Jump to content
SWAGGER

na rozluźnienie

Recommended Posts

Ja miałem ponad 800 i jeszcze przy krzyżu nic nie stało....

... ale w ferworze walki niechcący kliknąłem w tą reklame tego auto czy czegoś i przeniosło mnie na inną stronę :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja miałem ponad 800 i jeszcze przy krzyżu nic nie stało....

... ale w ferworze walki niechcący kliknąłem w tą reklame tego auto czy czegoś i przeniosło mnie na inną stronę :/

 

Ja doklikałem do 1766, nie wymaga to niczego poza ciągłym klikaniem w lewy przycisk myszy i jeżdżeniem z góry na dół. Jedyne ludziki dobiegły do krzyża gdy kliknąłem akurat poza oknem i musiałem do niego wracać, a to i tak dopiero przy piątym takim przypadku uzbierało się ich tyle żeby krzyż wynieść. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja doklikałem do 1766, nie wymaga to niczego poza ciągłym klikaniem w lewy przycisk myszy i jeżdżeniem z góry na dół. Jedyne ludziki dobiegły do krzyża gdy kliknąłem akurat poza oknem i musiałem do niego wracać, a to i tak dopiero przy piątym takim przypadku uzbierało się ich tyle żeby krzyż wynieść. ;)

 

 

Dokładnie taka powinna być taktyka :P Choć naklikałem 10 razy mniej ;) niż Ty ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Choć naklikałem 10 razy mniej ;) niż Ty ...

Wiesz yarowa złapane zobowiązuje do wysokich wyników przechwytywania cokolwiek by to nie było ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanim obejrzysz filmik, przeczytaj najpierw jego opis- ma wielki wpływ na doznania podczas jego oglądania.

->

jakos sie nie rozluzniłem...

ale RESPECT jest...

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrowienia dla wszystkich z Łodzi i okolic :)

http://www.youtube.com/watch?v=xr_tDjGHSS4

 

HAHAHAHA genialne!! Tym bardziej, ze mam podobne wspomnienia wlasnie z Lodzi... Odwozilem kumpla do jednostki w Zgierzu, a w drodze powrotnej ze Zgierza, czekalem sobie na miejski... Ze troche sie dluzylo oczekiwanie na autobus, to sobie poszedlem zapalic za przystanek. Nie zauwazylem jednak, ze wdepnalem w mine... LUDZKA mine!! Odtad Lodz mi sie zawsze kojarzy jako zasr...ne miasto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.youtube.com/watch?v=_5p6NYynivA

 

Od dawna jestem za tym aby ludziom w podeszłym wieku zabierać prawo jazdy mimo iż nawet za młodu był świetnym kierowcą

Słyszałem o tym.. Zginął kierowca i pasażerka... śmierć na miejscu. (kierowca miał 70 kilka lat.)

... Ale czy ten przykład ma być argumentem... do zabierania praw jazdy starszym osobom?

(o młodych kierowcach nie wspomnę... ich ginie najwięcej)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dawna jestem za tym aby ludziom w podeszłym wieku zabierać prawo jazdy mimo iż nawet za młodu był świetnym kierowcą

 

Nie wrzucaj wszystkich ludzi w podeszłym wieku do jednego worka.Znam wiele ludzi starszych,którzy zachowują się na drodze lepiej niż 20 latki itd .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słyszałem o tym.. Zginął kierowca i pasażerka... śmierć na miejscu. (kierowca miał 70 kilka lat.)

... Ale czy ten przykład ma być argumentem... do zabierania praw jazdy starszym osobom?

(o młodych kierowcach nie wspomnę... ich ginie najwięcej)

 

 

 

77 lat miał .

 

Cóż nie chcę tutaj wszczynać większej dyskusji . Odnośnie samych grup wiekowych , w przypadku 20 latków gubi brawura / alkohol natomiast w przypadku takich prawie 80 latków sprawność motoryczna oraz czas reakcji jest obniżona

 

Kierowcy powinni być badani okresowo , bez wyjątków

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×