Jump to content
Sign in to follow this  
ankon

droppark.pl znowu padł

Recommended Posts

Od dwóch dni nie działają domeny które korzytają z systemu droppark.pl, czy mozna sie dowiedzieć kiedy zostanie to naprawione?

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOMENA: droppark.pl po zakończeniu okresu rozliczeniowego

 

utworzona: 2008.10.07 16:51:06

ostatnia modyfikacja: 2009.09.28 10:57:15

wygasa: 2009.10.22 16:51:06

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie domeny rejestrowane i testowane w Dropped.pl są automatycznie dodawane do twojego konta w NameDrive. Możesz także ręcznie dodać domeny niezarejestrowane w Dropped.pl.

 

Aby to zrobić, skieruj domeny na następujące serwery DNS celem weryfikacji ich własności:

userxxxx.droppark1.pl

userxxxx.droppark2.pl

 

domeny z dns-ów droppark1.pl i droppark2.pl kierowały automatycznie na parking ND i ich wejścia też były zliczane, teraz już nie, bo droppark1.pl i droppark2.pl też wygasają.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Droppark działa czy nie? Bo moje domeny nie działają, a jak dodam www. z przodu to kieruje mnie na aftermarket (domeny te wystawiam też na AM).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy serwis DropPark.pl został już kiedykolwiek uruchomiony w pełnej funkcjonalności?

 

Kilka dni temu pojawiła się o nim krótka informacja i bardzo chciałbym to przetestować. Niestety wszystko wskazuje, że serwis nie działa. Nie dochodz maile aktywujące, nie ma regulaminu, strona z bardzo ciekawej prezentacji jest nieaktywna.

Szkoda, bo pomysł wydaje się być interesujący.

 

Czy ktoś to testował, czy znacie losy droppark.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś to testował, czy znacie losy droppark.pl?

 

ja próbowałem testować ale mi się stronka nie wyświetla :) ( pytałem o to w jakimś innym wątku )

pomysł ciekawy i interesujący, dlatego chciałbym żeby działał na 99 , 9 % :)

 

pozdrawiam

szymon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszy raz o tym czytam :blink:

Też trafiłem na to pierwszy raz. Gdyby taka usługa pojawiła się w takiej postaci jak w tej prezentacji to ja się piszę.

Przy okazji znalazłem interesujące materiały z dwóch konferecji Secondary Market in Poland: 2008 i 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszy raz o tym czytam :blink:

Ja o tym też nie czytałem ale mi powiedzieli ;)

Testowo wrzuciłem tam pare domen kiedyś nawet i jest to ciekawa alternatywa dla innych parkingów, można dodać teksty itp. ale graficznie ubogo się prezentuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam pomysł jest dobry, gorzej z wykonaniem. Strony tam zaparkowane indeksują się w Google, ruch mi skoczył, widać nawet po Aleksie. Co z tego skoro kolejna awaria. Czas będzie ściągnąć domenki z Dropparku i zrobić coś swojego albo wrócić do parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przyznam, że jak pisałem ten post wyżej też myślałem, że domena droppark.pl to tylko pod ns-y służy. ;)

 

Coś słaba reklama tego parkingu (żadna?), ale na pewno wypróbuję. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×