Jump to content
necik

Czy to już plagiat?

Recommended Posts

Kiedy zrozumiecie, że necik NIE mówił o wyglądzie i skrypcie?

 

Oj, zrozumialem ;) Totez po przeczytaniu jeszcze kilku postow, edytowalem swoj, do usuniecia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

PS. Czy znacie jakieś egzotyczne kraje które nie mają podpisanej z Polską umowy o ekstradycję? Ponoć tym oskarżeniem o plagiat (?) działam na szkodę wyżej wymienionej firmy ;)

 

Co do układu działów nadal podtrzymuję, że nie ma raczej autorskiego układu ani w jednym ani w drugim serwisie.

Nie wiem czy zmiana kolejności rozwiąże problem lub zmiana zwrotów np."procesory" na "układy scalone" (już mija się z tematem tego działu bo układy scalone to obszerniejszy dział niż same komputery) itp. coś zmienią?

 

Co do "autora" forum, które później wystartowało tj forumkomputerowe.pl to dziwi mnie, że tworząc inne autorskie ( choć po takim wykorzystaniu "gotowca" nie wiadomo czy są autorskie ;) ) serwisy nie wysilił się chociaż o zmianę grafiki lub stworzenie własnego silnika forum.

 

Ps. Osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem gotowców i żadnemu swojemu klientowi ich nie oferowałem - wszystko piszemy i projektujemy grafikę od "zera".

Share this post


Link to post
Share on other sites
serwisy nie wysilił się chociaż o zmianę grafiki lub stworzenie własnego silnika forum.

Racja, przecież forum pisze się od podstaw w tydzień. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja, przecież forum pisze się od podstaw w tydzień. ;)

 

W tydzień?

Nie wiem co ten komentarz miałaby znaczyć? - Jakieś usprawiedliwienie?

Nie powiedziałem o forum rozbudowanym jak IP.Board - LITOŚCI!

Ale od czegoś trzeba zacząć a jak firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania nie od dziś i chce mieć swoje forum nie będące plagiatem to niech zacznie tworzyć (od kilku miesięcy do nawet lat ale będzie autorskie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×