Jump to content
Sign in to follow this  
niebanalny

Czyw y też tak mieliście kiedyś ? :-)))

Recommended Posts

Mam do was pytanie za 100 punktów.

 

Czy kiedykolwiek mieliście tak, że wasze domeny uzyskały opinie negatywne w dziale "ocena" ( na jakichkolwiek forach ), a potem sprzedaliście swoje domeny za dobrą kasę ? :-)

 

Proszę się chwalić w tym dziale swoimi doświadczeniami

Edited by niebanalny

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i co to ma dać? Jaki ma sens takie pytanie? Czy ma cie dowartościować? Sa inne wazniejsze tematy do dyskusji. TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam do was pytanie za 100 punktów.

 

Czy kiedykolwiek mieliście tak, że wasze domeny uzyskały opinie negatywne w dziale "ocena" ( na jakichkolwiek forach ), a potem sprzedaliście swoje domeny za dobrą kasę ? :-)

 

Proszę się chwalić w tym dziale swoimi doświadczeniami

 

 

Jak sie nie chce włączyć wyszukiwarki

GPS -> np. dział "Sprzedane"

 

Zacytuję kawałek jednego z wielu postów "w dziale wycena i opinia była wyceniana na 0"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam do was pytanie za 100 punktów.

 

Czy kiedykolwiek mieliście tak, że wasze domeny uzyskały opinie negatywne w dziale "ocena" ( na jakichkolwiek forach ), a potem sprzedaliście swoje domeny za dobrą kasę ? :-)

 

Proszę się chwalić w tym dziale swoimi doświadczeniami

 

 

...moje spostrzeżenia sa następujące,...tutaj tak bywa najczęściej, wycena jest do bani a domenka fajnie się sprzeda, a potem wszyscy są zdziwieni ;) ...owszem są też domeny słabe,...w sumie te wyceny to indywidualne podejście każdego wyceniającego i zabawa, co komu się podoba,...jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki...pozdrawiam i życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO ciekawszym tematem byłby "Czy wy też tak mieliście, że domenę wyceniono bardzo dobrze, a poszłą za grosze?" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam do was pytanie za 100 punktów.

 

Czy kiedykolwiek mieliście tak, że wasze domeny uzyskały opinie negatywne w dziale "ocena" ( na jakichkolwiek forach ), a potem sprzedaliście swoje domeny za dobrą kasę ? :-)

 

Proszę się chwalić w tym dziale swoimi doświadczeniami

Ja tak nie miałem.

 

Gdzie mogę odebrać swoje 100 punktów ? ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarza się, że ktoś w sprzedane pisze, że wszyscy mówili mu, że jego domena to ninja, a on sprzedał ja za 200-300zł.

Przecież te opinie to nie jest wyrocznia tylko opinie. Często trafne, ale nie zawsze.

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdarza się, że ktoś w sprzedane pisze, że wszyscy mówili mu, że jego domena to ninja, a on sprzedał ja za 200-300zł.

Przecież te opinie to nie jest wyrocznia tylko opinie. Często trafne, ale nie zawsze.

 

 

A ja zauważyłem, że na tym portalu jest klitka kilku ludzi, którzy się zmawiają między sobą i oceniają źle domeny te dobre :-) by potem je przejmowac miedzy soba :-)

Bo widzę nagminnie caly czas, kilka tych samych osob ktore oceniaja ;)

Edited by niebanalny

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja zauważyłem, że na tym portalu jest klitka kilku ludzi, którzy się zmawiają między sobą i oceniają źle domeny te dobre :-) by potem je przejmowac miedzy soba :-)

Bo widzę nagminnie caly czas, kilka tych samych osob ktore oceniaja ;)

Mógłbyś podać więcej szczegółów wynikających z Twojego śledztwa ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbyś podać więcej szczegółów wynikających z Twojego śledztwa ?

 

Sebastian

alpine5

 

 

Wystarczy prześledzić dział "ocena i wycena" i zobaczyć nicki, które oceniają. Za dużo się ich nie pojawia :P))

między innymi ciebie też można zobaczyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy prześledzić dział "ocena i wycena" i zobaczyć nicki, które oceniają. Za dużo się ich nie pojawia :P))

między innymi ciebie też można zobaczyć ;)

Od dziś przestaję opiniować domeny w tamtym dziale, jeszcze mnie ktoś podłączy do jakiegoś spisku...

 

Swoją drogą w dziale "Wycena i Opinia" (bo tak się on chyba nazywa) rzadko pojawiają się dobre domeny, na których temat można by napisać coś dobrego. Za mniej więcej rok (jak jeszcze będziesz na tym forum), nabierając doświadczenia, zaczniesz podzielać moje zdanie i zweryfikujesz swoją ocenę co do "dobrych" domen. Mi też moje pierwsze rejestracje wydawały się dobre, ba, rewelacyjne :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dziś przestaję opiniować domeny w tamtym dziale, jeszcze mnie ktoś podłączy do jakiegoś spisku...

