomysł jakiegoś serwisu i wyda zdecydowanie więcej. skoro na świstaku moga być aukcje, to na borsuku też coś ciekawego moze powstanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hej zdecydowanie nie oddam za 300 :) .liczę na kgoś kto wpadnie na pomysł jakiegoś serwisu i wyda zdecydowanie więcej. skoro na świstaku moga być aukcje, to na borsuku też coś ciekawego moze powstanie :)

 

Tak zgadza się, domena ma szerokie zastosowanie, a samo zwierzę borsuk bardzo przyjemnie się prezentuje i ma charakterystyczny wygląd. Taniej niż za 3000 zł bym jej nie sprzedał, ale liczyłem na okazję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Borsuk schował się między psem a szopem? :)

Pb to zawsze popsuje zabawę. Widać po pyszczku, że to borsuk przebrany za szopa :-P

A co do domen, to kwota między niskie a średnie x.xxx jest ok.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powariowaliście z tymi wycenami. Co ma takiego w sobie borsuk, że warty jest średnie X.xxx?

Ja mam Norka.pl i Lasiczka.pl a założę się, że przy wycenie nie dostałbym więcej niż niskie xxx.

Jak dotąd ignorowałem posty o wycenie pod usera, ale tym razem nie da się przejść obok tego obojętnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaką? Ja osobiście nie widzę większej różnicy między Norką a Borsukiem. Powiem więcej, futro z Norek lepiej mi się kojarzy niż futro z Borsuka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem norka.pl jest lepsza niż borsuk.pl, ma dużo więcej zastosowań (przez wieloznaczność) i lepiej się kojarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem norka.pl jest lepsza niż borsuk.pl, ma dużo więcej zastosowań (przez wieloznaczność) i lepiej się kojarzy.

 

Norka też nie jest zła. Dobra na serwis erotyczny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaką? Ja osobiście nie widzę większej różnicy między Norką a Borsukiem. Powiem więcej, futro z Norek lepiej mi się kojarzy niż futro z Borsuka :)

 

 

Borsuk nadaje się na brand ( jak swistak czy pudelek) norka i lasiczka już raczej nie, ponieważ

norka to zwierze, oraz norka zwierzęcia, oraz norka studencka czyli delikatnie mówiąc dawno nie sprzątany pokój.

 

Jeżeli chodzi o futra, to żadna z tych 3 nazw wg mnie się nie nadaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że borsuk i norka to podobna klasa domen z minimalnym wskazaniem na borsuka :)

Niestety potencjał norka.pl nie został na aukcji wysoko oceniony :)

Mimo, że borsuk.pl trochę lepiej, to 280zł bym nie zapłacił.

Oczywiście nie zdziwi mnie jak znajdzie sie EU, który zapłaci za nią całkiem sporo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×