Jump to content
Alex

rozbity SLR

Recommended Posts

Ja też w PL nigdy nie widziałem SLRa więc na pewno bym się ucieszył jakbym go spotkał :)

To że w Polsce nie dają takich kredytów to już inna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy po prostu interesują się motoryzacją tak jak Ty domenami (?).

 

Z tego co pamiętam, fetyszem Michala są paragony z listą nabytych alkoholi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam, fetyszem Michala są paragony z listą nabytych alkoholi. :)

 

o... Michał zbierasz paragony alkoholi które wypijesz czy pierwsze lepsze z ulicy? pytam serio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jara się że razem z kumplami wypili alkoholu za 1500 coś EUR. :)

 

Swoją drogą czy to Michale jakiś super wynik? :).

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jara się że razem z kumplami wypili alkoholu za 1500 coś EUR. :)

 

Swoją drogą czy to Michale jakiś super wynik? :).

 

No chyba trochę więcej niż 1500-coś.

http://www.di.pl/index.php?showtopic=28493

 

Chwalenie się przepiciem takich pieniędzy to coś jak chwalenie się rozwaleniem tego SLR-a. Ekscytowanie się fotkami cudzych samochodów jest w mojej hierarchii o kilka poziomów wyżej. Więc, jak to się mówi, przyganiał kocioł...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No chyba trochę więcej niż 1500-coś.

http://www.di.pl/index.php?showtopic=28493

 

Chwalenie się przepiciem takich pieniędzy to coś jak chwalenie się rozwaleniem tego SLR-a. Ekscytowanie się fotkami cudzych samochodów jest w mojej hierarchii o kilka poziomów wyżej. Więc, jak to się mówi, przyganiał kocioł...

 

 

To miała być mała prowokacja a Ty ją zepsułeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raz widzialem slr'a i powiem ze zrobil na mnie ogromnie wrazenie, mimo ze widzialem kilka murcielago, f430,diablo itp

 

 

Nie dziwię się. SLR to już absolutnie najwyższa półka (gdzieś tam koło Pagani, tuż poniżej Bugatti), samochody które wymieniłeś są (były) od niego dużo tańsze. I dużo powszechniejsze, bo Diablo jako smarkacz widziałem, Murcielago ostatni raz w tym roku, F430 widuję dość często w moim mieście, a SLRa to widziałem tylko w Top Gear ;-)

 

Podsumowując: tania sensacja, ale wehikułu szkoda, bo to kawał myśli inżynieryjnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

News jak news. Ale jakby ktoś napisał że w Warszawie kto rozbił oryginalną "Srebrną Strzałę" to byłby naprawdę NEWS...;)

 

Erster_Auftritt_ein_207656g.jpg

 

Jeden był na sprzedaż ale z tego co mi wiadomo nie kupił nikt...

 

http://www.dziennik.pl/auto/article19804/N...ch_czasow_.html

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niechcący utopił najdroższy samochód świata (Bugatti Veyron) VIDEO :D

 

Nie wiadomo czy tak do końca niechcący ;)

Te "doniesienia" polskich mediów o tym że kierowca jest nieznany albo o tym rzekomym pelikanie są G warte.

 

Facet nazywa się Andy House i jest włascicielem firmy Performance Auto Sales w miescie Lufkin.

I tak zupełnie na marginesie ta firma zajmuje się naprawianiem zniszczonych aut egzotycznych typu Ferrari , Bugatti etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdzie moge zamiescic slideshow pps aby inni mogli go przejrzec , pisze tu bo ten pps wiazany jest s SLR - a dokładnie jak pewien spawacz go sobie wyspawał :

 

 

 

 

Widzę że im droższe rozbite auto tym wiekszy news w TV :) lol

 

tak wygladał po wypadku

 

40c9e72ef6f4a66660f598a790980000,14,1.jpg

 

 

a tak przed

 

w0_slr1.jpg

 

 

osobiście podoba mi się bardziej przed chociaż nie jestem fanem gwiazdy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Facet nazywa się Andy House i jest włascicielem firmy Performance Auto Sales w miescie Lufkin.

I tak zupełnie na marginesie ta firma zajmuje się naprawianiem zniszczonych aut egzotycznych typu Ferrari , Bugatti etc.

Może te wodowanie to taka 'darmowa' promocja firmy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
made in Poland :)

Polak potrafi :) Mieli go szybciej niż fabryka Merca :)

z tego forum:

Tak jak juz kiedys pisalem, ale nikt nie chcial mi uwierzyc, wiec prezentuje zdjecia pierwszego Mercedesa SLR w Polsce.

Premiera tego auta odbedzie sie dopiero za rok, ale moj kolega Robert zrobil pierwsza replike tego auta. Wlozyl w to auto ponad 2 lata codziennej ciezkiej pracy.

 

chcieli za niego 250k euro czyli połowę ceny oryginału..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Według wstępnych ustaleń policji, winę za wypadek ponosi kierowca Seata Ibizy, który wyjechał ze stacji benzynowej, nie rozglądając się na boki. Kierujący Lamborghini policjant ominął Seata, ale wjechał w inne auta.

 

Tak trochę offtopic, dziś był podobny (co do przyczyn) wypadek:

 

Wypadek autobusu w Hajdaszku

 

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, prawdopodobnie to jadąca od strony Kielc cysterna niespodziewanie zjechała na przeciwległy pas, którym jechał bus w kierunku Kielc i doszło do czołowego zderzenia. Kierowca cysterny mógł stracić panowanie na ciężarówką, gdy widział wyjeżdżający ze stacji benzynowej samochód i chciał go ominąć. Policjanci nieoficjalnie mówią, że gwałtowne hamowanie mogło sprawić, że cysterna "złamała" się na drodze i w tym momencie uderzył w nią nadjeżdżający autobus.

 

Wniosek: uważać przy stacjach benzynowych i wyjeżdżając z nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×