Jump to content
Sign in to follow this  
djszpadel

WePAD.pl

Recommended Posts

Firma Neofonie zapowiada 11,6-calowy tablet o nazwie WePad, który opiera się na procesorze Intel Atom i systemie operacyjnym Google Android.



Tego należało się spodziewać - w tym rynek zaleje cała fala tabletów (tudzież tabletów PC), oferujących dotykowe ekrany w niewielkich, smukłych obudowach. Tym razem firma Neofonie prezentuje swoje mobilne urządzenie o nazwie WePad (liczba mnoga od iPad), wyposażone w 11,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, procesor Intel Atom N450 z zegarem 1,66 GHz, zintegrowaną grafikę Intel GMA 3150, kamerę internetową, dwa porty USB 2.0, czytnik kart pamięci, moduł UMTS oraz baterię, która zapewni do 6 godzin ciągłej pracy. Preinstalowany system Google Android zapewni natomiast zarówno wielozadaniowość, jak i wsparcie dla technologii flash.

 

67_1269172871.jpg

 

Proszę o opinię jak i wycenę

Edited by djszpadel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o opinię jak i wycenę

Rozumiem, że do wyceny zgłaszasz tablet, tak? <sarkazm>

 

Jesli WePAD jeszcze nienejst to prędzej czy póxniej będzie zastrzeżonym znakiem towarowym. Ponieważ juz asocjujesz ten skrót z tabletem, tzn., że świadomie działasz zgodnie z ideą cybersquattingu. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli WePAD jeszcze nienejst to prędzej czy póxniej będzie zastrzeżonym znakiem towarowym. Ponieważ juz asocjujesz ten skrót z tabletem, tzn., że świadomie działasz zgodnie z ideą cybersquattingu. Powodzenia.

TZN ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To znaczy,że i tak Ci zabiorą domenę .

Chyba że sprzedam ? ;]

IPad.pl też zabrali ? Bo z tego co widziałem na allegro to została sprzedana i to za ładną sumkę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba że sprzedam ? ;]

 

Na allegro? Jeszcze Ci tam konta nie zamknęli za wałkowanie ludzi ?..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba że sprzedam ? ;]

IPad.pl też zabrali ? Bo z tego co widziałem na allegro to została sprzedana i to za ładną sumkę

 

Graj dalej cwaniaka, a na pewno długo tutaj zabalujesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Graj dalej cwaniaka, a na pewno długo tutaj zabalujesz.

Nie gram, proszę tylko grzecznie o opinię i wycenę DOMENY, nie mnie... o Nic więcej

Edited by djszpadel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie gram, proszę tylko grzecznie o opinię i wycenę DOMENY, nie mnie... o Nic więcej

 

Cybersquatting. Tak się nie robi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałem że w wersji na Europę Środkową ma być dystrybuowany pod nazwą WyPAD. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słyszałem że w wersji na Europę Środkową ma być dystrybuowany pod nazwą WyPAD. :P

:P zajęta :)

___________________________________________________

 

Proszę tylko o wycenę i/lub opinię na temat domeny.

Edited by djszpadel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że do wyceny zgłaszasz tablet, tak? <sarkazm>

 

Jesli WePAD jeszcze nienejst to prędzej czy póxniej będzie zastrzeżonym znakiem towarowym. Ponieważ juz asocjujesz ten skrót z tabletem, tzn., że świadomie działasz zgodnie z ideą cybersquattingu. Powodzenia.

 

 

To znaczy,że i tak Ci zabiorą domenę .

 

 

Cybersquatting. Tak się nie robi.

 

 

Generalnie go nie bronie , ale jak był do wyceny iPad.pl to wszyscy mieli mokro i same gratulacje leciały ... iPod.pl tez chyba nigdy nie nalezal do Apple (nawet chyba spadała ostatnio)

 

Miłego wieczoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale jak był do wyceny iPad.pl to wszyscy mieli mokro i same gratulacje leciały ...

 

Na pewno nie same .Zobacz też kiedy ipad.pl była rejestrowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno nie same .Zobacz też kiedy ipad.pl była rejestrowana.

