Jump to content
Sign in to follow this  
polo333

Przepisywanie tekstów na komputer(doc. pdf Word)

Recommended Posts

W poniższym ogłoszeniu chciałbym zaoferować przepisywanie tekstów na komputerze w różnej ilości. Adresuje tę ofertę do wszystkich potencjalnych klientów, nie tylko trapionych przez brak czasu. Rodzaje tekstów - dowolne (w tym prace zaliczeniowe, licencjackie, magisterskie, eseje, opowiadania, powieści). Przepisuję sprawnie i szybko. Dokumenty mogę sporządzać w formie dokumentu WORD bądź w formacie PDF.

 

 

--ADRESACI OFERTY--

 

 

Przepisanie tekstu oferuję po dostarczeniu na mój e-mail materiału w postaci skanu bądź zapisu MP3. Efekt przepisywania wysyłam również drogą mailową. Nagrania preferuję w języku polskim.

 

--KWESTIA CENOWA--

 

Co do zasady dopuszczam możliwość negocjacji końcowej ceny zlecenia. Gdyby zleceniodawca nie życzył sobie opcji negocjacyjnej, będę trzymać się poniższego cennika:

 

Opłaty dotyczą tworzenia dokumentów w formacie A4 (możliwe jest też przyjęcie zlecenia w formacie A5 bądź innym, wówczas koszt zlecenia podlegać będzie negocjacji).

 

1.) 1.50 zł - w przypadku 1 strony maszynopisu, druku (odnośnie materiałów w języku obcym opłata dodatkowa za 1 stronę w wysokości 30 groszy). Im więcej stron, cena jednostkowa spada na zasadzie 1-100 stron - 1.50 zł; 101-200 - 1.25 zł; itd.

 

2.) 2.00 zł - w przypadku 1 strony rękopisu (sugestia, by rękopisy były czytelne).

 

3.) 2.25 zł - w przypadku 1 minuty nagrania (sugestia, by nagrania były dobrej jakości).

 

Forma płatności - przelewem na konto bankowe. Zapłata, po wykonaniu zlecenia.

 

 

--DANE KONTAKTOWE--

Realizacja wszystkich etapów transakcji oraz kontakt są ze mną możliwe dzięki mailowi: oden333@o2.pl. W tytule proszę o wpisywanie tematu "ZLECENIE-PRZEPISANIE"

W razie wątpliwości lub w kwestiach dodatkowych możliwy jest kontakt na GG: 10956644 oden52

 

 

Kłaniam się

Z wyrazami szacunku i zapraszam do współpracy

Juliusz Grabowski

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja Tobie proponuję domenę przepisujemy.pl

Od 100 do 300 wejść w miesiącu.

Cena do negocjacji.

autor raczej wolałby przepisuję.pl lub przepiszę.pl, które pewno są wolne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×