Jump to content
aosch

domeniarstwo.pl - opinie

Recommended Posts

Witam

Moj post zostal usuniety :blink: Chcialbym poznac Wasze doswiadczenia zwiazane z tym serwisem, konkretnie chodzi o SKUP domen, czy warto? ktos sprzedawal i jest zadowolony?

 

edit: przepraszam temat jest, do usuniecia

Edited by aosch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że w końcu ktoś zauważył nasz nowy projekt. :blink: Też jestem ciekawa Waszych opinii.

Edited by Nataszka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że dla wszystkich to nie jest jasne. Domeniarstwo.pl to nowe miejsce w którym promujemy portfolio domen i naszą działalność. Skup domen powstał w zeszłym tygodniu. Jednak domeny skupujemy od 2005 roku. Przykro nam, że nie zainteresowliśmy się Twoją ofertą, ale zastrzegliśmy sobie odpowiedź na wybrane ofery.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Negatywnie mi się kojarzy sama nazwa domeny jeśli mogę coś wtrącić smile.gif

 

Zgodzę się.

Przepraszam że to powiem, ale "domeniarstwo" kojarzy mi się bardzo obciachowo i nie poważnie. Nazwa na pewno nie stwarza klimatu profesjonalizmu. Aczkolwiek życzę powodzenia z projektem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgodzę się.

Przepraszam że to powiem, ale "domeniarstwo" kojarzy mi się bardzo obciachowo i nie poważnie. Nazwa na pewno nie stwarza klimatu profesjonalizmu. Aczkolwiek życzę powodzenia z projektem

A jakie znaczenie ma nazwa skoro chcą wyłożyć uczciwe pieniądze za dobre domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Negatywnie mi się kojarzy sama nazwa domeny jeśli mogę coś wtrącić ;)

 

Zgodzę się.

Przepraszam że to powiem, ale "domeniarstwo" kojarzy mi się bardzo obciachowo i nie poważnie. Nazwa na pewno nie stwarza klimatu profesjonalizmu. Aczkolwiek życzę powodzenia z projektem

Dzięki za krytyczne opine. One są najbardziej wartościowe. Zastanawiałem się nad tym i przyznam, że chetnie zamienię na domeny.pl lub .com mimo, że się negatywne kojarzą. ;) Przeglądałem nawet portfolio w poszukiwaniu zastępczej nazwy i nic lepszego nie znalazłem, ale przynajmniej zobaczyłem jakie mam fajne domeny. Postaram się wiec o to, żeby w przyszłości nazwa domeniarstwo.pl się kojarzyła jak najlepiej.

 

Przy okazji chciałem zapytać co sądzicie o samej stronie? Wszystko zrobiłem sam. ;) Zapraszam też wszystkich na zakupy. Obiecuję, że w ramach promocji każdą cenę, którą sobie pomyślę podzielę przynajmniej przez 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie uważam, że powinieneś zmienić domenę. Myślę, że promowanie serwisu pod taką nazwą działa negatywnie nie tylko na Twój serwis, ale i na całą branżę w jakimś tam stopniu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie uważam, że powinieneś zmienić domenę. Myślę, że promowanie serwisu pod taką nazwą działa negatywnie nie tylko na Twój serwis, ale i na całą branżę w jakimś tam stopniu.

 

DD

 

Mnie kojarzy się z oszustwem. Domeniarstwo = oszustwo. A wcale tak nie jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za krytyczne opine. One są najbardziej wartościowe. Zastanawiałem się nad tym i przyznam, że chetnie zamienię na domeny.pl lub .com mimo, że się negatywne kojarzą. ;) Przeglądałem nawet portfolio w poszukiwaniu zastępczej nazwy i nic lepszego nie znalazłem, ale przynajmniej zobaczyłem jakie mam fajne domeny. Postaram się wiec o to, żeby w przyszłości nazwa domeniarstwo.pl się kojarzyła jak najlepiej.

 

Przy okazji chciałem zapytać co sądzicie o samej stronie? Wszystko zrobiłem sam. ;) Zapraszam też wszystkich na zakupy. Obiecuję, że w ramach promocji każdą cenę, którą sobie pomyślę podzielę przynajmniej przez 2.

Obrazek taki sam jak na brokeringdomen.pl, czy to ten sam właściciel jest obu serwisów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Przy okazji chciałem zapytać co sądzicie o samej stronie? Wszystko zrobiłem sam

...

