Jump to content
rekino

fotomodelki,pl

Recommended Posts

Nie ma co patrzeć kto kupił i że mógł dać dużo więcej.

 

Cena wydaje się być ani za niska ani za wysoka. Czyli dobra :) Więc gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję sprzedaży. Wydaje mi się jednak, że cena była atrakcyjna dla kupującego. Ciekawych domen jest coraz mniej a ich wartość i zapotrzebowanie na nie rośnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAn Marian dostał dofinansowanie w wysokości 638 809,00 PLN to go stać na takie drobne zakupy :blink:

 

www.modelki.pl

 

Firma realizująca:

M&S Maciej Sławuszewski

Województwo:

mazowieckie

Numer naboru:

1/2009

Kwota dofinansowania:

638 809,00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
PAn Marian dostał dofinansowanie w wysokości 638 809,00 PLN to go stać na takie drobne zakupy :blink:

Panu Marianowi gratuluję... wg mnie nie przepłacił.

Wynegocjowana kwota to chyba optymalne minimum... uważam, że domena jest warta co najmniej dwukrotność zapłaconej sumy...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla kupującego i sprzedającego ale z większym naciskiem na tego pierwszego bo cena okazyjna :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogratulować mogę co najwyzej transakcji bo IMO nikt na tym forum nie jest kompetentny do okreslania wartości domeny dla użytkownika końcowego a co za tym idzie , tego komu ta transakcja opłaciła się bardziej.

 

równie dobrze mogłeś tej domeny wogóle nie spzedać albo sprzedać ją szybciej i za wiecej.... to jest takie gdybanie.

Pojawił się kupiec dogadaliscie cenę wiec uważam że nie ma czego żałować.

 

Pisanie że kogoś stać było zapłacić wiecej nie idzie w parze że faktycznie był skłonny zapłacić więcej, ale co poniektórzy tak jak wieloktotnie pisałem mają domenowe klapki na oczach i bawia sięw dochodzenia patrzac kontrahentom po kieszeniach :)

 

 

Nie przejmuj się...dobra transakcja, nie miałeś pomysłu, zlikwidowałeś asset za zadawalającą cie sumę i jako domeniarz powinieneś przejść do pozyskiwania nowych domen za tą sumę a nie zastanawiać się nad trafnością wyboru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze nie zaczeli działać, a już spamują

A ktoś pisał że spamerstwo jest beee :)

 

Modelki.pl <anna.malec@modelki.pl>

to biuro@perfectmodel.pl

date Mon, Mar 22, 2010 at 4:14 AM

subject Twoje portfolio na Modelki.pl

mailed-by modelki.pl

 

hide details 4:14 AM (18 hours ago)

 

Wkrótce planujemy otwarcie nowej wersji portalu Modelki.pl, gdzie modelki, modele, hostessy, fotografowie, wizażyści, styliści, fryzjerzy, projektanci, agencje modelek i graficy będą mogli zaprezentować swoje portfolio.

 

Dajemy Państwu możliwość wypróbowania nowej wersji Modelki.pl już teraz, przed oficjalną premierą portalu. Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem bezpłatnego profilu zapraszamy pod tymczasowy adres testowy www.beta.modelki.pl.

 

Z pozdrowieniami,

Zespół Modelki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra cena dla obu stron. Nie wiem czy znalazłoby się wielu chętnych żeby zapłacić tyle za tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wchodząc w temat wyceniłem domenę na 12K więc chyba w miarę dobrze jak na "szybką kasę". Oczywiście mogłeś trzymać, myślę, że z czasem znalazłby się klient na nią nawet za 2x tyle (25K).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×