Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

PlanetaFutbolu.pl - zarejestrowana dokładanie miesiąc temu (20pln) "przechwyt light by Dropped"

Sprzedana za 400pln

niezla przebitka jak na domene bez rewelacji (moje zdanie), good job ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedane przez PPD.pl

 

RezerwacjaBiletu.pl 500zł

CreativeDesign.pl 500zł

Reporterzy24.pl 200zł (wpływ na raczej promocyjną cenę miał fakt że spodobała mi się stronka tworzona przez Kupującego, jest nadzieja że w końcu na którejś z moich byłych powstanie coś sensownego ;) )

 

W sumie niezłą przebitka bo wejście w posiadanie w/w domen kosztowało poniżej 100zł ;)

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy strzał hipernieruchomosci.pl, zgłosił się KK z Czech - kilka dni negocjacji i po sprawie - cena 500zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój pierwszy strzał hipernieruchomosci.pl, zgłosił się KK z Czech - kilka dni negocjacji i po sprawie - cena 500zł.

 

Gratuluję! Dobra cena :) Z ciekawości spytam, w jakim języku odbywały się negocjacje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję! Dobra cena :) Z ciekawości spytam, w jakim języku odbywały się negocjacje? :)

 

Czeski język jest bardzo podobny do naszego, ja pisałem po Polsku a klient po Czesku i doszliśmy do porozumienia ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czeski język jest bardzo podobny do naszego, ja pisałem po Polsku a klient po Czesku i doszliśmy do porozumienia ; )

Dobrze, że nie wyszedł z tego czeski film tylko skończyło happy endem :) Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne sprzedane w mojej wyprzedaży (z pakietu 2),

 

modneogrody.pl 30zł

mininotebook.pl 210zł

daniawloskie + daniawłoskie 10zł

 

Z mininotebook jestem zadowolony, a reszta słabiutko niestety :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejne sprzedane w mojej wyprzedaży (z pakietu 2),

 

modneogrody.pl 30zł

mininotebook.pl 210zł

daniawloskie + daniawłoskie 10zł

 

Z mininotebook jestem zadowolony, a reszta słabiutko niestety :/

 

 

http://allegro.pl/item1181088595_mini_laptop_pl.html

 

to chyba ustawka prawda?

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, to nie moja domena. Może ktoś inspirowany moim 210 zł postanowił sprzedać swoją w jakimś sensie podobną domenę

 

Edit: a jednak, nie... widzę ze aukcja już się zakończyła wiec pewnie oferty bez związku

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites
topmodele.pl 250zł klient sam sie zglosil ;-)

 

Widzę, że bardzo szybko pozbyłeś się tej domeny, bo z tego co pamiętam to prę dni temu prosiłeś o wycenę.

Skromnie ale na plus ;) gratulację !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
topmodele.pl 250zł klient sam sie zglosil ;-)

 

Chyba tanio jak na taką sensowną domenę, ale i tak gratulacje, bo chyba niedawno dałeś do wyceny. Sam za tyle samo (250 zł) puściłem w zeszłym tygodniu mamrot.pl, ale tylko dlatego, że klient stwierdził, że ledwo co go stać na tanie wino, może blefował, ale może mówił prawdę. ;)

 

mamrot.th.jpg

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zadowolony......kolega który kupił pewnie też więc chyba tak powinno być ;-) domenę wyszarpałem 3 dni temu no i niby wszystko załatwione lecz AM każe czekać 21 dni od rejestracji.....

 

to moja pierwsza sprzedaż więc już jestem rozdziewiczony hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenę wyszarpałem 3 dni temu no i niby wszystko załatwione lecz AM każe czekać 21 dni od rejestracji.....

 

Jak sprzedajesz na AM, to nie ma ograniczenia.

 

 

Chyba, że nowy nabywca chce później przenieść domenę do innego rejestratora...

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zadowolony......kolega który kupił pewnie też więc chyba tak powinno być ;-) domenę wyszarpałem 3 dni temu no i niby wszystko załatwione lecz AM każe czekać 21 dni od rejestracji.....

 

Długo coś każą czekać od rejestracji, bo transfer domeny od rejestratora do rejestratora jest zablokowany tylko na 5 dni, nie 21.

 

@polmajk - popatrz, że domena topmodele.pl jest zarejestrowana w PPD i musi zostać najpierw przeniesiona do dropped.pl, żeby zostać przeniesiona na inne konto i poczekać trzeba.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sprzedajesz na AM, to nie ma takiego ograniczenia.

jest jest bo domena była regnięta w PPD ;-) dostałem authinfo i transakcja doszła do skutku lecz ja dostanę środki na konto jak minie ten okres 21 dni......to NASK tak narzucił

Share this post


Link to post
Share on other sites

NASK narzucił 21 dni już dawno temu, ale w zeszłym roku skrócił ten termin blokady do 5 dni i teraz taki obowiązuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest jest bo domena była regnięta w PPD ;-) dostałem authinfo i transakcja doszła do skutku lecz ja dostanę środki na konto jak minie ten okres 21 dni......to NASK tak narzucił

 

Sorki, obstawiałem w ciemno, że domena była w dropped zarejestrowana.

 

Już po whois widzę, iż o PPD chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest informacja zwrotna:

Transfer domeny jest w tej chwili niemożliwy ze względu na to, iż nie minęło jeszcze 21 dni od rejestracji domeny lub poprzedniego transferu. Transfer domeny zostanie zlecony po upływie tego terminu. Otrzymasz wtedy email z NASK z odnośnikiem potwierdzającym transfer. Transakcja zostanie zamknięta po kliknięciu tego odnośnika.

dziękuję i pozdrawiam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że Aftermarket.pl ma mylny komunikat i e-mail z NASK dostaniesz już jutro (jutro mija 5 dni), jutro też zakończy się Escrow.

 

A jeśli tak nie będzie to sprawę trzeba będzie zgłosić do supportu, bo to w sumie błąd po stronie Aftermarket.pl, sam robiłem już transfery w 6 czy 7 dniu i szły bezproblemowo. ;)

 

Oczywiście mówię o transferach zleconych ręcznie, też były z PPD.pl do dropped.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś poszła domena infobanki.pl za 350 zł.

 

Średnio jestem zadowolony, kupujący pewnie bardziej ale pieniążki się przydadzą.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×