Jump to content
przemeq

o domenach w tvn - fakty

Recommended Posts

Może ktoś wczoraj oglądał szkło kontaktowe? Na dole ekranu w czasie programu pokazują się komentarze widzów i jakiś koleś dał tak mniej więcej komentarz: "Sprzedam za rozsądne pieniądze domenę www*euroklapa2012*pl" :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś wczoraj oglądał szkło kontaktowe? Na dole ekranu w czasie programu pokazują się komentarze widzów i jakiś koleś dał tak mniej więcej komentarz: "Sprzedam za rozsądne pieniądze domenę www*euroklapa2012*pl" :ph34r:

Zgadza się. O ironio.. Domena jest zarejestrowana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś wczoraj oglądał szkło kontaktowe? Na dole ekranu w czasie programu pokazują się komentarze widzów i jakiś koleś dał tak mniej więcej komentarz: "Sprzedam za rozsądne pieniądze domenę www*euroklapa2012*pl" :ph34r:

 

Nie oglądam telewizji , jednak zauważyłem , że WSI24 musi miec bardzo ciekawe ramówki .

Tylko od wczoraj domena :

 

http://www.coztapolska.pl

 

ma prawie 2000 wejsc .

I do tego CTR 60 % . Czyżby keyword był tak dobrze dobrany ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś wczoraj oglądał szkło kontaktowe? Na dole ekranu w czasie programu pokazują się komentarze widzów i jakiś koleś dał tak mniej więcej komentarz: "Sprzedam za rozsądne pieniądze domenę www*euroklapa2012*pl" :(

Bardziej podoba mi sie aferaEURO2012.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś wczoraj oglądał szkło kontaktowe? Na dole ekranu w czasie programu pokazują się komentarze widzów i jakiś koleś dał tak mniej więcej komentarz: "Sprzedam za rozsądne pieniądze domenę www*euroklapa2012*pl" :(

 

Hm... ciekawy sposób na promocję. :-)

Niestety, telewizję oglądam sporadycznie, a program z przewijanymi esemesami widziałem ostatnio parę lat temu, chyba w jakiejś telewizji muzycznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie oglądam telewizji , jednak zauważyłem , że WSI24 musi miec bardzo ciekawe ramówki .

Tylko od wczoraj domena :

 

http://www.coztapolska.pl

 

ma prawie 2000 wejsc .

I do tego CTR 60 % . Czyżby keyword był tak dobrze dobrany ? :)

 

A ja z dobrze poinformowanych źródeł wiem że domena www.coztąpolską.pl ma aż 1 wejście (i jak dotąd od dwóch dni jedyne) i CTR 100% hehe :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×