Jump to content
domeny89

Jak sie zarabia na parkingu ?

Recommended Posts

Parkujesz i co miesiąc sprawdzasz, czy na pewno masz pieniądze na PayPalu. :blink:

 

A co jeszcze chciałbyś robić na takiej zaparkowanej domenie? ;) Sztuką jest tylko znaleźć domeny, które mają ruch (co znaczy, że wchodzi na nie kilka - kilkadziesiąt osób dziennie, część z osób kliknie w reklamy i już zarabiasz), to nie jest łatwe, samo parkowanie to tylko dodanie domeny do konta i zmiana dns-ów na te od parkingu, potem ewentualnie dostosowujesz szablon i słowa kluczowe (ale to raz) i dalej nic nie robisz z domeną.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze by bylo :blink: heheh ale tak na powaznie ile mozna wyciagnac mniej wiecej miesiecznie z parkingu? Powiedzmy ze jest te kilkaset odwiedzin dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze by bylo :blink: heheh ale tak na powaznie ile mozna wyciagnac mniej wiecej miesiecznie z parkingu? Powiedzmy ze jest te kilkaset odwiedzin dziennie.

 

nie jest tak latwo odpowiedziec. Czasem nic, a czasem kilka/kilkanascie euro.

Za sam ruch nie dostajesz kasy. Zalezy jaka jest jego tematyka i jak chetnie ludzie klikaja w znajdujace sie na stronce reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i oczywiście nie możesz sam klikać albo kolega :)

 

zaparkowanej domeny nie wolno pozycjonować ani dawac do niej linków

ruch ma byc "naturalny"

i wszelkie oszustwa prędzej czy później wyjdą na jaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto też pamiętać o tym, że często na polskich stronach kliki są liczone jako 1gr - podczas gdy na domenach zagranicznych (.com) ceny za jeden klik to średnio 5 - 20 gr (Oczywiscie liczy sie tematyka strony, tzn czy biznesowa, finansowa czy cos malo "cennego" - np. literowka naszej-klasy)

 

A zanim zaczniesz zadawać pytania jak zaparkować domenę, czemu domena się nie wyświetla itp :) - poczytaj np. FAQ na NameDrive: http://namedrive.pl/faq?lang=pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i oczywiście nie możesz sam klikać albo kolega :rolleyes:

 

zaparkowanej domeny nie wolno pozycjonować ani dawac do niej linków

ruch ma byc "naturalny"

i wszelkie oszustwa prędzej czy później wyjdą na jaw

 

no właśnie...

właśnie wrzuciłem kilka domen na namedrive.com - w regulaminie jest napisane, że kase dostaje się dopiero wtedy gdy ktpoś kliknie linka na moje stronie, ale wcześniej wejdzie na nią przez wyszukiwarkę..... czyli przydałoby się pozycjonować

 

są jakieś strony oferujące kasę za wejście na moja stronę po wpisaniu jej adresu w przeglądarce i kliknięci na jakiś link??

Share this post


Link to post
Share on other sites
no właśnie...

właśnie wrzuciłem kilka domen na namedrive.com - w regulaminie jest napisane, że kase dostaje się dopiero wtedy gdy ktpoś kliknie linka na moje stronie, ale wcześniej wejdzie na nią przez wyszukiwarkę..... czyli przydałoby się pozycjonować

 

są jakieś strony oferujące kasę za wejście na moja stronę po wpisaniu jej adresu w przeglądarce i kliknięci na jakiś link??

 

 

Na pewno czytałeś reglamin namedrive? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączę się do pytania? Mam kilkaset domenek, które generują tylko 1000.000 do 1.500.000 odwiedzin rocznie? Rózna tematyka. Wiem, że to nie jest duży ruch, ale ile może przynieść dochód z parkowania? Czy warto poświęcić kilka dni na zaparkowanie ich? Ktoś pisał, że z parkingu zarabia na odnowienia domen, a co sprzeda to dobry bonus? Czy jest to możliwe?

Krzysztof

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dołączę się do pytania? Mam kilkaset domenek, które generują tylko 1000.000 do 1.000.000 odwiedzin rocznie? Rózna tematyka. Wiem, że to nie jest duży ruch, ale ile może przynieść dochód z parkowania? Czy warto poświęcić kilka dni na zaparkowanie ich? Ktoś pisał, że z parkingu zarabia na odnowienia domen, a co sprzeda to dobry bonus? Czy jest to możliwe?

