Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

Jestem załamana

Recommended Posts

Dlaczego to nie jest takie proste jak w artykule tmi? Cały dzień próbowałam uruchomić nichebotclassic i wreszcie po kilku dniach mi się udało. Próbuje sobie porównać dane z artykułu "Jak wyszukiwać wartościowe domeny. Ale niestety po zalogowanniu się na nichebotclassic kiedy próbuje coś znależć w keyword discovery to pojawia się CANNOT ACCES KD, please contact the administrator Dlaczego tak się dzieje? Ja stale włączam to samo i to samo się pojawia. I tak w kółko. Już dostałam od tego gorączki. Chce mi się płakać, wszystko mnie boli. Jak długo mam się męczyć z tym nochebotclassic? Może mi ktoś pomoże? Ja już jestem załamana. Nie wiem dlaczego to wszystko jest przeciiwko mnie, choć tak bardzo się staram?

Share this post


Link to post
Share on other sites
please contact the administrator

Myślę, że to dobra rada dla Ciebie. Idź się wyśpij przez kilka dni (co najmniej 10-12 godzin na dobę...). Potem zrób sobie tydzień czytania ze zrozumieniem. Potem skontaktuj się z administratorem serwisu... zaręczam, że to pomoże!

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] I tak w kółko. Już dostałam od tego gorączki. Chce mi się płakać, wszystko mnie boli. Jak długo mam się męczyć z tym nochebotclassic? Może mi ktoś pomoże? Ja już jestem załamana. Nie wiem dlaczego to wszystko jest przeciiwko mnie, choć tak bardzo się staram?

 

 

To nie staraj się tak bardzo ;)

Z tak niezdrowym podejściem domeny nie wyjdą Ci na dobre. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego to nie jest takie proste jak w artykule tmi? Cały dzień próbowałam uruchomić nichebotclassic i wreszcie po kilku dniach mi się udało. Próbuje sobie porównać dane z artykułu "Jak wyszukiwać wartościowe domeny. Ale niestety po zalogowanniu się na nichebotclassic kiedy próbuje coś znależć w keyword discovery to pojawia się CANNOT ACCES KD, please contact the administrator Dlaczego tak się dzieje? Ja stale włączam to samo i to samo się pojawia. I tak w kółko. Już dostałam od tego gorączki. Chce mi się płakać, wszystko mnie boli. Jak długo mam się męczyć z tym nochebotclassic? Może mi ktoś pomoże? Ja już jestem załamana. Nie wiem dlaczego to wszystko jest przeciiwko mnie, choć tak bardzo się staram?

 

Świetny tekst, bardzo przekonujący.

Łączę się w bólu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

floweremoticon.gif

 

Głowa do góry(razem z noskiem). Rzuć w diabły KD i inne tego typu wynalazki, zajmuj się szukaniem rasowych domen z palca a nie literówek czy co tam szukałaś. Zacznij rejestrować domeny które przyniosą Ci zysk i chwilowy podziw na forum ;-) W tym masz największe szansę na sukces a nie zaczynając od końca tam gdzie wielu poległo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak bylem maly to dziewczyny w twoim wieku bawily sie lalkami a nie kupowaly domeny...

...i nie były to domeny PorcelanoweLalki.pl ;)

 

A poważnie i bez złośliwości: Dosiu, odpuść sobie na trochę, pójdź na spacer z chłopakiem, wyśpij się dobrze, nie spinaj się tak... wszystkiego się nauczysz i zrozumiesz. P-o-w-o-l-i... nie od razu Rzym zbudowano, potem, poczytaj to forum, regulaminy i poradniki na właściwych stronach, blogi... potem cierpliwie przemyśl to co przeczytasz.

A jak już to zrobisz zadawaj pytania z zastanowieniem. Na pewno znajdzie się tutaj wtedy co najmniej kilka osób, które zechcą Ci pomóc!

Pozdrawiam i naprawdę życzę samych sukcesów w zarabianiu na domenach!

Share this post


Link to post
Share on other sites
floweremoticon.gif

 

Głowa do góry(razem z noskiem). Rzuć w diabły KD i inne tego typu wynalazki, zajmuj się szukaniem rasowych domen z palca a nie literówek czy co tam szukałaś. Zacznij rejestrować domeny które przyniosą Ci zysk i chwilowy podziw na forum ;-) W tym masz największe szansę na sukces a nie zaczynając od końca tam gdzie wielu poległo.

Tak, podzielam podejście domainera.

Zostaw 'analizę techniczną' domen (cyferki, wskażniki, wykresy), weź się za 'analizę fundamentalną': trendy, mody, nowe usługi, produkty.

To nie domeny Tobą rządzą tylko Ty domenami masz rządzić.

Pocieszę Cię, każdy z Nas przechodził frustrację, ale to czasowe. Ubierz czapkę i wyjdź na długi spacer. Dobrze Ci on zrobi.

Mówię poważnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego co zostało już napisane dodam tylko, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj forum!

99% problemów, które napotkasz są już opisane na forum.

 

Pozdrawiam i życzę miłego spaceru ;)

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet w odpowiedziach na Twoje dotychczasowe pytania były odpowiedzi na problemy ze słowami kluczowymi, nazwą z rozszerzeniem, itd. Jeżeli sama nie chcesz uważniej przeczytać i popracowac, to nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Trochę wysiłku w poczytanie i własnych prób i błędów.

