Jump to content
Saint

PPD.pl - padł?

Recommended Posts

Działa Wam ppd.pl? Nie mogę się dostać na stronę od wczoraj, próbowałem z kilku kompów i kilku przeglądarek i nic zarówno bezpośrednio jak i przez link do aukcji :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

07:15 Nie działa

 

07:20 - i już działa :rolleyes:

 

07:25 - stan pomiędzy, niby działa ale zalogować się nie mogę

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie również nie działa

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwer już działa. Skrypty monitorujące stan serwera się zwiesiły przez co nie otrzymaliśmy informacji o awarii. Przepraszamy za przerwę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwer już działa. Skrypty monitorujące stan serwera się zwiesiły przez co nie otrzymaliśmy informacji o awarii. Przepraszamy za przerwę.

A można wiedzieć, czy w czasie tej awarii działały domeny i strony pod nie podpięte?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można wiedzieć, czy w czasie tej awarii działały domeny i strony pod nie podpięte?

 

nsy i delegacje działały na zapasowym serwerze, przekierowania niestety nie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku dni mam tak, ze w nocy/rano serwis nie dziala - wczytuje sie pusta strona. Dzisiaj lezy definitywnie od ok 4ej (od tej godz sprawdzalem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poproszę o reakcję na ticket nr 356181054 dotyczący testów domen malyhotel.pl oraz małyhotel.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poproszę o reakcję na ticket nr 356181054 dotyczący testów domen malyhotel.pl oraz małyhotel.pl

 

Ticket przekazałem wczoraj programiście, zostanie obsłużony w dzień roboczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rozwalona" jest cała procedura rejestracji i rezerwacji domen.

Formularz nie wykrywa domen we wprowadzonej treści, przy domenach zajętych brak podglądu na Whois.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Rozwalona" jest cała procedura rejestracji i rezerwacji domen.

Formularz nie wykrywa domen we wprowadzonej treści, przy domenach zajętych brak podglądu na Whois.

 

U mnie wszystko wygląda i działa poprawnie, jeśli masz jakieś problemy to odśwież stronę (ctrl+shift+r), sprawdź w innej przeglądarce, jeśli nadal masz problemy to napisz na support@ppd.pl wraz ze screenshotem i danymi o systemie i przeglądarce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie wszystko wygląda i działa poprawnie, jeśli masz jakieś problemy to odśwież stronę (ctrl+shift+r), sprawdź w innej przeglądarce, jeśli nadal masz problemy to napisz na support@ppd.pl wraz ze screenshotem i danymi o systemie i przeglądarce.

Bardzo przepraszam za wywołanie "fałszywego" alarmu,

Faktycznie, odświeżenie przywróciło "normalność", działa jak zawsze.

 

Mea Culpa :)

 

edit,

no to teraz trochę reklamy:

Uważam Wasz panel rejestracji/rezerwacji za najbardziej przyjazny domeniarzowi. :P

Byłbym chory gdyby coś nie działało.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×