Jump to content
Pikachu

onet.pk onet.pl

Recommended Posts

Witam,

 

no fajnie - w wątku na temat onet.tk napisałeś, że jest to literówka onet.pl.

 

Na stronie, do której podałeś link (alexa) jest informacja to potwierdzająca.

 

Właściwie zastanawiam się, czy zaproponować Ci samodzielne zrzeczenie się tej domeny i zaprzestanie jej wykorzystywania (jako element nieuczciwej konkurencji - przypominam, ze Onet to TM), czy też zaproponować Ci zaczekanie na odpowiednie pismo z kancelarii prawnej i kosztowną zabawę?

 

Zastanów się do jutra którą opcję wolisz. I jak dojdziesz do odpowiednich wniosków, odezwij się: daniel.lisowski@portal.onet.pl.

 

Pozdrawiam,

Daniel

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.goldenline.pl/daniel-lisowski

 

Swoją drogą nie podoba mi się ton w jakim napisał tego maila.

 

btw. piwosz.. jak każdy administrator ;)

 

daniel lisowski

 

http://www.goldenline.pl/daniel-lisowski

- kilka innych zajęć, o których nie mogę napisać, w tym rozwiązywanie problemów nierozwiązywalnych ;)

 

to chyba szpiegowanie na id.pl, powinien mieci tu ban :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo rozumiem TM w przypadku ONETu bo nazwa ONET na calym świecie jest używana przez różne firmy np. http://www.groupeonet.com/

Domen ONET jest chyba zarejestrowanych około 40 w róznych krajach.

Poza tym widać, jak profesjonalnie Pan Daniel podchodzi do sprawy :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się, że sprawy domen .pk rozwiązuje sąd arbitrażowy, lub coś w tym stylu tak jak jest przy NASK, więc odzyskanie domeny na pewno nie bedzie łatwe

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje mi się, że sprawy domen .pk rozwiązuje sąd arbitrażowy, lub coś w tym stylu tak jak jest przy NASK, więc odzyskanie domeny na pewno nie bedzie łatwe

 

No raczej nie może tu być mowy o „odzyskaniu”, bo z tego co wiem, Onet nigdy tej domeny nie miał. Może ją co najwyżej „przejąć” ale szanse na to ma niewielkie. Cóż, chętnie się przyjrzę jak sprawa się potoczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisek chytrusek, a pogoń cwaniaczka, chce wyłudzić domenę, ciekawe czy do wszystkich innych łonetów z całego świata wysłał takiego maila-chytruska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) dawno sie tak nie ubawilem

 

pisal cos jeszcze, jak sprawa sie potoczyla??

 

ja bym zlozyl skarge do onetu, a jezeli wiedza o takich praktykach i takim tonie akceptujac to - warto byloby napisac do konkurencji niech

to opublikuja

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestew ciekaw jakim sposobem dojdą do kogo domena należy

 

Ten gosc z onetu co tak kaszle i straszy moze dojsc bo to fachowiec w onecie od hostingu po Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu P:)

Taki to sie dowierci do najglebiej skrywanych tajemnic ! A tak naprawde to koles nie wiem o czym wogole gada i proponuje go olac i te jego huki :) Ciekawy jestem tresci tych pism i roszczen z kancelarii od tych jego prawnikow !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten gosc z onetu co tak kaszle i straszy moze dojsc bo to fachowiec w onecie od hostingu po Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu P:)

Taki to sie dowierci do najglebiej skrywanych tajemnic !

 

Kilofek, mysle, ze takie nasmiewanie sie z czyjegos wyksztalcenia jest nie na miejscu. Lepiej pochwal sie swoim wyksztalceniem i wylistuj swoje profesje, wtedy bedziemy wiedzieli, czy twoja krytyka jest uzasadniona. Skoro sie nauczyl fachu pracujac w Onecie, to chwala mu za to. W koncu nie chodzi tutaj o dyrektora szpitala z ukonczona Akademia Sztuk Pieknych ani o ministra obrony narodowej z ukonczona biologia, prawda? Jesli myslisz, ze po ukonczeniu Wydzialu Wiertnictwa, Nafty i Gazu mozna jedynie w Iraku robic odwierty, to albos niedouczony, albo masz za waskie horyzonty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×