Edited by .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam wrażenie , że tematy zakładane przez ,, Dosię" to jakaś prowokacja... :P

 

;)

 

 

Podobnie i ja. Niemniej zawsze najrozsądniejsze jest przyjmowanie dobrej woli i uczciwości piszącego. Gdy poważnie mu się odpowiada, a on dalej swoje (czyt. podpucha), to własnoręcznie sie kompromituje. Zresztą każdy ew. dowcipniś, uważający się za oryginalnego, gdy przywdziewa w sieci różne maseczki, niechybnie w końcu odkrywa się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bez przesady, kto by miał czas, żeby się w coś takiego bawić.

 

Dosiu, widać, że masz duże chęci a to na początku najważniejsze. Zrób tak jak poradził Ci domainer, odpuść sobie tego nichebota. To narzędzie mogło być przydatne ale dawno temu, gdy było jeszcze dużo wolnych wyrazów słownikowych w .pl. I post tmi chyba też do najświeższych nie należy.

 

Spróbuj użyć tego: https://adwords.google.pl/select/KeywordToolExternal

 

Życzę powodzenia i nie zrażaj się, to nie jest tak, że wszystko jest przeciwko Tobie ;) Teraz trudno zacząć, bo nie ma praktycznie nic wolnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobnie i ja. Niemniej zawsze najrozsądniejsze jest przyjmowanie dobrej woli i uczciwości piszącego. Gdy poważnie mu się odpowiada, a on dalej swoje (czyt. podpucha), to własnoręcznie sie kompromituje. Zresztą każdy ew. dowcipniś, uważający się za oryginalnego, gdy przywdziewa w sieci różne maseczki, niechybnie w końcu odkrywa się.

to nie ja swoje tylko ten keyword discowery w nichebotclassic jest zepsuty i mam pecha bo bardzo mi na nim zależy aby porównać statystyki a on nie odpowiada i to jest wkurzające. Tylko nikt mi nie odpowiedział nic o discovery keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam wrażenie , że tematy zakładane przez ,, Dosię" to jakaś prowokacja... ;)

 

:D

 

Ja też jakoś nie czuję spójności charakterologicznej. Forma konstrukcji zdania i stopień satysfakcji z całej tej zabawy, przypomina raczej groteskę niż realną wypowiedź :P No ale cóż, każda młoda osoba, czy to będzie chłopak czy dziewczyna, ma w swoim nastoletnim okresie różne etapy zawirowań tożsamości i potrafi czerpać przyjemność z udawania kogoś innego, co jest zupełnie naturalne :P

 

Z drugiej strony na uwagę zasługuje fakt, że żeńska forma czasownika w tytule, niewątpliwie przyciąga do przeczytania i co więcej skłania do pociągnięcia wątku ;) Kobiety na tym forum to zjawisko marginalne, więc nie dziwię się sobie, ani kolegom, że tutaj zaglądamy... Każdy zdrowy mężczyzna czuje się w obowiązku, aby pomóc małej zagubionej istotce i czerpać satysfakcję z bycia mądrzejszym :P

 

Swoją drogą, ciekawe jaki wpływ na sprzedaż domeny ma płeć domainera? ;)

Edited by Konrad

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą, ciekawe jaki wpływ na sprzedaż domeny ma płeć domainera? :P

 

Z mego krótkiego doświadczenia raczej negatywny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli [z reguły błędne] założenie, że kobieta raczej nie jest specjalistą w zakresie domen, przeważa nad chęcią nawiązania miłej handlowej dyskusji? ;)

 

A gdyby tak Daniel Dryzek był kobietą? :P

Sprzedawałby więcej czy mniej? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Konrad' date='czw, 05 lis 09' post='246770']

Czyli [z reguły błędne] założenie, że kobieta raczej nie jest specjalistą w zakresie domen, przeważa nad chęcią nawiązania miłej handlowej dyskusji? [...]

 

Osobiście preferuję dyskusję z kobietami ponad interesami i pewnie dlatego marny ze mnie domeniarz :P .

 

Jenak wydawało mi się, że kobiety "mają lepiej" ... Głos Nataly wskazuje, że i w świcie domen kobiety są niedoceniane ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzn. mój głos tu może być tylko błędem statystycznym, a wszelakie domenowe niepowodzenia raczej są natury innej, niż płciowej :P

 

Chociaż jeden z potencjalnych klientów zapytał się: to Pani zajmuje się sprzedażą domen? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Mam wrażenie , że tematy zakładane przez ,, Dosię" to jakaś prowokacja... ;)

 

:P

myślę podobnie... tzn myślę, że kolega znalazł prosty sposób, jak bez zbędnego wysiłku ( przeszukiwania forum ) dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebne, łatwo i szybko ... gdyby podpisał się np. jako "leszek co ma mały mieszek" to pewnie usłyszałby : "zacznij kolego od przeczytania całego forum tu wszystko jest " :P

 

sorx za OT :P

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę podobnie... tzn myślę, że kolega znalazł prosty sposób, jak bez zbędnego wysiłku ( przeszukiwania forum ) dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebne, łatwo i szybko

Może i tak, tylko po co katuje tego nichebotclassic'a całymi dniami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×