Krzysztof

 

Przekonasz się po zaparkowaniu.

Wszystko zależy od ilości i jakości klików.

 

Co Ci szkodzi, szkoda aby tak sobie tylko leżały...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja trochę z innej beczki. Fajnie może byłoby stworzyć osobny temat na temat...moja najlepiej zarabiająca domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja trochę z innej beczki. Fajnie może byłoby stworzyć osobny temat na temat...moja najlepiej zarabiająca domena.

No to do dzieła :) Pomysł bardzo fajny... chociaż swoja drogą

 

- Jest już temat: Rekordy na parkingach

 

I tak na pewno nikt nie poda swojej najlepiej zarabiającej domeny, jedynie jej wyniki... Czyli to co w podanym już przeze mnie temacie

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkowanie? Dwa dni temu wrzuciłem na parking około 250 domen. Zarobki, NĘDZA. Ponadto, z tych nędznych zarobków np. dzisiaj jest zarobek 1 USD, a jutro rano robi się niewiadomo dlaczego 10 centów. Szkoda domen, lepiej postawić coś takiego jak www.gitez.com i niech przynajmniej wiek dla domeny rośnie, a może kiedyś ktoś ją kupi.

Krzysztof

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę "słaby" musi być ten ruch...

 

Próbowałeś optymalizacji ?

 

Dziwię się, bo inny jest na dropped, a inny na ND. Łącznie dziennie powinno byc min. 500 z samego dropped.pl. Wygląda tak, jakby ruch ginął. Potrzymam do jutra stronki, a jak nic z tego nie będzie, to zabieram z parkingu.

Mam nadzieję, że pójdzie to łatwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzisiaj jest zarobek 1 USD, a jutro rano robi się niewiadomo dlaczego 10 centów.

 

aktualizacja zarobków najpierw jest 0.10 $ dla wszystkich klików a na 2 dzien zazwyczaj tak koło 19:30 pokaża sie prawdziwe zarobki no często z 0.10 robi się 0.01 ale zdaza się że sie zrobi nawet kilkanaalbo i klkanaście $

 

najlepiej opłacalne są domeny kredytowe ogólnei finansowe,nieruchomości, praca

ale z ND nigdy nic nie wiadomo

 

trafiłem z domeną ,ze sie w 1h zwróciła a inne nic nie zarabiają

takie życie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwię się, bo inny jest na dropped, a inny na ND. Łącznie dziennie powinno byc min. 500 z samego dropped.pl. Wygląda tak, jakby ruch ginął. Potrzymam do jutra stronki, a jak nic z tego nie będzie, to zabieram z parkingu.

 

ND odfiltrowuje znaczną część ruchu, przede wszystkim odwiedziny robotów, ale nie tylko. Dlatego mogą być czasem znaczne różnice między tym co pokazuje zwykły licznik, a licznik ND/SEDO.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ND odfiltrowuje znaczną część ruchu, przede wszystkim odwiedziny robotów, ale nie tylko. Dlatego mogą być czasem znaczne różnice między tym co pokazuje zwykły licznik, a licznik ND/SEDO.

 

A co możne oznaczać gdy jest odwrotna sytuacja tzn. w ND kilkadziesiąt wejść dziennie a wg dropped zerowy ruch?

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO powinno być jasne dla wszystkich, ale:

Ruch != (<>) ruch

 

Np. 1k ruch kredytowy jest całkiem dobre - 1k ruch opisy gg/fotki/nasza klasa/itd. około nic nie warto.

 

IMHO sztuka z parkingiem nie jest znaleźć domena z ruchem, ale domena które zarabia (tzn. tematyka/branża, które daje drogi kliki i powyżej przeciętniej CTR).

Share this post


Link to post
Share on other sites
No cóż, parkingi to chyba nie dla mnie. Dzisiaj zrezygnowałem z parkowania.

 

Przynajmniej rozwiałeś swoje wszystkie wątpliwości... no i to zdobyte doświadczenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Was. Zaczynam przygodę z "parkowaniem". Właśnie nie do końca rozumiem, ten regulamin NameDrive (zaparkowałem tam pare dni temu kilka domen)...To w końcu można wypozycjonować domenę (dodać do katalogów, podać link do niej na innych stronach), czy nie? Czy możecie mi odpowiedzieć na to pytanie, ze 100% pewnością?

Pozdrawiam

Edited by yoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×