Jump to content
Sign in to follow this  
Tomasz152

Stawki za reklamy

Recommended Posts

Witam

 

 

ceny za reklamy spadaja 2 dni temu miałem po 0.10c 0.20 a dzis juz 0.05 , 0.06 i kasa na koncie zostaje obcinana o co chodzi ? pewnie niezlą kase biera dla siebie ;)

 

 

oki dzieki za odpowiedz sorki za klopot ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już było pisane. Ceny za różne reklamy są różne. A na początku są wyświetlane średnie. Po pewnym czasie zmieniają się na te właściwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy normalna rzecza jest cena za klikniecie na poziomie 0,01-0,02? bo u mnie tak wychodzi. czy na sedo albo google adsense moglbym liczyc na wyzsze stawki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku ruchu z Polski to na moich domenach norma. Czasem trochę więcej. Na Sedo to samo. Jeżeli chodzi o adsense pewnie trochę więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj miaęłm na koncie przed wczoraj miałem na koncie 13$ dzis rano 12 teraz patrze 8.73$ co jest grane

 

właczłem dzis popunder w nd i stawki spadł mam 0.01 nawet za clika max 0.06

 

no trudno jedziemy dalej zobaczymy czy sie stawki unormują ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za info co do popunder ;) dzis lukam na staty i za jedna domene mam 0$ za click zabawnie sie zaczyna

 

 

Na poczatku było 0.20 póznije 0.10 pózniej 0.05 teraz 0.00 kilkalnosc 30% a kasy nie nalicza bo stawka za klika wynosci 0$

 

To jest jedna domena co bedzie jak by było wiecej , boje sie myslec ma ktos tak jak ja?

 

i czy to sie zmieni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no w takim wypadku system liczy chyba ponizej 0.01 za clicka przez co tak tam statystyki i portfel szaleja. IMHO to sie unormuje jak np jutro zobaczysz jakies normalne stawki za click.

 

W SEDO też jest tak wesoło ? ;)

To spadanie stawek jak widać działa bardzo psychologicznie na niektórych ;) na mnie też ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam pytanei o Stawki w SEDO.

Głównie chodzi mi o to że podpiołem domene było 0,06e przez 2 dni domena ma spory ruch i około 30% CTR

po 2 dniach zmniejszyli do 0,05 kolejny dzien 0,04 i teraz już nawet 0,03 domena ma spoko ruch tematyczny i pod dany KW

stawki są okropne ale czy mieliście doświadczenie z SEDO że po prostu zmniejszają żeby dziennie za dużo nie zarobić ?? (poprostu walą w ch**a?)

bo dziwnie własnie tak to wygląda oczywiście ruch z US.

I jescze jedno bo gdzieś czytałem ze na zach sedo ma teraz niezbyt dobrą opinię w środowisku parkerów:) czy wy też taką podzielacie ??

(puki co coraz bardziej zniechęcam się do nich) może potem bedzie lepiej. ale szkoda dziennie tracić nawet 10 - 20 e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitter umnie to samo jest mam kilka domen z potężnym ruchem i obnizyli ceny do minimum , a jak mam gorszą jakas domenke z mniejszym ruchem to cena jest wyższa , przynajmniej jak tak zauwazyłem pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×