Jump to content
Grzesiek B.

[NameClub] Warszawskie Spotkanie Domainerów i nie tylko

Recommended Posts

Witam,

 

w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Właścicieli Domen zapraszamy wszystkich, którym tematyka domen nie jest obojętna oraz tych, którzy chcieliby tematem się zainteresować :)

 

Data: 16 października 2009

Start: 19:00

Miejsce: Warszawa, BrowArmia http://www.browarmia.pl/index.php?strona=8&lang=0

 

Jednym z punktów spotkania będzie dyskusja nt. powstałego Stowarzyszenia, Waszych pomysłów, sugestii. Dodam, że PSWD będzie

miało najprawdopodobniej baaardzo silną reprezentację :)

Poza tematem Stowarzyszenia spodziewać się można wielu innych ciekawych dyskusji o domenach i tematach pokrewnych :)

 

Prosimy o wpisywanie się w tym wątku osób, które się pojawią. Niech nas zobaczą ;)

 

 

Spotkaniem tym chcielibyśmy zapoczątkować cykl spotkań organizowanych pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Właścicieli Domen.

Jako roboczą nazwę spotkaniom nadaliśmy NameClub. O dalszych inicjatywach z tym związanych będziemy Was z Darkiem vel TomNice informować.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat miałem jechac w sobote 17.10 do Warszawy - to moze mi sie uda dotrzec dzien wczesniej - kto wie zobaczymy ;-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacja o Spotkaniu rozesłana do Członków Stowarzyszenia. Jest to najlepsza okazja, żeby rzeczowo i konstruktywnie porozmawiać o PSWD. Kto może niech przybywa :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety nie wiem, czy się pojawię, bo właśnie wtedy się przeprowadzam...

 

 

Będę oczywiście, więc mogę zadać pytania w twoim imieniu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną mamy zadeklarowanych już ponad 10 uczestników :D

 

Jeżeli są chętni to proszę się zgłaszać bo okazać się może, że potrzebować będziemy większego stolika :)

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety nie wiem, czy się pojawię, bo właśnie wtedy się przeprowadzam...

Ja dzień wcześniej mam operację, więc przeprowadzka, to pikuś. :D

 

ps. Nie zakładajcie opcji, przeżyję. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok - ja pojawie sie na pewno .. chyba ze zrobie sobie wczesniej krzywde a ostatnio mam do tego farta ;-)

 

Jak cos bede jechał z Łodzi więc moge kogos zabrać w piątek - dokladniej 3 osoby ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok - ja pojawie sie na pewno .. chyba ze zrobie sobie wczesniej krzywde a ostatnio mam do tego farta ;-)

 

To może wstrzymaj się z tymi masochistycznymi zapędami i dotrzyj na spotkanie cały i zdrowy B)

 

Potwierdził udział jeszcze jeden z forumowiczów więc wszystko wskazuje na to, że będzie w sumie kilkanaście osób.

 

I oczywista nadal zapraszamy niezdecydowanych :D

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja postaram się być ale nie obiecuję :P)) jeślibym się pojawił z os. towarzyszącą to czy to byłby problem? ;)

 

To będziecie czy nie? ;) A osoby towarzyszące mile widziane.

 

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kwestiach organizacyjnych. Spotkanie odbywa się w dolnej części lokalu. Rezerwacja jest na moje nazwisko (próbowałem na hasło NameClub ale kobita miała chyba słabszy dzień i nie mogliśmy się dogadać :blink:).

 

Wedle deklaracji będzie kilkanaście osób.

 

 

Do zobaczenia.

 

Grzesiek Bujnowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za spotkanie a szczegolnie za tę część w Przękaskach Zakąskach :)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak mogliście mnie zostawić samego o 5 w Kamieniołomach... właśnie dotarłem dopiero do domu :)

Wroże stowarzyszeniu szanse na sukces... wiecej takie paneli dyskusyjnych jak dzisiaj i będzie ok :)

pozdrawiam,

Michał

Edited by yesterday

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak mogliście mnie zostawić samego o 5 w Kamieniołomach... właśnie dostałem dopiero do domu :D

 

Ja właśnie wstałem i dochodzę do siebie. Sorry Michał, ale to nosiło znamiona przestępstwa dlatego "wcześniej" odpadłem :)

 

Podziękowania wszystkim, którzy dotarli. Spotkanie można podzielić na 3 etapy. BrowArmia - ciekawe dyskusje okołodomenowe,

Zakąski - dyskusje przy czystej i śledziku no i Kamieniołomy - kto był nie żałuje (Seles szkoda że nie dotrwałeś do tego etapu, jako sztygar czułbyś się jak u siebie :)).

 

Do następnego razu. To już za miesiąc ;)

 

Grzesiek

 

Dzieki za spotkanie a szczegolnie za tę część w Przękaskach Zakąskach :P

 

W dobrym stanie dotarłeś skoro podwójnie złożone zdanie jeszcze skleciłeś ;) Następnym razem do tego nie dopuścimy ;)

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i co ja się tu dowiaduję :) nigdy nie lubiłem opuszczać imprezy przed końcem, następnym razem już zdrowy - dotrzymam kroku :)

 

pozdrawiam i do następnego

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, widzę, że wpisuję się ostatni :) Warszawskie spotkania się rozkręcają.. Aż się boję pomyśleć co się będzie działo na trzecim :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę... i nie załapałem się na popijawę :)

 

Swoją drogą pswd.pl odsyła na google. Będzie tam coś czy to niewłaściwy adres?

Bo, żeby stowarzyszenie właścicieli domen nie miało takiego adresu? :)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą pswd.pl odsyła na google. Będzie tam coś czy to niewłaściwy adres?

pswd.pl należy oczywiście do Stowarzyszenia.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×