Jump to content
nightstalk3r

Netart i dane osobowe.

Recommended Posts

Netart znów zapunktował, hehe.

Też za nimi nie przepadam. Na ich hosting (serwer active) nie narzekam. Ale z domenami różnie bywa. Opisałeś niezłą jazdę.

Ja dodam tylko:

- utrudnianie przenoszenia domen do innych firm (trzeba pisać prośbę o formularz, niezłe jaja)

- promocje, które słono kosztują, jeśli złamiesz ich warunki (sam zabuliłem kiedyś 100 zeta, bo przeniosłem domenę kupioną w promocji)

Po prostu nazwa.pl do rejestrowania domen się nie nadaje. I nawet zajefajny panel zarządzania nie powinien już nikogo skusić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już dawno wyniosłem wszystkie domeny z tej firmy i Wam radze zrobić to samo. Pusty panel w nazwa.pl - na to się miło patrzy :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

którego rejestratora polecacie gdzie najbezpieczniej przenieść domeny które są warte (xx.xxx) ?

Bo w nazwa.pl czułem się bezpiecznie, ale 120 zł trochę dużo i nie zamierzają tego zmienić.

 

Kogo polecacie?

Chodzi mi raczej o większe korporacje a nie firmy 2,3 osobowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

którego rejestratora polecacie gdzie najbezpieczniej przenieść domeny które są warte (xx.xxx) ?

Bo w nazwa.pl czułem się bezpiecznie, ale 120 zł trochę dużo i nie zamierzają tego zmienić.

 

Kogo polecacie?

Chodzi mi raczej o większe korporacje a nie firmy 2,3 osobowe.

 

No to pozostaje NASK. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to pozostaje NASK. :ph34r:

 

No to raczej pozostaje mi płacić te 120 zł :)

Chciałem obniżyć koszty przedłużenia, ale raczej to nie ma sensu przy droższych domenach.

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

którego rejestratora polecacie gdzie najbezpieczniej przenieść domeny które są warte (xx.xxx) ?

Bo w nazwa.pl czułem się bezpiecznie, ale 120 zł trochę dużo i nie zamierzają tego zmienić.

 

Kogo polecacie?

Chodzi mi raczej o większe korporacje a nie firmy 2,3 osobowe.

Wkrótce NASK wprowadzi usługę Registry Lock, dzięki której będziesz mógł czuć się bezpiecznie u każdego rejestratora, który ją zaimplementuje (Dropped.pl na pewno to zrobi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dodam tylko:

- utrudnianie przenoszenia domen do innych firm (trzeba pisać prośbę o formularz, niezłe jaja)

- promocje, które słono kosztują, jeśli złamiesz ich warunki (sam zabuliłem kiedyś 100 zeta, bo przeniosłem domenę kupioną w promocji)

Po prostu nazwa.pl do rejestrowania domen się nie nadaje. I nawet zajefajny panel zarządzania nie powinien już nikogo skusić.

 

nic się nie zmienia, moje pierwsze domeny był rejestrowane w nazwa.pl i teraz pozostaję mi tylko zostawić je tam i zapomnieć.

Mam wątpliwości co do regulaminu "Regulamin promocji "Domeny dla każdego! Daj się poznać w sieci" a dokładniej pkt. 8 "Przed przeniesieniem domeny, zarejestrowanej w ramach promocji, do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, Klient zobowiązuje się do przedłużenia domeny w NetArt na kolejny rok."

Jest to zwykłe naciąganie ludzi, rozumie, że trzeba czytać regulamin, ale sam zapis jest nie na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nic się nie zmienia, moje pierwsze domeny był rejestrowane w nazwa.pl i teraz pozostaję mi tylko zostawić je tam i zapomnieć.

Mam wątpliwości co do regulaminu "Regulamin promocji "Domeny dla każdego! Daj się poznać w sieci" a dokładniej pkt. 8 "Przed przeniesieniem domeny, zarejestrowanej w ramach promocji, do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, Klient zobowiązuje się do przedłużenia domeny w NetArt na kolejny rok."

Jest to zwykłe naciąganie ludzi, rozumie, że trzeba czytać regulamin, ale sam zapis jest nie na miejscu.

złap z opcji

ja nie cierpię net$rartu z przetrzymanie mi niby jako depozyt XX XXX zł i nie zabezpieczenie aukcji, której pośredniczyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×