Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

oziębłość seksualna

Recommended Posts

Czy od zażywania środków psychotropowych, może pojawić się oziębłość seksualna? Ja to zaobserwowałam u siebie. Czy to możliwe? Chodzi o setaloft i rispoleft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy w życiu nie spodziewałbym się takiego tematu na di ;)

 

-,- n/c.

 

 

Od dziś di robi za farmaceutę ;)

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytania za pytanie: Jesteś hetero? (Nie) interesują Cię faceci? W jaki sposób, jeśli to nie jest zbyt intymne objawia się ta oziębłość? Przeczytałaś na opisie i ulotkach dołączonych do tych leków jakie mogły być skutki uboczne ich zażywania? Czy rozmawiamy o lekach na schizofrenię i depresję?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam się na tej materii, ale tu jest trochę napisane o tych dwu lekach:

 

http://www.doz.pl/leki/p1152-Rispolept

http://www.doz.pl/leki/p37-Setaloft

 

Przy obu jest podanych bardzo dużo możliwych skutków ubocznych, w tym są też i zaburzenia seksualne, więc raczej są możliwe od przyjmowania tego.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okres zażywania leków również może być istotny. Moja suczka (z awatara) od ponad roku zażywa leki psychotropowe. Ludzkie leki, w zw. z chorobą na którą i ludzie chorują. Nie zaobserwowałem u niej (jeszcze i na szczęście) objawów oziębłości. Tzn. zawsze po napełnieniu brzuszka czyli zjedzenia posiłku "dostawia się" do domowników, próbując ich zgwałcić. Od każdej strony :P

(Może wg starej zasady mówiącej, że: "Każdy Polak po jedzeniu nie zapomni o ... ;)).

(Mnie, swojego "przewodnika" omija, od kiedy dosadnie jej wyjaśniłem, że sobie tego co próbuje uskutecznić nie życzę ;)). Oczywiście u piesków, zwłaszcza z ras gdzie cechą jest dominacja, takie zachowanie to objaw próby dominowania właśnie ... Niemniej - bo zaszedłem za daleko w moim wywodzie :P - ona zażywa te psychotropy dwa razy dziennie po dwa różne lekarstwa, zażywa je względnie długoterminowo i nadal posiada wyraźne "chuci".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy od zażywania środków psychotropowych, może pojawić się oziębłość seksualna? Ja to zaobserwowałam u siebie. Czy to możliwe? Chodzi o setaloft i rispoleft

 

Pytanie do administracji!

Czy można gdzieś ustawiać (zbanować) innych użytkowników, tak żebym już nigdy nie widział co piszą?

I kolejne pytanie, czy trolowanie jest dozwolone?

Kurwa Panowie co to za temat: oziębłość seksualna

Ja rozumiem, że ktoś może mieć takie problemy, ale na forum domenowym?

 

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no to jest jakas komedia hahah ;-)

 

Znajdz sobie Dosia faceta normalnego - odpusc interesy na jakis czas - mowie Ci ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Ja rozumiem, że ktoś może mieć takie problemy, ale na forum domenowym?

 

Bartek

 

Domeniarz też człowiek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można gdzieś ustawiać (zbanować) innych użytkowników, tak żebym już nigdy nie widział co piszą?

 

Możesz ignorować:

 

http://www.di.pl/index.php?act=UserCP&CODE=ignore

 

W sumie to pytanie z tematu rzeczywiście nijak nie pasuje do tego forum ani jego tematyki, ale to dział "Na każdy temat" przecież. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie do administracji!

Czy można gdzieś ustawiać (zbanować) innych użytkowników, tak żebym już nigdy nie widział co piszą?

I kolejne pytanie, czy trolowanie jest dozwolone?

Kurwa Panowie co to za temat: oziębłość seksualna

Ja rozumiem, że ktoś może mieć takie problemy, ale na forum domenowym?

 

 

Podpisuje się. Chętnie się dowiem kim jest naprawdę ta osoba.

Czy można zablokować koś tak żeby nie widzieć jego nowych tematów itp??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest szczesliwego

Dla takich wątków można założyć 'kolejne konto"....

Nie wiem o co chodzi Wam z banem dla Dosi, ale jak tu są prowadzone dyskusje o samochodach, filmach, polityce to chyba o oziębłości seksualnej też. ;)

 

ps. nie mam nic ciekawszego do wniesienia w temacie który Cię frapuje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rispoleft
Wskazania: Leczenie ostrych i przewlekłych psychoz schizofrenicznych oraz innych stanów psychotycznych z omamami, urojeniami, depresją i lękiem.

Masakra ;)

 

Faszerując się czymś takim, nie ma szans żeby małe co nieco było udane. Właściwie to chyba nic nie może być udane po takich lekach.

 

Tak się zastanawiam, czy to nie jest prowokacja ze strony użytkownika "Dosia" który być może wie, że jeden z forumowiczów jest lekarzem psychologiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy od zażywania środków psychotropowych, może pojawić się oziębłość seksualna? Ja to zaobserwowałam u siebie. Czy to możliwe? Chodzi o setaloft i rispoleft

 

/facepalm

facepalm2ly3.jpg

 

 

Może dzięki psychotropom trzeźwiej patrzysz na świat i dostrzegłaś na oczy swojego partnera? ;)

 

Co w tym dziwnego, że chcę pracować przez internet? Milion osób tak pracuje i nie ma w tym nic dziwnego. Wydajecie mi się jacyś chorzy psychicznie. Ja się zwracam normalnie do was, jeszcze do tego szczerze, a wy... Chyba jesteście bardzo zdemoralizowani, macie klapki na oczach... Chyba taka praca domainera rzeczywiście demoralizuje. Jesteście zwykłymi oszustami, dlatego nie widzicie w tym nic strasznego, że ktoś ma pracę na pograniczu prawa i pragnie bardzo znależć jakąś uczciwą. Ale już się nie dziwię, przecież wasza praca też jest moralnie wątpliwa, więc wszystko się wam już pomieszał

 

Tak abstrahując.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosia wnosi na di ten egzotyczny jak dla nas klimat babskich forów - problemy, problemy i jeszcze raz problemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dosia wnosi na di ten egzotyczny jak dla nas klimat babskich forów - problemy, problemy i jeszcze raz problemy.

Dobrze powiedziane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Praca w domu by mi odpowiadała, byłaby spełnieniem moich marzeń, bo jestem domatorką, poza tym jestem chora na bulimię. Byłabym bardzo szczęśliwa nie musząc rano wstawać do tej mojej pracy, w której boję się policji.

No to już wiemy co tak załatwiło Dosie, że musi brać psychotropy. Do problemów z psychiką dochodzi bulimia. Biedna ta Dosia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×