Jump to content
korneliusz.com

Uwaga na literówki!

Recommended Posts

artukułybiurowe.pl - gdyby ktoś zechciał dodać do przechwycenia, to radzę się zastanowić :)

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega z forum próbuje ładnie kantować na allegro. Mało tego - to nie jest literówka ! Więc jest to zwykłe oszustwo.

 

Proszę oto link http://allegro.pl/onz-pl-swietna-okazja-i2450579772.html

 

Jest tam ewidentnie wpisana litera o a nie liczba 0. Każdy może sobie sprawdzić to wpisując w wyszukiwarkę ONZ(litera o) i 0NZ(liczba zero). Ja bym bez dyskusji zablokował konto na di.

 

oto szanowny kolega http://di.pl/user/11191-sylwesterna/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

zaraz bedzie tłumaczenie ze mu sie palec ześlizgnął z 0 na O

 

specjalnie jest wpisane tylko w tytule drukowanymi literami. Żeby później mógł powiedzieć, że sprzedawał domenę 0nz.pl

Ehh jak ja tego nie lubię :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

specjalnie jest wpisane tylko w tytule drukowanymi literami. Żeby później mógł powiedzieć, że sprzedawał domenę 0nz.pl

Ehh jak ja tego nie lubię :/

Drukowane litery go wcale nie usprawiedliwiają. Ten kto wygra aukcje będzie mógł w bardzo prosty sposób udowodnić ze został oszukany. Chociażby twój sposób z wyszukiwarką. Podpisuje się pod banem na di.pl dla użytkownika sylwestrna

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgłosiłem to na allegro i dostałem odpowiedź, że nie mają podstaw do wycofania aukcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega z forum próbuje ładnie kantować na allegro. Mało tego - to nie jest literówka !

To jest literówka, bo "0" jest obok "o", ale nie jest zaznaczone w aukcji, że to literówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest literówka, bo "0" jest obok "o", ale nie jest zaznaczone w aukcji, że to literówka.

no właśnie nie jest... ale to tylko drobny szczegół ;)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już poprawione, przepraszam za zamieszanie !

 

Nie to nie jest nieporozumienie , pisalem do Ciebie maile to odpowiadales na nie ale nie odpowiadales na pytanie to jest jawne robienie ludzie w CH..A a tego w tym biznesie nie nawidze i będę tępił póki będę mógł. Jak szukasz jelenia to idz do lasu. Zawsze , ktoś sie pmylil jak chodzi nie o aplikacje.pl tylko o aplikacje-mobile.pl , nie o onz.pl tylko o 0nz.pl sprzedajac takieg gówno w papieru z cukierka , narażasz naszą społeczność na straty !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Podpisuje się pod większością tego co napisał Sodeko, a szczególnie pod fragmentem o narażaniu naszej społeczności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie nie jest... ale to tylko drobny szczegół ;)

NIE

za bardzo rozumiem, o co ci chodzi. Czy mógłbyś zdefiniować słowo "literówka"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE

za bardzo rozumiem, o co ci chodzi. Czy mógłbyś zdefiniować słowo "literówka"?

 

o nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×