Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

PayPal w Dropped.pl

Recommended Posts

W końcu rzekł bym:

 

Dla naszych klientów wprowadziliśmy testowo możliwość dokonywania wpłat systemem PayPal. Funkcjonalność ta jest na razie w fazie testów, dlatego została chwilowo ograniczona tylko do kwot poniżej 500 PLN. Jeśli testy wypadną pomyślnie, płatności PayPal zostaną wprowadzone na stałe.

 

Z tego co pamiętam Michu nie dawał mi się namówić na PayPal bo miał złe doświadczenia, ale teraz są zabezpieczenia sprzedawców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, fajna sprawa.

 

 

Ja również prowadzę wiele operacji za granicą głównie przez PayPal. Jednak znając ten system pamiętam już wiele takich akcji że nie myślałem iż to możliwe w XXI wieku np:

 

Dla mnie zadziwiające było to iż system paypal ściąga podejrzane środki z XX przelewów. Czyli jeśli osoba A przelała kwotę osobie B i okazało się że osoba B nie wysłała opłaconego przedmiotu co udowodniono. Wtedy system PayPal ściąga pieniądze do A. I tu jest problem kiedy pan B rozesłał pieniążki dalej np: Pani C, zaś pani C wysłała je panu D itd...

No więc właśnie system ściągnął wszystkie pieniążki po ścieżce przelewów do źródła co czasami nie jest zwierzątku dla dalszych użytkowników (C, D itd)

 

Oczywiście można się spierać i wysyłać faktury, poświadczenia wysyłki towaru itd dla systemu paypal by on orzekł czy przelane pieniążki nie pochodzą z prania pieniędzy.

 

Jak wiemy nie każdy dysponuje fakturą na każdy przelew, czy potwierdzeniem wysłania. Bo przecież większość transakcji przeprowadzane jest na "słowo"

 

 

 

 

ale teraz są zabezpieczenia sprzedawców

 

Czyli jeśli wpłacimy tam pieniążki to sklep ma je zabezpieczone? Pytam bo z tego również mogą wychodzić sceny nie z tego świata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×