Jump to content
Sign in to follow this  
administrator

fabrykapieniedzy.pl

Recommended Posts

Co byście pod nią widzieli? Kolejny katalog programow partnerskich, poradnik alla 'jak zarobic na allegro i skutecznie sie zaszyc' czy moze po prostu dac wolną ręke namedrive? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że odkopuje temat, jednakże lepsze chyba to, niż tworzenie raz jeszcze podobnego. ;)

 

Otrzymałem dwie opinie powyżej - za które serdecznie dzięki. Dziś otrzymałem ofertę kupna za wysokie XXX. Kusi mnie jednak poczekac jeszcze, zwlaszcza ze widac iz fraza 'fabryka' w nazwach domen, coraz chetniej jest stosowana (gielda domen AM / aukcje domen AM --> szukajka --> 'fabryka')

 

Jak sądzicie? Moze jeszcze zechcialby sie ktos wypowiedziec? Dylematy, dylemat... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na program partnerski. Sprzedaż 500 pln (bez IDN?)

Tak, jak najbardziej na program partnerski a wręcz sieć programów partnerskich - miałem z podobnymi projektami do czynienia, stąd też moje wątpliwości czy może jednak poświęcić nieco czasu (choć inne projekty kolidują) i samemu rozwinąc coś swojego. Te 500zł w kilka miesięcy by się zwróciło - pytanie, czy szybciej?

 

Kwota jaka została mi zaproponowana to 850zł. Dzięki za opinie, myślę że do jutra wieczora ostatecznie przemyślę sprawę. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×