Jump to content
stfb

zakladysportowe*pl

Recommended Posts

Bardzo fajna domena .Widzę,że domena zarejestrowana w 2001 roku.Wyceny się jednak nie podejmę.

 

 

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak 2001 :) Ma ktoś z was może jakieś sprzedaże, albo wiedzę o sprzedażach lepszych domen sportowych/bukmacherskich ostatnio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że średnie x xxx bardzo realne. A jeśli domena zwróci uwagę któregoś z bukmacherów, to kwota oczywiście dużo wyższa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena moim zdaniem kilka k powinno wpaść

 

Oczywiście o ile wcześniej nie zostaniesz aresztowany jako posiadacz narzędzia przestępstwa służącego do nakłaniania do hazardu ;)

Twoje szczęście że to nie e-zakladysportowe*pl lub zakladysportoweonline*pl to się jakoś wywiniesz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z jednej strony domenka podoba mi się z drugiej strony coś mi nie pasuje :) Bukmacherowi ciężko będzie sprzedać tę domenę ponieważ reklamują się w internecie pod własnymi nazwami (no chyba,że powstanie bukmacher Zaklady Sportowe ) . Z drugiej strony strona idealna na forum bukmacherskie,ale wątpię,że ktoś zapłaci xxxx za domenę na której miałoby stać forum ...

powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Rynek domen nie przestaje mnie zadziwiać... Ja osobiście nawet bym nie zarejestrował powyższej domeny z obawy o proces, po drugie to tylko "com.pl" a po trzecie Bet-at-home używa nazwy z myślnikami... A tutaj proszę... ponad 1000 EUR :)

 

 

Z jednej strony domenka podoba mi się z drugiej strony coś mi nie pasuje ;) Bukmacherowi ciężko będzie sprzedać tę domenę ponieważ reklamują się w internecie pod własnymi nazwami

 

No tak, ale która z firm np. pokerowych nie chciałaby mieć poker.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, ale która z firm np. pokerowych nie chciałaby mieć poker.pl?

 

Do poker.pl Twojej domenie dużo brakuje :)

Pytanie ile film bukmacherskich chciałoby mieć domenę zakladysportowe.pl ...

powodzenia

 

 

 

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do poker.pl Twojej domenie dużo brakuje :)

Pytanie ile film bukmacherskich chciałoby mieć domenę zakladysportowe.pl ...

powodzenia

 

Plachcik, zdaje sobie sprawę ;)

 

W sumie nawet przydałby mi się do tego idn, ale za niego właściciel zawołał 9500 EUR, więc się jeszcze "zastanowie" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda,że nie masz kompletu :/ Dla mnie zdecydowanie za dużo 9500 euro .Powiedz mi jeszcze co znajdowało się przez ostatnie lata pod Twoją domeną ?

 

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, branza strasznie niepewna. Moze STS bylby zainteresowany? Jesli nie, to postaw serwis na niej.

 

# tipster.pl

tipsters.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Były na niej podstawowe informacje o bukmacherach itd. Na serwis profesjonalny nie mam czasu, zajmuję się czymś innym i zdecydowałem się sprzedać ją. Zanim poinformuję STS itd. chcę wystartować z aukcją.

Share this post


Link to post
Share on other sites
max 2k

 

bukmacherzy maja własne brandy, jeżeli ktoś by kupił to raczej pod program partnerski

 

to namow wlasciciela samego tylko idn-a mojej domeny, zeby sprzedal mi go za 2k :)

 

brand brandem, a keyword keywordem... ;)

Edited by stfb

Share this post


Link to post
Share on other sites

bukmacher nie koniecznie, ale obstawiam, że jak najbardziej realne jest uzyskanie średnio niskiego xx.xxx PLN czego oczywiście życzę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właściciel idn-u staje w negocjacjach na 9500 euro i kilka dni poźniej pozwala na wygaśnięcie domeny?

Cuda, cuda... :)

Witaj w świecie domen. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×