Jump to content
Saint

PPD.pl - padł?

Recommended Posts

5 40 rano a ppd nie chce sie wgrac

 

Dalej to samo :/ A ja tam wczoraj kilka domen przeniosłem :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeby nie bylo, ze sie czepiam, albo ze troluje, albo zaczepiam, albo wymyslam farmazony ;-P Z samego rana poszedl przelew do VW Bank. Sprawdzalem ok 18ej i wciaz panel byl niedoladowany. Jakos trudno mi uwierzyc, by przelew elektroniczny z banku do banku szedl spacerkiem kilka dni! Teraz chcialem zerknac na ppd i pusta strona (w kazdej przegladarce). Rozumiem, ze ppd pokryje mi straty, bo domena akurat o 22ej wpada w okres wygasania a ja nie mam zamiaru doplacac 12,2 zl, tylko dlatego, ze albo ktos tam spi, albo chrapie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zeby nie bylo, ze sie czepiam, albo ze troluje, albo zaczepiam, albo wymyslam farmazony ;-P Z samego rana poszedl przelew do VW Bank. Sprawdzalem ok 18ej i wciaz panel byl niedoladowany. Jakos trudno mi uwierzyc, by przelew elektroniczny z banku do banku szedl spacerkiem kilka dni! Teraz chcialem zerknac na ppd i pusta strona (w kazdej przegladarce). Rozumiem, ze ppd pokryje mi straty, bo domena akurat o 22ej wpada w okres wygasania a ja nie mam zamiaru doplacac 12,2 zl, tylko dlatego, ze albo ktos tam spi, albo chrapie...

 

O 14:00 kasa jeszcze nie doszła, więc została zaksięgowana o 21:22. Do 22:08 jeszcze szmat czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
najwyraźniej zasypało ich tam :)

 

albo PB przesadził z grubością ścieżki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Od kilku minut niestety nie mogę uzyskać połączenia.

 

Edit:

Już działa :)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego ranka były problemy z serwerem, już wszystko powinno być w porządku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×