Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

jak będzie coś takiego to wejdą na http://www.m-health.pl/website/ ;) o dziwo m-health.pl już ktoś regnął :P

 

Nie. U nas mówi się po polsku a nie angielsku. Wiesz ile ludzi starszych zrobiłoby błędów podczas wpisywania "health"? Przy poważnym projekcie może to być tylko dodatek. Natomiast nie mając wersji PL to strzał w kolano przy ogólnopolskim projekcie. Bo to się u nas tak nazywa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, ciekawy temat...

 

"Globalny rynek mZdrowia rośnie jak na drożdżach. W 2013 r. mówiliśmy o wycenie na poziomie 2,4 mld dol. Teraz analitycy prognozują, że za trzy lata wartość ta wzrośnie do 21,5 mld dol."

 

Moim zdaniem 'zdrowa' konkurencja to może być na rynku Centrów/Marek Medycznych, bo najważniejsze jest, aby lekarz się nie przepracowywał i miał doskonały sprzęt i pomocników.

 

* Sprzedawanie 'dostępu do PrywatnejOpieki' przez bank to ryzyko współpracy banku z konkretnymi zakładami opieki zdrowotnej.

Tu, myśląc dalej - bank wkalkulowuje twoje zdrowie w ryzyko kredytowe, leasingowe ..et cetera. Gromadzi dane. To, że my coś słyszsymy o kilku włamaniach w roku, to "co my możemy wiedzieć" o wycieku danych i handlu danymi. Tak samo jak w każdej sekundzie krąży kapitał zielony i czarny. Im mniej podmiotów gromadzie Twoje dane - tym lepiej dla Ciebie.

 

Tutaj co prawda mowa tylko o bankassurance z Axa, ale 'nie był bym taki pewien', że wszystko poprzestaje wyłącznie na prowizji. W takiej sytuacji ubezpieczyciel gromadzi dane nt. tego z czego korzystałeś i 'jak długo', by oszacować cenę przy odnowieniu. Tworzenie nowej gałęzi mZdrowie trochę zbyt prymitywnie wygląda, ażeby było to tylko partnerstwo prowizyjne z Axą. Pensje lekarzy są tak niskie, a niechęć społeczna do lekarzy ze wschodu tak duża, że to może być moment, kiedy to wybuchnie i powstanie porządna konkurencja w postaci fizycznych prywatnych zakładów opieki.

 

Ogólnie... Tracisz Tarczę.

 

* Jednakże, za bankie(m) chowa się duża Grupa Kapitałowa.

Ostatnio bank ten stał się celem chamskich ataków, niestety miesza się w to też polityka.

Niestety wyszło, że obecny prezes 'współ_pracował'.

 

Nie zapominajmy, że to potężny bank połączony z m, Bre, Multi.

Na 100% bank ten podejmie kroki w celu Odświeżenia Wizerunku, bo generalnie nie jest to zły bank. Jest to jeden z najlepszych 'operacyjnych' (dla tych, którzy znają się trochę na bankowości).

 

 

BTW

e-Zdrowie pl - Dopchaj się przez internet i Umieraj w Kolejce ;) ..ku uciesze prezesów firm informatycznych, którzy zarabiają na nieustannym udoskonalaniu takich systemów, naprawianiu błędów poprzedników i improwizacji nowych prosiaków albo i Dzików ;]

mZdrowie pl - Moje życie - mój biznes. Wszystko musi tryskać zdrowiem, a czas to pieniądz. Tyle, że dobre by to było na Autorski program Współpracy z 'Prywatnym'. Tutaj to tylko sprzedawanie 'jakiegoś' produktu 'wspólnego'. Dwóch pośredników. Dublet-Przetwarzanie danych. Koszmar dla Prywatności.

 

Podobno jesteśmy w zjednoczonej Europie

Podobno, wg. Morawieckiego do czasu wykorzystywania Funduszy Unijnych będziemy jeszcze 'tanim państwem', z progresem fiskalnym i demograficzną 'niewiadomą'.

Podobno, szybko nie wejdziemy do eurozone, bo NBP chce wprowadzić banknot 500, a to dużo świadczy o polityce na wiele lat.

 

Skoro wszystko jest tak demagogicznie i eko.no.micznie 'umownie', to umówmy się, żeby te np. 30 patyków było wymierzalne w EURO! ..i to tak z pompą ! -_-

Pamiętajcie, że były prezes Bezetu brał 300k/miesiąc (i w porządku bo to prywatny bank, nikmu do tego), ale dzisiaj chce tworzyć obowiązkowy III filar, z 'którego będzie można zrezygnować'.

Cwaniaczków nie płodzą. U żydów 'czasami' się rodzą, a oni w Europie nie mają swojego kraju. Europa to jest ich wspólna dziedziczna 'myśl' wojskowo-naukowo-giełdowo-prasowo-terrorystyczna. Ty też dużo myśl i wyceniaj swoje pomysły proporcjonalnie do rynku i trendów...

 

Powodzenia.

 

 

# Health.my

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. U nas mówi się po polsku a nie angielsku. Wiesz ile ludzi starszych zrobiłoby błędów podczas wpisywania "health"? Przy poważnym projekcie może to być tylko dodatek. Natomiast nie mając wersji PL to strzał w kolano przy ogólnopolskim projekcie. Bo to się u nas tak nazywa.

