Jump to content
baart

slaba klikalnosc

Recommended Posts

Witam,

 

mam kilka literowek popularnych serwisow z grami online.

ok 100 uu/dzien wiec bez rewelacji.

 

Niestety klikalnosc jest szalenie mala, raptem ok 20 %

 

Czy moglibyscie mi pomoc w jaki sposob poprawic ustawienia w ND zeby zwiekszyc klikalnosc ??

 

Duzy problem mam tez z literowkami nasza-klasa. Wejscia na poziomie ok, klikalnosc masakrycznie niska.

 

Z literowkami "plemion" wejsc ok, klikalnosc zerowa !!

 

Z gory dziekuje za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety klikalnosc jest szalenie mala, raptem ok 20 %
Jest duża jak na ten temat.

 

Czy moglibyscie mi pomoc w jaki sposob poprawic ustawienia w ND zeby zwiekszyc klikalnosc ??

 

Chyba nic się nie da zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

mam kilka literowek popularnych serwisow z grami online.

ok 100 uu/dzien wiec bez rewelacji.

 

Niestety klikalnosc jest szalenie mala, raptem ok 20 %

 

Czy moglibyscie mi pomoc w jaki sposob poprawic ustawienia w ND zeby zwiekszyc klikalnosc ??

 

Duzy problem mam tez z literowkami nasza-klasa. Wejscia na poziomie ok, klikalnosc masakrycznie niska.

 

Z literowkami "plemion" wejsc ok, klikalnosc zerowa !!

 

Z gory dziekuje za pomoc

100u na dzien to moim zdaniem bardzo ładny ruch. Tego typu literowki (gry) mają słabą klikalność - takie jest moje doswiadczenie. Powyzej 15% cięzko będzie coś osiągnąć. Przy takich literowkach ctr bliski 5-7% mnie zadowala;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
100u na dzien to moim zdaniem bardzo ładny ruch. Tego typu literowki (gry) mają słabą klikalność - takie jest moje doswiadczenie. Powyzej 15% cięzko będzie coś osiągnąć. Przy takich literowkach ctr bliski 5-7% mnie zadowala;]

 

Ja mam dwie literówki giercowni i dziwna sprawa, zaparkowane są od dwóch dni, mają te same keywordy (Gry) i te same templatki i jedna ma 57 wejść i ctr 38.60% a druga ma 82 wejścia i ctr 18.29% :D a wszystko jest dokładnie tak samo ustawione i nie wiem skąd ta różnica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a wszystko jest dokładnie tak samo ustawione i nie wiem skąd ta różnica :)

Może to od userów zależy, jedni są bardziej skłonni do klikania w reklamy

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajne reklamy się tam pokazują, który to szablon na sedo? :)

 

odnośnie tematu ja na literowce mojegry mam 8% i mnie zadowala, chociaż tez jest roznie czasem 15% czasem 3%

Share this post


Link to post
Share on other sites
odnośnie tematu ja na literowce mojegry mam 8% i mnie zadowala, chociaż tez jest roznie czasem 15% czasem 3%

 

Ja też ma literówkę mojegry a mianowicie moojegry.pl i w ciągu niecałych 4 dni jest 59 wejść i 4 kliki i to wychodzi 6.78% więc kiszka, piszę nazwę domeny bo nie będę jej rejestrował może ktoś będzie chciał, może jest sposób na podbicie CTR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko i wyłącznie zależy to od userów , ile zostanie naklikane .

Ta domena na przykład ma już ponad 100.000 klików :(

 

http://www.dziadek.pl

Chodziło mi o to, że jedną literówkę częściej wpisuje typ userów bardziej klikopodatnych a drugą mniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
odnośnie tematu ja na literowce mojegry mam 8% i mnie zadowala, chociaż tez jest roznie czasem 15% czasem 3%

 

Jeśli wam to może pomóc w optymalizacji , to takie CTR mają te oto domeny :

 

mojagra*pl 27 %

moje-gry*pl 31 %

mojegry*com.pl 52 %

 

a przykładowo :

 

grydladziewczyn*pl 68 % :(

 

(ustawione keywords możecie sobie sprawdzic na stronach)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klikalność zależy przecież nie tylko od template'u ale także od reklam jakie są wyświetlane. Mi na literówce jednej z marek aut udało się osiągnąć CTR bliski 100% - dałem tylko keyword z nazwą marki. (To że miałem przez to w ND problemy nie wspomnę :( ) Kiedy miałem przy tej domenie więcej keywordów CTR był o wiele niższy.

Także kwestia dobrania keyworda dla potencjalnego odwiedzającego, który wchodząc przez pomyłkę na parking i tak szuka konkretnej rzeczy - chodzi o to żeby kliknął a nie poprawiał adres - choć nie zawsze znajdzie się odpowiednią reklamę. Chciałem tutaj jeszcze raz zaznaczyć, że mniejsza ilość dobrych, dobrze dobranych reklam może podnieść CTR, niż zbyt duża ilość keywordów związanych z domeną, które bądź co bądź nie zawsze skutkują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×