 

a co to za różnica kiedy była rejestrowana ? :P cybersquating to cybersquating. Chyba w 2008 roku musiało gdzieś być jakies info że postawstanie takie coś jak iPAD ... proste. Nie róbcie afery tam gdzie jej nie ma. Nie zmienia to faktu że przebieg Twojej Allegrowej kariery jest zle odbierany na forum :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie róbcie afery tam gdzie jej nie ma. Nie zmienia to faktu że przebieg Twojej Allegrowej kariery jest zle odbierany na forum :):P

Wiem, dzięki za słowa otuchy. No pogadali my trochę, to jak można to proszę o opinię i wycenę, nie typu "i tak Ci zabiorą". Czy jest szansa na zrobienie większego interesu ze sprzedaży? Oczywiście jeszcze nie teraz....

Share this post


Link to post
Share on other sites
proszę tylko grzecznie o opinię i wycenę DOMENY, nie mnie... o Nic więcej

Podrzucę Ci temat ale tylko po to aby wyjaśnić jedną kwestię:

Można sprzedawać każdy, dowolny produkt pod szyldem renomowanej marki. Ty tej marki już nie masz.

Marka to Ty, twoje postępowanie, nazwisko, nick. Nie ma nic cenniejszego na rynku od postrzegania marki przez klientów. Jakakolwiek domena sprzedawana, opiniowana pod Twoim szyldem/marką będzie krytyczna. Jeśli tego nie zrozumiałeś to znaczy, że do życia nie jesteś w ogóle przygotowany.

 

P.S.

Chciałem Ci tylko przypomnieć sprawę z aukcjami dwóch domen pod hosting (nazw celowo nie wymieniam ale Ty będziesz wiedział o co chodzi) na Allegro - Ja byłem tą osobą, którą robiłeś w balona. Wiesz jak śmiesznie to wygląda? Tobie się zdawało, że masz smarkacza po drugiej stronie, który sobie klepnął aukcję. Dwie aukcja bez pokrycia w postaci produktów po Twojej stronie.

Mogłem i chciałem zrobić Tobie koło "pióra" - ale... baw się dalej, może ktoś inny boleśniej Ciebie doświadczy.

 

Oto dedykacja dla Ciebie, może zrozumiesz

http://pl.wikipedia.org/wiki/W_Internecie_...este%C5%9B_psem

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki, ale jakos mnie nie uraziles. Domene nadal mam jak widzisz, ktorą chciałeś kupić. Tak szczerze to mam gdzieś to co o mnie i na mój temat piszecie, a jak Nie macie pomysłu co do wyceny lub opinii to sie nie odzywajcie. Po co tu juz prawie 20 zbędnych postów o mnie jaki to jestem zły i nieuczciwy? Temat uważam za zamknięty, a domenę sprzedam za cenę jaką sam sobie wyznacze. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak to bylo? Jeśli naplujesz świni w twarz to ona i tak powie że deszcz pada tak sie zachowujesz djszpadel PS. normalny to ty chyba nie jestes albo jakis niedowartosciowany?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzieki, ale jakos mnie nie uraziles. Domene nadal mam jak widzisz, ktorą chciałeś kupić. Tak szczerze to mam gdzieś to co o mnie i na mój temat piszecie, a jak Nie macie pomysłu co do wyceny lub opinii to sie nie odzywajcie. Po co tu juz prawie 20 zbędnych postów o mnie jaki to jestem zły i nieuczciwy? Temat uważam za zamknięty, a domenę sprzedam za cenę jaką sam sobie wyznacze. Pozdrawiam

 

Wywalają Cię drzwiami Ty wchodzisz oknem. Wychodzi na to że bliższych kolegów nie masz. Już rozważałeś możliwość zakupu psa?

Ale w jednym masz racje. W tym dziale chodzi o to aby wycenić, zaopiniować domenę, nie człowieka.

Inna rzecz że gdyby to ode mnie zależało nie mógłbyś o taką wycenę czy opinie prosić, bo już dawno miałbyś bana.

:)

W przyszłości to nawet DupaCiotkiZuzanny.pl może być " przyszłościową domeną ale przecież to nie forum Wróżka.pl

 

Na chwile obecną 12 zł wydane w celach kolekcjonerskich

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×