Jump to content
Kangur

Vancouver 2010

Recommended Posts

Pierwszy ( srebrny ) medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 w Vancouver już mamy !

Brawo Adam !

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo! Wierzyłem w medal.

 

Natomiast, zamiast zabierać niektórych działaczy (zresztą nie z kompatybilnych do sportów zimowych dyscyplin) na Olimpiadę, należałoby raczej skupić się na tzw. indywidualnym toku szkolenia dla pozostałych sportowców (oprócz Małysza, Kowalczyk i Sikory). Nie umniejszam i nie odbieram przez to oczywiście wielkości A. Małyszowi. Kiedyś, indywidualny tok, dał duży wynik reprezentacji piłkarskiej na Olimpiadzie w Barcelonie (abstrahując od wyczynów alkoholowych Kadry Wójcika).

Natomiast, zamiast nowego gmachu PZN w Krakowie wolałbym aby pieniądze zostały przeznaczone na jakąś nową skocznię narciarską. W Krakowie, Nowym Targu, Żywcu a może nawet w Gdyni.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale, no właśnie, ale, to już miał, złoto mu sie za to co zrobił należy, więc na dużej skoczni, wszyscy pod narty dmuchać!

Za zasługi dla sportu w swoim kraju to jakieś złoto może Prezydent przyzna.

Tyle, że nie ten, który kieruje Komitetem Olimpijskim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo, wiedziałem że stanie na podium ;)

Ma już srebro, to na dużej skoczni myślę będzie już mniejsza presja i może się uda polecieć tam gdzie złotooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo Adaś :) Srebro to duże osiągnięcie .Złoto będzie ciężko osiągnąć , Simon Amman jest w super formie .

Niestety na parę godz przed ceremonią otwarcia nie obyło się bez tragedii .Gruziński saneczkarz zginął na torze na treningu .Pokazywali na TVP1 , wyglądało to tragicznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem że mu Amman odpuści...ale źle myślałem.

 

Małysz na złoto musi poczekać do kolejnych Igrzysk...a że Jego skakanie bawi, to kto wie czy nie wystartuje.

:):);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polska na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej ;) No nic - lepiej to już chyba nigdy nie będzie :)

 

Swoją drogą vancouver.com ma jeden z bardziej znanych domainerów. Ciekawe jaki ruch w ostatnich dniach ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

cisza na forum, nikt nie zaklada nowych watkow... to moze oznaczac tylko jedno. Za chwilę swoj bieg rozpoczyna nasza kolejna medalowa szansa: Justyna Kowalczyk. Trzymamy kciuki!

Share this post


Link to post
Share on other sites
cisza na forum, nikt nie zaklada nowych watkow... to moze oznaczac tylko jedno. Za chwilę swoj bieg rozpoczyna nasza kolejna medalowa szansa: Justyna Kowalczyk. Trzymamy kciuki!

 

Faworytka do złota. No zobaczymy jak będzie ;)

 

Transmisja na żywo:

 

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=zimowe

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sportowa złość Justyny przyniesie nam jeszcze chwile radości, myślę że jakiś krążek przywiezie z IO ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrzyska Olimpijskie to dla mnie prawdziwe święto. Oglądam wszystkie (letnie i zimowe) od Seulu 1988 r. Nie jedną noc już zarwałem a czasami po prostu przestawiam się na inną strefę czasową.

 

A jako ciekawostka - w saneczkarskich jedynkach w trzeciej dziesiątce był zawodnik nazywający się Pociecha Domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Majdić wyrżnęła. Zdecydowanie za dużo wypadków i niedociągnięć ze strony organizatorów. Sam wypadek Gruzina w saneczkarstwie to sprawa do prokuratora, ale zostawienie takiej dziury na samym zakręcie biegu sprinterskiego bez żadnego zabezpieczenia to niedbalstwo, które nie powinno się zdarzyć na zawodach szkolnych a co dopiero na Igrzyskach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo w kobiecym zjeździe - naprawdę niedobrze wyglądało kilka wypadków, a przejechały tylko najlepsze zawodniczki. Boję się myśleć to będzie z tymi z egzotycznych krajów, które pojadą na samym końcu. Liczę na to, że Majdic jakimś cudem się pozbiera i wystąpi w finale, choć będzie chyba bardzo ciężko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×