Myślę, że skoro już potrafią włączyć POWER i kliknąć 2x na FireFox to i z kartki wpiszą adres w miarę OK. W razie trudności skorzystają z zakładek i błąd się już nie powtórzy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że skoro już potrafią włączyć POWER i kliknąć 2x na FireFox to i z kartki wpiszą adres w miarę OK. W razie trudności skorzystają z zakładek

 

Masz rację, to słuszne stwierdzenie. Natomiast tutaj chodzi jeszcze o jedną różnicę o której wcześniej nie pisałem; mHealth to mocno chroniony znak sporej chińskiej korporacji. Mają ochronę w wielu krajach europejskich i nie tylko (również w PL). To blokuje (moim zdaniem) innym podmiotom możliwość wystartowania z prężnym projektem bo więcej z tego kłopotu niż pożytku. Oczywiście efekt jest odwrotny jeżeli ta korporacja chciałaby zgarnąć cały rynek w PL - wtedy moja przegrywa ;)

 

Natomiast jak wiadomo konkurencja jest zdrowa i dla polskiego kapitału logiczniejszą i bezpieczniejszą domeną jest mZdrowie. Dlatego od pewnego czasu zauważam nagły wzrost zainteresowania tą domenę. Nie wiem, może abonent domeny m-health.pl ma również sporo zapytań i ofert - tego nie podważam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

america*pl - 10k euro przez Sedo (taką miałem ustawioną minimalną). Oferta z USA. Tylko nie proście o screen i nie pytajcie dlaczego nie zaakceptowałem i nie dałem drapaka z kasą :) Mam dobre powody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ramach ciekawostki.

(Styropian)*(pl)

Przeszło 2 miesiące temu odrzuciłem ofertę na 100tys brutto. - rozmowa telefoniczna.
Ten sam klient rok wcześniej zaoferował 40tys lub wspólny biznes. - negocjacje email.

Jeśli pójdzie tak dalej, to następnym razem się dogadamy ;)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@

 

W ramach ciekawostki.

(Styropian)*(pl)

Przeszło 2 miesiące temu odrzuciłem ofertę na 100tys brutto. - rozmowa telefoniczna.
Ten sam klient rok wcześniej zaoferował 40tys lub wspólny biznes. - negocjacje email.

Jeśli pójdzie tak dalej, to następnym razem się dogadamy ;)

 

To jak dobrze pójdzie za 2 lata zostaniesz styropianowym potentatem ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ciekawa ciekawostka, 100 k zł to już nie żarty, chyba bym nie wytrzymał ciśnienia i sprzedał...

kuszaca oferta, ale jednak brutto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba pobiłeś rekord w tym dziale odrzucając taką kwote.

 

Ja bym pewnie sprzedał ale patrząc na to jak KK zależy na tej domenie to myślę że nie straciłeś okazji aby ją w tej cenie sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może lepiej wspólny biznes? ;)

 

edit: Jakiej kwoty oczekujesz?

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na kwotę bliższą 200tys.

Odnośnie samej współpracy - byłby to ciężki temat.
Jakoś nie wyobrażam sobie prowadzenia e-hurtowni styropianu z nieznajomą osobą.
Nawet przy ustaleniu odpowiedniego % od obrotu, doskonale wiem, że wiele transakcji odbywa się "bokiem"...

Zgodnie z "wyliczeniami", powinienem otrzymywać jakieś 3-4tys w sezonie i jakieś 500 poza sezonem ( maj - listopad ).
Oczywiście chodzi o pełni rozwinięty serwis.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena była blisko moich oczekiwań, ale ostatecznie nabywca zrezygnował z zakupu rejetesrując domenę .com.pl. Na domenę dostaję regularne zapytania, a do tego sam działam w branży. Taki byle jaki audyt to kwota minimum 500zł, średniej jakośc 1000-2000, audyt rozbudowanego sklepu to nawet 10.000-15.000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No widzisz, skoro com.pl było wolne to sam sobie dopowiedz resztę, a dla seowca nie ma większego znaczenia pl czy com.pl byle by był wysoko w serpach. No i taka domena wg mnie to na landing raczej tylko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale z drugiej strony jak coś ciekawego powstanie na com.pl to powinien od kolejnego zainteresowanego otrzymać oczekiwaną kwotę.

 

#audytprawny.pl

Edited by pshemec
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzianina w pl

3k netto

 

toż to generyk - one się podobno nie sprzedają :P

 

na ile xów liczysz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ramach ciekawostki.

 

(Styropian)*(pl)

 

Przeszło 2 miesiące temu odrzuciłem ofertę na 100tys brutto. - rozmowa telefoniczna.

Ten sam klient rok wcześniej zaoferował 40tys lub wspólny biznes. - negocjacje email.

 

Jeśli pójdzie tak dalej, to następnym razem się dogadamy ;)

ja bym szedl we wspolprace w przypadku gdy nie masz pewnego pomyslu na pomnozenie tej kwoty. lepszy comiesieczny wrobel w garsci niz utopic w cos, stracic albo zamrozic...

wspolpraca ale na warunkach takich, ze procent od OBROTU i gwarantowane jest jakies miesieczne minimum, domena zostaje Twoja wlasnoscia caly czas ale hurtownika bedzie chronic umowa abys nie uciekl na swoje lub nie zostawil z dnia na dzien...

branza budowlana do dobry rynek i mozna sobie zapewnic staly dochod do konca zycia...spiac spokojnie nie martwiac sie o przyszlosc i co politycy wymysla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×