Jump to content
Marion

nxr.pl - prezent pod choinkę - oddam gratis

Recommended Posts

W prezencie Świątecznym domeny - tegoroczne moje tzw. "złote strzały" ;) za 1). zapłaciłem 500zł a za 2). 700zł ;)

 

1). nxr.pl - oddam gratis pierwszej chętnej osobie która zgłosi się w tym wątku (podam authinfo na PW)

 

2). srx.pl - chętnie sprzedam za jak najwyzszą kwotę, którą przekażę/przekażemy na cele charytatywne

 

W ostatnim miesiącu domena srx.pl miała 65 wizyt.

 

Aukcja na aftermarket.pl kończy się w środę 30 grudnia o godz 22:00 http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=508543

 

Zapraszam do licytacji.

 

Wesołych Świąt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

W tym roku di.pl widocznie za mało zarobilo na reklamach, wiec Marion musiał zastąpić administracje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam, choć lepszym było by zorganizowanie akcji licytacji domen, gdzie pieniądze przeznaczone będą na dom dziecka lub inne cele charytatywne. A tak pierwszy lepszy z "ulicy" bierze domenę (bez urazy) czy ją potrzebuje czy nie. Domena warta była by możne nawet 100zł. Za 100zł można by sprawić prezenty dzieciakom czy inne fajne rzeczy, nie mówiąc jak byśmy się wszyscy zrzucili po domenie ;)

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podziwiam, choć lepszym było by zorganizowanie akcji licytacji domen, gdzie pieniądze przeznaczone będą na dom dziecka lub inne cele charytatywne. A tak pierwszy lepszy z "ulicy" bierze domenę (bez urazy) czy ją potrzebuje czy nie. Domena warta była by możne nawet 100zł. Za 100zł można by sprawić prezenty dzieciakom czy inne fajne rzeczy, nie mówiąc jak byśmy się wszyscy zrzucili po domenie ;)

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś wpłacił to 100zł na cele charytatywne bądź licytował drugą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROMOCJA:

 

Osobie która wygra aukcję domeny srx.pl DOŁOŻĘ GRATIS jedną (dowolną) z moich 3 literówek.

 

Lista tych 3 literówek znajduje się tutaj:

 

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...mp;order=visits

 

Do zakończenia aukcji domeny srx.pl i wyboru dodatkowej promocyjnej 3 literówki przez osobę która wygra aukcję i zapłaci za domenę srx.pl zobowiązuję się nie sprzedawać żadnej z moich 3 literówek (będzie można wybrać ze wszytkich 61 szt)

 

Zapraszam do licytacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałem od osoby o nicku Gutek wiadomość z informacją że oferta na 1440 PLN złozona przez tą osobą została złozona poprzez przekierowanie z linku bez zgody i wiedzy tej osoby w związku z czym nie bierze ona odpowiedzialności za ew. zwycięstwo w tej aukcji

 

O co chodzi bo nie jestem biegły w temacie? Dla mnie to bardzo dziwne że jest taka możliwość

 

Jeśli ktoś faktycznie spreparował taki link to ........... nie skomentuję publicznie takiego zachowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otrzymałem od osoby o nicku Gutek wiadomość z informacją że oferta na 1440 PLN złozona przez tą osobą została złozona poprzez przekierowanie z linku bez zgody i wiedzy tej osoby w związku z czym nie bierze ona odpowiedzialności za ew. zwycięstwo w tej aukcji

 

O co chodzi bo nie jestem biegły w temacie? Dla mnie to bardzo dziwne że jest taka możliwość

 

Jeśli ktoś faktycznie spreparował taki link to ........... nie skomentuję publicznie takiego zachowania.

 

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=265488 i dalej w dół

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm smutne to ;)

 

to chyba nie forum z kawałami itp.

 

szkoda że występują takie przypadki bo niestety odbija się to po części na opinii całej domenowej społeczności a chyba nie o to chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim którzy brali udział w aukcji a w szczególności bardzo dziękuję i gratuluję zwycięzcy.

Ponieważ domena została właśnie opłacona, proszę zwycięzcę o wybranie promocyjnej domeny z listy:

 

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...mp;order=visits

 

W pierszym tygodniu nowego roku przekażę wylicytowaną kwotę na cel charytatywny o czym poinformuję.

 

miłej zabawy Sylwestrowej dla wszystkich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIe widziałem wcześniej tego tematu, a zastanawiałem się

co takiego niezwykłego jest w domenie srx.pl , że za 610 na dropped poszła :)

 

Oczy ze zdumienia przecierałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję wszystkim którzy brali udział w aukcji a w szczególności bardzo dziękuję i gratuluję zwycięzcy.

 

Dziekuje Marion. Myslalem ze bedzie wyzej. Nie bylo wiecej Mikolajow. :)

 

Nie widziałem wcześniej tego tematu, a zastanawiałem się

co takiego niezwykłego jest w domenie srx.pl , że za 610 na dropped poszła

 

Oczy ze zdumienia przecierałem...

 

Jeszcze pare razy przetrzesz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W pierszym tygodniu nowego roku przekażę wylicytowaną kwotę na cel charytatywny o czym poinformuję.

 

W dniu dzisiejszym wylicytowaną kwotę wpłaciłem na WOŚP - jeszcze raz dziękuję wszystkim licytującym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×