Jump to content

Recommended Posts

Witam

Panowie jak wyceniacie domenę lhw.pl .Dostałem dzisiaj zapytanie z dużego biura podróży w Polsce o cenę domeny.

Będę z góry wdzięczny za wszelkie opinie.

 

 

 

pozdrawiam

płachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli naprawdę duże to myślę ze 50.000 zł

 

Nie śmiałbym nawet takiej ceny zaproponować.Jeżeli chodzi o firmę to widzę,że specjalizują się w turystyce luksusowej.

 

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mozna wyceniać domeny w zależności od klienta...

 

Jak dla mnie, to wszystkie 3literówki powinny być sprzedawane do KK za przynajmniej 5000 PLN

 

 

Wszystko zależy od umiejętności negocjacyjnych...

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A właśnie !!

 

Oni 1 napisali, cz tylko odpisali na Twój mailing ?

To jest bardzo ważna kwestia

Share this post


Link to post
Share on other sites
A właśnie !!

 

Oni 1 napisali, cz tylko odpisali na Twój mailing ?

To jest bardzo ważna kwestia

 

Oni napisali pierwsi.Nie robiłem żadnego mailingu na tej domenie.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oni napisali pierwsi.Nie robiłem żadnego mailingu na tej domenie.

 

pozdrawiam

 

No to jesteś w komfortowej sytuacji. Ja rozpocząłbym negocjacje od 8k i opuściłbym ewentualnie parę stówek..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co najmniej 10-15k i od tego zacznij. Spuścić zawsze możesz, ale podnieść nie.

Jeśli są poważnie zainteresowani to będą rozmawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozpocząłbym negocjacje od 50k

IMHO rrl.pl ma racje, jeśli możesz poczekać.

 

Domena całkiem fajna, i za 10k nie oddałbym - co najmniej nie jako cena startowa.

 

Inaczej jeśli potrzebowałbym pieniądze, albo miałbym lepsze pomyśl na inwestycje.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejrzałem trochę tę firmę i widzę,że sobie nieźle radzą.Ich partnerzy i kontrahenci są zdobywcami nagród World Travel Award .Zastanawiam się czy jest to jakiś wyznacznik ceny tej domeny .Dzięki jak na razie za wszelkie opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no chyba w tym przypadku lepiej zaczac od wyzszej ceny, jak porzadna firma to bedzie negocjowac a jak nie to sobie odpusci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maila z zapytaniem w języku polskim otrzymałem z IP francuskiego.Pani prezes polskiej firmy,która do mnie napisała ma angielskie imię i nazwisko.

 

Z tego co pokazuje whois na domenę lhw.fr firma jest zarejestrowana na firmę z siedzibą w Paryżu. (lhw.com)

 

spróbuj się dowiedzieć ile za LHW.fr dali

 

Takich informacji raczej nie uzyskam .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli jest to zagraniczna firma to zażądałbym 10k USD/EUR do małej negocjacji.

Tak jak pisałem napisała do mnie(ip francuski) Pani prezes polskiej firmy turystycznej,ale możliwe,że domena będzie przeznaczona pod lhw.com

Jak na razie są to jedynie domysły .

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już sprzedasz ją za duże pieniądze to wtedy moje phw.pl jako literówka zyska na wartości ;)

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli jest to zagraniczna firma

Miałem okazje w ciągu 2 lat 2 razy sprzedawać do zagranicznej firmy - 1. raz (to było kiedy dopiero zaczynałem) sprzedałem za tani (za 1000 EUR) domenę, które pewnie tu byłby wycenione na 0 PLN.

 

Drugie raz, sprzedałem też za tanio (850 PLN), ale już miałem dość, że firma z UK, które kupiła w PL fabryki za xx mln PLN, potrzebował pół roku, żeby zwiększyć ofertę od 500 do 850 - i to był nazwa firmy (ale też frazy w języku angielskim), więc raczej rynek wąski.

 

Ale rzadko trafią się takiej okazję (u mnie <3% wszystkich zapytań), jeśli jest okazję IMHO warto starać się sprzedawać najdrożej, jak się da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanosi sie na ładną sumkę. ciekaw jestem na co ich stać. może na wyłożenie XX XXX a może na tak twarde negocjacje, że skończy sie na XXXX. pochwal sie po wszystkim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pochwal sie po wszystkim.

 

Jeżeli będzie czym to na pewno podzielę się informacją o sprzedaży.Dzięki za opinie .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×