Jump to content
kwalejko

zyczeniabozonarodzeniowe.pl i zyczeniawielkanocne.pl

Recommended Posts

Jeżeli strona postawiona na tym tasiemcu, zarabiała naprawdę tyle w samą Wigilię:

 

http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry629866

 

to gratuluję i współczuję nabywcy, bo raczej nie odzyska już tych ciężko wydanych pieniędzy. :blink: Miałem stronę z życzeniami i tyle co w temacie, zarobiłaby może w 10 - 20 lat. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, proszę. Gratuluję tym bardziej, że wierzę własnie w takie domeny - typowo opisowe.

Co do popełniania literówek - być może tak będzie ale weźcie pod uwagę coraz większe znaczenie wyszukiwarek.

Jeśli używacie Chrome to możecie się przekonać jak bardzo G utrudnia proces wpisania adresu do paska przeglądarki. Bezczelnie "spycha" kursor do okna wyszukiwarki. Po ostatniej aktualizacji muszę to czynić co najmniej 2 razy - tzn. wpisywać adres do paska na górze :unsure: .

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam ceny domeny zyczenia.pl ani odpowiedniego IDNa ale wolałbym za ten komplet dać 10 x więcej niż za zestaw z tego wątku.

Dlatego pozostaje mi pogratulować sprzedawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak znalazl sie kupujacy?

 

Gratki

 

Klient napisał, sam zaproponował cenę, sprzedałem. Nie ukrywam, sam zacząłem na tych domenach co nieco tworzyć. Wierzę, że jak kupujący postara się, to szybko zwrócą się mu zainwestowane pieniądze.

 

PS. Do mnie sami klienci zgłaszają się, myślę że gdybym poświęcił trochę czasu na promocję domen, więcej by się ich sprzedało.

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow! za takie tasiemce to należą się podwójne graty :unsure: Choć trzeba przyznać, że w te kilka dni w roku są to zapewne oblegane frazy.

 

PS. Dziś od dziadka usłyszałem frazę: "spirytusik najwydelitystuchniejszy" - dobra, żeby sprawdzać czy ktoś jest trzeźwy :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×