Jump to content
SELES

AeroTaxi*pl

Recommended Posts

Nie! Nie! Nie!

Byłem na 100% przekonany, że tej domeny nigdy nie sprzedaż.

Czemu? A temu, że taki sobie trochę stworek dla aero-taksówek.

 

Tym bardziej gratuluję.

 

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie! Nie! Nie!

Byłem na 100% przekonany, że tej domeny nigdy nie sprzedaż.

Czemu? A temu, że taki sobie trochę stworek dla aero-taksówek.

 

Tym bardziej gratuluję.

 

Bartek

Według mnie najlepszy stworek dla takiego biznesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem domena brzmi w wygląda mało poważnie, ale oczywiście jest to tylko moje zdanie.

Cieszy fakt, że takie domeny się sprzedają na rynku wtórnym.

 

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena to i dobra sprzedaż.

 

Wiedziałem, że to musi zejść za średnie XXXX.

 

 

 

Gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nieźle :) ale kurs takiej taksówki pewnie jest i tak większy

 

a tak na marginesie tld .aero istnieje jescze wogóle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasa. ;) Ja chciałem właśnie coś wrzucić do sprzedane, ale jednak nie wrzucę, bo wychylać się z moimi sprzedażami przy takich to aż wstyd. :P

 

Gratulacje, po nazwie spodziewałem się dużo niższej ceny, po sprzedającym dużo wyższej czyli sprzedaż pewnie w kopalnianej normie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według mnie najlepszy stworek dla takiego biznesu.

Widać tak skoro nie wybrali aeroworld ani lotnicza ;)

Trzeba przyznać, że aerotaxi.pl brzmi lepiej niż helicoptercenter.pl

 

Teraz od dochodu przyjdzie zapłacić aerotax :)

 

Patrząc na flotę Airtaxi wartą miliony dolarów zakup domeny w takiej cenie wydaje się błahostką.

Ale skoro uznałeś, że warto rozstać się z nią za takie pieniądze i jesteś zadowolony to gratuluję.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra domena to i dobra sprzedaż.

Dokładnie. Gratuluję sprzedaży!

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Patrząc na flotę Airtaxi wartą miliony dolarów zakup domeny w takiej cenie wydaje się błahostką.

Ale skoro uznałeś, że warto rozstać się z nią za takie pieniądze i jesteś zadowolony to gratuluję.

Przez prawie 3 lata zgłaszały się po nią różne firmy, ale jak nie trudno zgadnąć oferty były jeszcze niższe. Domeny nie kupiło AirTaxi, więc nie czuję większego dyskomfortu. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

pamietam jak kiedys przegladalem Twoje portfolio i zastanawialem sie jak taki fachura moze trzymac taka ninje w portfolio ;) Dzis juz wiem.... gratuluje dobrego wyczucia rynku i cierpliwosci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewałem się wyższej ceny tymbardziej że domenka była nie taka zła a usługi jakie oni świadczą są Bardzo drogie i stać na nie tylko kilkudziesiąt osób w polsce. Rynek bardzo rozwojowy. z tego co czytałem swego czasu juz teraz w zdarza się że brakuje wolnych podniebnych taksówek.

Koszt zakupu helikoptera to około 4-6 mln także 4880zł jest niczym w porównianiu do kosztów związanych z rozpoczęciem tego dość dochodowego biznesu. Ale co tam bedę pisał i się wymądrzał kto che to sobie znajdzie w googlu i poczyta.

Niemniej Gratulacje.

Edited by snip

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sie nazywa porzadna sprzedaz. gratulacje. teraz musze czekac na podobna oferte na AeroMobile.pl :-)

Edited by matthewue

Share this post


Link to post
Share on other sites
... usługi jakie oni świadczą są Bardzo drogie i stać na nie tylko kilkudziesiąt osób w Polsce. Rynek bardzo rozwojowy. Z tego co czytałem swego czasu juz teraz w zdarza się że brakuje wolnych podniebnych taksówek.

Koszt zakupu helikoptera to około 4-6 mln także 4880zł jest niczym w porównianiu do kosztów związanych z rozpoczeciem tego dość dochodowego biznesu. Ale co tam bedę pisał i się wymądrzał kto che to sobie znajdzie w googlu i poczyta.

Śmigłowiec ( nowy ) można kupić już za ok. 750 000 dolarów. Niektóre używane samoloty dużo taniej.

Podniebnych taksówek faktycznie brakuje ale tak jak napisałeś to rynek bardzo rozwojowy. Na razie jest w powijakach i brakuje odpowiednich lotnisk i lądowisk ( tych jest tylko 43 ).

Ceny usług w jednej z firm wahają się od 400 do 1 300 Euro / godz. lotu ( samoloty do 1 600 Euro )+ 40 Euro godzina postoju.

Nie jest to tanie ale nie przesadzajmy, że tylko kilkadziesiąt osób na to stać w Polsce.

Chyba, że miałeś na myśli tylko uczestników tego forum :rolleyes:

 

Przypuszczam, że Seles ma ciekawsze domeny na oku i woli sprzedać część ze swoich ok. tysiąca domen w cenie, która go satysfakcjonuje niż czekać latami aż ten rynek rozkwitnie.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, nic nie ma na przeszkodzie, żeby kupować u mnie rozwojowe domeny po 4000-5000 zł netto. Zapraszam. :rolleyes:

Zapraszam więc po AeroTrans*pl. :P

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×