 

Swoją drogą w dziale "Wycena i Opinia" (bo tak się on chyba nazywa) rzadko pojawiają się dobre domeny, na których temat można by napisać coś dobrego. Za mniej więcej rok (jak jeszcze będziesz na tym forum), nabierając doświadczenia, zaczniesz podzielać moje zdanie i zweryfikujesz swoją ocenę co do "dobrych" domen. Mi też moje pierwsze rejestracje wydawały się dobre, ba, rewelacyjne ;)

 

Sebastian

alpine5

 

 

No to już mnie prawie przekonałeś ( gdyby nie ta wciąż, z tobą w roli głównej )- powtarzająca się liczba osób oceniajacych w dziale "ocena", którą to liczbę, można policzyć na palcach dwóch rąk :-)))

 

W sumie biznes DZIŚ można też zrobić, na złej ocenie domen i jej pozniejszym przechwycie- WOW, SUPER :P))

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to już mnie prawie przekonałeś ( gdyby nie ta wciąż, z tobą w roli głównej )- powtarzająca się liczba osób oceniajacych w dziale "ocena", którą to liczbę, można policzyć na palcach dwóch rąk :-)))

 

W sumie biznes DZIŚ można też zrobić, na złej ocenie domen i jej pozniejszym przechwycie- WOW, SUPER :P))

Nie mam siły ani czasu, żeby Ci tłumaczyć jak bardzo jesteś w błędzie (przynajmniej co do mojej osoby). Niepotrzebnie zabierałem głos w Twoim wątku ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam siły ani czasu, żeby Ci tłumaczyć jak bardzo jesteś w błędzie (przynajmniej co do mojej osoby). Niepotrzebnie zabierałem głos w Twoim wątku :P

 

Sebastian

alpine5

 

 

Ja się bardzo cieszę że zabrales glos w moim watku - jeżeli ciebie zraniłem to przepraszam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest warta tyle ile ktoś jest skłonny za nią zapłacić. Czasami nawet niezła domena może być niesprzedawana w ciągu najbliższych kilku lat za satysfakcjonującą cenę, a czasami trzeba klienta poszukać i/lub mu pomóc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja zauważyłem, że na tym portalu jest klitka kilku ludzi, którzy się zmawiają między sobą i oceniają źle domeny te dobre :-) by potem je przejmowac miedzy soba :-)

Bo widzę nagminnie caly czas, kilka tych samych osob ktore oceniaja ;)

 

 

To napisz może, które to wg Ciebie osoby. Nie wskazując konkretnie, uderzasz we wszystkich. Poza tym, może przestanę w końcu żyć w błogiej nieświadomości :P

 

Odpowiedź na pytanie z posta nr 1: tak. I cóż. Jak widać nie jesteś osamotniony a "brutalna" rzeczywistość nie musi od razu wynikać ze spisku.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby tak było to byłbym bogaty:) Niektóre moje nawet "specjalnie przemilczano", żeby nie windować moich oczekiwań...

 

Wychodzi na to, że nadal się czają na mnie, bo jeszcze nikt nie zaproponował, że je kupi za grosze:) Oczywiście myśli o tym, że domeny były kiepskie nawet nie dopuszczam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to już mnie prawie przekonałeś ( gdyby nie ta wciąż, z tobą w roli głównej )- powtarzająca się liczba osób oceniajacych w dziale "ocena", którą to liczbę, można policzyć na palcach dwóch rąk :-)))

 

W sumie biznes DZIŚ można też zrobić, na złej ocenie domen i jej pozniejszym przechwycie- WOW, SUPER :D))

 

Kolego zastanów się dwa razy co piszesz!

 

alpine5 bardzo dobrze Ci to wytłumaczył pisząc ...

"Swoją drogą w dziale "Wycena i Opinia" (bo tak się on chyba nazywa) rzadko pojawiają się dobre domeny, na których temat można by napisać coś dobrego. Za mniej więcej rok (jak jeszcze będziesz na tym forum), nabierając doświadczenia, zaczniesz podzielać moje zdanie i zweryfikujesz swoją ocenę co do "dobrych" domen. Mi też moje pierwsze rejestracje wydawały się dobre, ba, rewelacyjne"

 

Jeżeli masz dobrą domenę, to nie ma znaczenia czy dasz ją do wyceny czy nie i jaka ta wycena będzie, dobre domeny zawsze się sprzedają!

A po drugie, jeżeli Ty postępujesz tak jak ktoś Ci mówi, to życzę powodzenia na przyszłość.

Przyjmijmy, że masz dobrą generyczną domenę, nie sądzę, że zarejestrowałeś ją z palca, więc samo to świadczy, że domena jest wartościowa, bo albo ją odkupiłeś albo złapałeś.

Jeżeli ktoś Ci powie, że ta domena jest słaba to co ... sprzedasz ją za 1zł, czy może nie przedłużysz na kolejny rok bo tak inni powiedzieli?

 

Myśl, ucz się i czytaj forum a nie zajmuj się szukaniem spisków!

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×