Jump to content

Recommended Posts

Nie sprzedawaj poniżej 10.000zł. Za .FR nie zapłacili mniej niż 5.000EUR.

 

Skąd masz takie informacje ?;)

 

widze że zgadula na forum xxx do xxxxxx

 

no mała zgaduj zgadula się zrobiła .

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli już mówicie o mailingu,możecie coś ciekawego polecić...?

 

... ale w jakim mianowicie sensie ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli już mówicie o mailingu,możecie coś ciekawego polecić...?

 

Nie ten topic i nie ten dział .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Często na tym forum niektórzy się chwalą,że sprzedali domene przez mailing.....Właśnie pytam o dobry, uczciwy mailing. Gdzie go kupujecie,w jakiej firmie i do ilu osób itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często na tym forum niektórzy się chwalą,że sprzedali domene przez mailing.....Właśnie pytam o dobry, uczciwy mailing. Gdzie go kupujecie,w jakiej firmie i do ilu osób itd.

 

Tak jak pisałem nie w tym temacie.Wątek już był przerabiany 1000 razy.Poszukaj na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow, jestem pod wrażeniem

....ale większość z wpisanych tutaj osób bałaby się wpisać wymienione ceny, "bo klient ucieknie" - do radzenia to każdy, do pisania iksów też ;) achhh...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcecie sobie poflirtować to idźcie do działu na każdy temat.

Proszę o nie zaśmiecanie tematu .

 

Sorry, Autorze tematu.

 

Ad rem:

uważam, że powinieneś mieć z tego pięć niskich iksów. W złotówkach. Niby profesjonalnie jest ustawiać ceny jednakowe dla wszystkich .., no ale skoro dla tej domeny jeszcze nie ustawiłeś ;). Nie można nie zauważać kontekstu lhw.com.

 

 

Edit:

 

Uwaga Swagger'a jest trafna. Łatwo strzelać cenami, gdy się nie jest w podobnej sytuacji ...

Niemniej ... Kiedy już możemy zasadnie przypuszczać , że te trzy literki mogą być jednak naprawdę istotne dla tego konkretnego pytającego o domenę ja patrzyłbym już na nią inaczej. Bez skrupułów. Na biednego nie trafiłeś - jak mówi się czasami ... Najwyżej "ucieknie".

Z tym, że zawsze może wrócić ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ad rem:

uważam, że powinieneś mieć z tego pięć niskich iksów. W złotówkach. Niby profesjonalnie jest ustawiać ceny jednakowe dla wszystkich .., no ale skoro dla tej domeny jeszcze nie ustawiłeś ;). Nie można nie zauważać kontekstu lhw.com.

 

Edit:

Uwaga Swagger'a jest trafna. Łatwo strzelać cenami, gdy się nie jest w podobnej sytuacji ...

Niemniej ... Kiedy już możemy zasadnie przypuszczać , że te trzy literki mogą być jednak naprawdę istotne dla tego konkretnego pytającego o domenę ja patrzyłbym już na nią inaczej. Bez skrupułów. Na biednego nie trafiłeś - jak mówi się czasami ... Najwyżej "ucieknie".

Z tym, że zawsze może wrócić ;)

 

zgadzam się w pełni. Co do ceny - ja bym wyszedł od sensowengo poziomu 10k euro (lub ok. 30k pln) i w negocjacjach zszedł troszeczkę; jak spłoszysz to i tak raczej wróci - dla nich to nie jest kosmiczny wydatek. A muszę nadmienić że teraz spory ruch w domenach turystycznych PL wiec i im powinno zależeć żeby wejść dobrze na polski wynek:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jaką kwotą byś chciał, gdyby to był inny klient ? Pewnie po usłyszeniu wysokiego xxxx skakałbyś ze szczęścia ?

 

Dlaczego "jakość" klienta ma wpłynąć na cenę domeny. Z takim podejściem daleko nie zajdziesz.

 

Nie masz jeszcze wielkiego portfolio i doświadczenia negocjacyjnego, aby pozwolić sobie na zagrania w stylu "najlepszych"

(dowodem tego jest fakt iż pytasz się o wycenę tej domeny na forum)

 

Pewnie ktoś życzliwy już dawno wysłał wiadomość do tej firmy, że chcesz ich naciągnąć na dużą kasę.

Dobrze wiesz, iż duże pieniądze dzielą ludzi.

 

Według mnie powinieneś sprzedać za tyle, za ile byś normalnie ją puścił.

 

 

Prawda jest taka, iż każdy napiszę tutaj kwotę od 30 do 100 tysięcy, jednak sam nigdy takiej ceny by tej firmie nie przesłał...

(no może z "kilkoma" wyjątkami - no ale na taką renomę i doświadczenie pracuje się długie lata)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim za opinie .

 

Moderatora proszę o zamknięcie tematu .

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×