 

Jak dla mnie strona jest OK. Prosto (ta cecha jest dla mnie zawsze zaletą) i przejrzyście. Tylko ta strzałka na dole od przeładowania strony jest okropna i nie pasuje do całości.

 

# DobreDomeny.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie uważam, że powinieneś zmienić domenę. Myślę, że promowanie serwisu pod taką nazwą działa negatywnie nie tylko na Twój serwis, ale i na całą branżę w jakimś tam stopniu.

 

DD

 

Nie wiem czemu ale przekaz domeny domeniarstwo.pl na pierwszą chwile skojarzył mi się z przekazem domeny dziadostwo.pl

 

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czemu ale przekaz domeny domeniarstwo.pl na pierwszą chwile skojarzył mi się z przekazem domeny dziadostwo.pl

Niestety coś w tym jest... domena niestety do wymiany.

 

Co do serwisu:

Strona główna - do gruntownej przebudowy: zamiast tego manifestu powinny być linki do aukcji + linki do artykułów + linki do blogów + linki do... infografika do zmniejszenia co najmniej pięciokrotnego. Oczywiście ten zielony robal na dole do wywalenia.

 

O nas - może być z tym, że infografika i robal j.w.

 

RRSy - infografika, robal... tą szarą kreskę do przewijania należy zastąpić czymś co wygląda jak pasek do przewijania (strzałką chociaż to zaznaczyć...), bo że to ma przewijać dowiedziałem się używając przez przypadek scrola w myszy.

 

Aukcje - zamiast tej długiej listy tabelka z możliwością sergrgowania wg różnych parametrów. Poza tym już tam powinna znaleźć się podstawowa informacja o domenie (rejestrator, aktualna cena, termin przydatności do spożycia itd.)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety coś w tym jest... domena niestety do wymiany.

 

Co do serwisu:

Strona główna - do gruntownej przebudowy: zamiast tego manifestu powinny być linki do aukcji + linki do artykułów + linki do blogów + linki do... infografika do zmniejszenia co najmniej pięciokrotnego. Oczywiście ten zielony robal na dole do wywalenia.

 

linki do czyich aukcji?

do jakich artykułów?

do jakich blogów?

 

nie zrozumiałem tego, niestety mi się też domena nie podoba i to już od dłuższego czasu, ale wolność Tomku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
linki do czyich aukcji?

do jakich artykułów?

do jakich blogów?

Ogólnie do tego co autorzy uważają za najbardziej wartościowe i godne uwagi dla potencjalnych klientów wewnątrz serwisu. Czyli do tego co jest na pozostałych stronach.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogólnie do tego co autorzy uważają za najbardziej wartościowe i godne uwagi dla potencjalnych klientów wewnątrz serwisu. Czyli do tego co jest na pozostałych stronach.

Pozdrawiam!

 

Renek, będę szczery:

jak widzę stronki podlinkowane do bloga DD, kopalni domen, dom domen i do tego widgety AM to mi ręce opadają

 

(wymienione podmioty nie są tutaj niczemu winne ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Renek, będę szczery:

jak widzę stronki podlinkowane do bloga DD, kopalni domen, dom domen i do tego widgety AM to mi ręce opadają

(wymienione podmioty nie są tutaj niczemu winne ;) )

A to już zupełnie inna sprawa: taka strona, żeby stać się popularną musi mieć albo dużo oryginalnego i często aktualizowanego contentu albo duże fundusze na reklamę. Trzecia droga prowadzi do Trzeciego Świata, jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korneliuszu, nawiązując do krytycznych wypowiedzi dotyczących samej nazwy Twojego portfolio: jeśli byłbyś zainteresowany, mogę odsprzedać Ci kolekcjadomen*pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby się zaczęła seria wypisywania kto co ma i chce się pozbyć?...

...pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie opinie. Szkoda mi tej domeny, bo ma fajny ruch, ale zdecydowaliśmy, że przeprowadzimy badania tej nazwy.

Czyżby się zaczęła seria wypisywania kto co ma i chce się pozbyć?...

...pozdrawiam!

Proszę nie składać ofert w tym temacie.;)

Obrazek taki sam jak na brokeringdomen.pl, czy to ten sam właściciel jest obu serwisów?

Przypadek. Muszę to zmienić, bo mamy tego samego dostawcę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×