Jump to content
kulas

brokerinwestycyjny.pl

Recommended Posts

PPD.pl właśnie przechwyciło dla mnie brokerinwestycyjny.pl, Co sądzicie o tej domenie? Bardziej interesują mnie opinie, niż kwoty ;-) Zabezpieczyłem się jeszcze domeną brokerinwestycji.pl

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
PPD.pl właśnie przechwyciło dla mnie brokerinwestycyjny.pl, Co sądzicie o tej domenie? Bardziej interesują mnie opinie, niż kwoty ;-) Zabezpieczyłem się jeszcze domeną brokerinwestycji.pl

Bardzo bardzo interesująca, choć trochę za długa... Przydałaby się pewnie jeszcze do kompletu Broker-Inwestycyjny.pl.

Branża doradztwa finansowego bardzo prężnie się rozwija w Polsce, a kiedy skończy się ten pseudokryzys myślę, że znajdziesz bardzo dobrego klienta na tę domenę.

Choć myślę, że z jej sprzedażą nie należy się śpieszyć... do dobra inwestycje i jej wartość z pewności będzie szybko rosła. W naszym kraju jest coraz więcej ludzi i firm, które mają lub mogą mieć duże pieniądze... niewątpliwie będzie ich więcej.

Osobiście pokusiłbym się nawet o postawienie małego serwisiku informacyjnego na tej domenie. Z parkingu raczej nie będzie tutaj wielkich pieniędzy, a profesjonalnie wyglądająca strona będzie powoli indeksowana przez szukajki i wyrabiała sobie pozycję na rynku.

 

Pozdrawiam i gratuluję... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat bo mam zainteresowanego domenami. Człowiek z zagranicy oferuje 2k EUR, znacznie mniej niż bym chciał, ale może Wasze opinie pomogą mi "pozbyć" się domen. Pierwszy kontakt z tym klientem był kilkanaście tygodni temu ;) Maile wymieniamy raz na miesiąc. Tzn on tak długo "odpisuje".

 

 

W skład pakietu wchodzą:

brokerinwestycyjny.pl

broker-inwestycyjny.pl

brokerinwestycji.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odkopuję temat bo mam zainteresowanego domenami. Człowiek z zagranicy oferuje 2k EUR, znacznie mniej niż bym chciał, ale może Wasze opinie pomogą mi "pozbyć" się domen. Pierwszy kontakt z tym klientem był kilkanaście tygodni temu ;) Maile wymieniamy raz na miesiąc. Tzn on tak długo "odpisuje".

 

 

W skład pakietu wchodzą:

brokerinwestycyjny.pl

broker-inwestycyjny.pl

brokerinwestycji.pl

 

Najlepsza zdecydowanie brokerinwestycji.pl i za taką kwotę sprzedałbym tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na Twoim miejscu sprzedałbym odrazu bez zastanawiania w tej cenie bo w Polsce długo możesz się nie doczekać takiej oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie to uczciwa oferta, u nas za te domeny raczej takiej nie dostaniesz. Jeśli jesteś ryzykantem, możesz targować się o trzecią, a w tej cenie puścić dwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

By mieć te 8k PLN na czysto odpisałem 3k EUR final offer. Pewnie za miesiąc się dowiem czy dobrze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×