Jump to content
przemeq

o domenach w tvn - fakty

Recommended Posts

Pff, o mnie wiele osob tez mowi, ze cwaniak a bartlomiejrosinski.pl podejrzewam, ze wolne ;)

 

 

Masz rację bartlomiejcwaniak.pl jest wolna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypadek? Taaaaaaak ;)

 

W życiu i biznesie ważny jest tzw. timing ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy ktos przygarnął zajęte.pl? (nowa rezerwacja)

dobra nazwa na strone z naszymi portfolimi :lol:

 

Tak, pisałem wyżej że ją zarezerwowałem. Ale nie wiem czy jest sens rejestrować, chyba że ktoś z was ma zajete.pl. ;-)

Na portfolia zarezerwowałem parę dni temu naszedomeny.pl, ale stronę robię pod szukamdomeny.pl i najwyżej dam przekierowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Zarezerwowałem też zajęte.pl, jakby się ktoś (@sparks) zastanawiał. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten "pan informatyk" obawiam się że nie dostanie za swoją bryndzę tych 70k :lol: Mogli Ci reporterzy wejść na nasze forum to ludzie oglądający ich nagranie pospadali by z krzeseł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałem - dzięki za link. No właśnie ciekawa sprawa bo ilu z nas wykorzystało sytuację czy też nadchodzącą nowość i zdążyło zarejestrować domenę związaną z tym przed konkurencją? Mieć oprogramowanie które rezerwuje domeny a potem zgrywać kozaka jaki jestem świetny i mądry i mam wypasione portfolio to jedno a mieć nosa, spryt i inteligencję i złapać coś co za chwilę będzie sporo warte to drugie. Chociaż to chyba jest obojętne bo liczy się wynik końcowy - $kasa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za link. A materiał jak większość przygotowywanych przez laików w danym temacie nie przypadl mi do gustu. Byle pokazac cos szarym ludziom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogli Ci reporterzy wejść na nasze forum to ludzie oglądający ich nagranie pospadali by z krzeseł ;)

Trzeba sie "skrzyknąć" i zrobić jakąś "promocję" a na pewno sie uda :lol:

Na pewno każdy ze sprzedających by skorzystał- może do niektórych osób dotarłoby wtedy jak ważny jest adres w najważniejszym, przyszłościowym medium (wiele z tych osób nie zdaje sobie z tego sprawy - jeszcze ) :)

 

Co do samego materiału uważam go za bardzo pożyteczny ... dla osób które zajmują sie domenami:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki za link. A materiał jak większość przygotowywanych przez laików w danym temacie nie przypadl mi do gustu. Byle pokazac cos szarym ludziom :lol:

A co myślałeś, że w głównym wydaniu faktów będą mówić o KD:-)

Moim zdaniem jak na krótki news to dobrze zrobione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten "pan informatyk" obawiam się że nie dostanie za swoją bryndzę tych 70k :)

Osobiście uważam, że po takiej promocji domena "bryndza.pl" osiągnie kilkadziesiąt tyś. zł. :lol:

 

 

ps.

Chciałbym aby moje strony albo domeny - chociaż jednorazowo trafiły do kilku milionów ludzi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekwe, ze Szanowny Pan Starosta Tarzanski nie wspomnial o tym jak wydymal A.G. z domeny tatry.pl ... w koncu ma doswiadczenie to i z bryndza.pl moze mu pojdzie :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co myślałeś, że w głównym wydaniu faktów będą mówić o KD:-)

Trochę racji masz :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji sprzedawania pewnej domeny dzwonili do mnie z "Życie Warszawy". Przeprowadzali wywiad, ale jakoś nieopublikowali. Bryndza. :)

Byc moze nowu zadzwonią, bo domena wróciła do mnie i planuje ją znowu wystawić na sprzedaż. :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji sprzedawania pewnej domeny dzwonili do mnie z "Życie Warszawy". Przeprowadzali wywiad, ale jakoś nieopublikowali. Bryndza. :)

Byc moze nowu zadzwonią, bo domena wróciła do mnie i planuje ją znowu wystawić na sprzedaż. :lol:;)

SELES ciekawy jestem. Zapodasz nazwę domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pry okazji sprzedawania pewnej domeny dzwonili do mnie z "Życie Warszawy". Przeprowadzali wywiad, ale jakoś nieopublikowali. Bryndza. ;)

Byc moze nowu zadzwonią, bo domena wróciła do mnie i planuje ją znowu wystawić na sprzedaż. :lol::P

 

SELES jakby co to będę się chwalił że Cię znam :) do mnie też uderzyli ale miałem inne rzeczy na głowie niż tysiące darmowych wejść :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
SELES ciekawy jestem. Zapodasz nazwę domeny?

Chodzilo o domene Mariensztat*pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzilo o domene Mariensztat*pl.

 

O, nawet ją licytowałem! Gdybym nie podbił toby poszła za 30 zł. ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
O, nawet ją licytowałem! Gdybym nie podbił toby poszła za 30 zł. ;-P

Swego czasu domena miala spory ruch - wczesniej byl pod nia znany warszawski sklep sportowy. Bede ja musal znowu wrzucic na parking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kto ogladal dzisiaj TVN - Fakty :) ten wie ze kolejna poracja domenowa reklamowana przez nich "dla zabawy"

 

leszekjarosz.pl :) zarezerwowalem sobie

 

miliony czytelnikow widzialo, ciekawe jaki ma ruch

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, pisałem wyżej że ją zarezerwowałem. Ale nie wiem czy jest sens rejestrować, chyba że ktoś z was ma zajete.pl. ;-)

Na portfolia zarezerwowałem parę dni temu naszedomeny.pl, ale stronę robię pod szukamdomeny.pl i najwyżej dam przekierowanie.

 

Od początku wątku wiedzialem ze mialem kedys zajete.pl i zalowalem ze ja odpuscilem jednak sie mylilem. Mam ją nadal, dzis z ciekawosci sprawdzilem czy nadal wisi u mnie hehe. :) Ruch od 0 zwiekszyl sie do 350 tylko ;(

 

Nie ogladam faktow ale chyba zaczne, czekam, az dziesiejszy news bedzie na tvn24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×