Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

problem z wiadomościami

Recommended Posts

Czy dochodzą do Was zapytania od klientów przesłane przez formularz na domenach wystawionych na AM? Od kilku dni zdziwiła mnie zerowa ilość zapytań i ofert, teraz sam wysłałem do siebie 2 wiadomości, które nie doszły :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dochodzą do Was zapytania od klientów przesłane przez formularz na domenach wystawionych na AM? Od kilku dni zdziwiła mnie zerowa ilość zapytań i ofert, teraz sam wysłałem do siebie 2 wiadomości, które nie doszły ;)

 

A do mnie od kilku tygodni, ale to pewnie wina słabych domen w moim portfolio :)

 

A tak na serio, wysłałem 5 minut temu 2 wiadomości i też jeszcze nie dotarły, jeżeli by się potwierdziło, że jest to wina Dropped.pl, to chciałbym wiedzieć od kiedy taka sytuacja panuje!?

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kilku dni zdziwiła mnie zerowa ilość zapytań i ofert, teraz sam wysłałem do siebie 2 wiadomości, które nie doszły :)

A już myślałem, że tylko moimi zasobami przestano się nagle interesować.

Testowa wiadomość nie dochodzi od ok. 10 minut.

 

 

edit: Test właśnie dotarł po ok. 30 minutach.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potwierdzenia transferów chyba też nie dochodzą? Czy inni też maja problemy?

 

Wczoraj nie dostałem potwierdzenia transferu z dropped, mało tego oferty na domeny też nie dochodzą. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz wypluło jedną z wiadomości, ale po angielsku :) nie wiem, czy to było skutkiem ticketa do dropped, czy nie, ale ciężko mi uwierzyć, że od jakiegoś czasu nie było żadnych zapytań, skoro wcześnie były praktycznie codziennie...

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem wystapil dla niektórych wiadomości po zakończeniu migracji tj. od dnia wczorajszego - błąd został juz naprawiony...

 

Przepraszamy za zaistniala sytuacje.

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×