Jump to content
Sign in to follow this  
bbad

kuponista.pl, roznosiciele.pl, najswiezsze.pl, bezprzewodowy.eu

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Dzisiaj do wyceny daję Wam domenki:

kuponista.pl

roznosiciele.pl

najswiezsze.pl

bezprzewodowy.eu

 

Zarejestrowane dzisiaj w Home.pl

 

Proszę o wycenę i dziękuję!

Edited by bbad

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich!

 

Dzisiaj do wyceny daję Wam domenki:

kuponista.pl

roznosiciele.pl

Zarejestrowane dzisiaj w Home.pl

 

Proszę o wycenę i dziękuję!

 

Roznosiciele.pl całkiem niezła ale ten kupa-onanista, czy jak tam, to jest rasowa ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roznosiciele.pl całkiem niezła ale ten kupa-onanista, czy jak tam, to jest rasowa ;) .

kuponista to profesjonalne określenie na roznosiciela ulotek występujące m. in. w ofertach pracy Telepizzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kuponista to profesjonalne określenie na roznosiciela ulotek występujące m. in. w ofertach pracy Telepizzy.

 

eeee tam profesjonalne, jakiś oszołom sobie z Telepizzy to wymyślił i myśli, że zainteresuje tym innych. W powszechnym użyciu jest określenie ulotkarz. ;)

 

# Kolporterzy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roznosiciele.pl całkiem niezła ale ten kupa-onanista, czy jak tam, to jest rasowa ;) .

 

Nie przekreślałbym kuponista.pl. Nie twierdzę, że ma ogromny potencjał komercyjny ale jest to domena która fajnie wpisuje się w klimaty społeczności zakupowych (vide zataniści etc). Popularny ostatnio temat. Jest kilka projektów które w jednym miejscu oferują swoim użytkownikom kupony, rabaty i inne zniżki czy promocje. Ta nazwa pasuje do tego idealnie. I nie kojarzy mi się z onanistą, roznosiciele kojarzą mi się natomiast z grupą AH1N1 co też jest tematem dość "chodliwym" ostatnio ;)

 

[edit] Ani jedna ani druga nie kojarzy mi się z kolportażem ulotek.

Edited by dawidt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przekreślałbym kuponista.pl. Nie twierdzę, że ma ogromny potencjał komercyjny ale jest to domena która fajnie wpisuje się w klimaty społeczności zakupowych (vide zataniści etc). Popularny ostatnio temat. Jest kilka projektów które w jednym miejscu oferują swoim użytkownikom kupony, rabaty i inne zniżki czy promocje. Ta nazwa pasuje do tego idealnie. I nie kojarzy mi się z onanistą, roznosiciele kojarzą mi się natomiast z grupą AH1N1 co też jest tematem dość "chodliwym" ostatnio ;)

 

[edit] Ani jedna ani druga nie kojarzy mi się z kolportażem ulotek.

 

Ubiegles mnie, bo tez mialem to napisac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roznosiciele kojarzy mi się z jakimś roznoszonym chróbskiem ;) , ale to i tak według mnie najlepsza domena z zaprezentowanych.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy domena z przeklenstwem moze byc tu wyceniana, ale nie ważne!

co sądzicie o domenie: taniowchuj.pl

hehe

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem czy domena z przeklenstwem moze byc tu wyceniana, ale nie ważne!

co sądzicie o domenie: taniowchuj.pl

hehe

pozdrawiam

 

po pierwsze to staraj się zachować jakiś poziom i nie schodzić do poziomu mułu, a po drugie domena jest w rezerwacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mi roznosiciele kojarzą się z roznosicielami mleka ;)

ale jest jedno co Was wszystkich śmiejących się z tej domeny łączy - wszystkim Wam się jej nazwa z czymś kojarzy, to jak dla mnie duży plus, znaczy że jest pod nią wiele zastosowań ;)

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×