Jump to content
Sign in to follow this  
kaz

miniopera.pl

Recommended Posts

Witam,

wczoraj Pan Michał z dropped podzielił się z nami informacją na temat sprzedaży domeny miniopera.pl

Szukam tematu, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie go znaleźć?

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mojej kadencji nie było takiego cichego kasowania, co najwyżej zamykania tematów, ale nie kasowania.

 

Poszła za 1k$. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, to nie moje forum.

Zapytaj adminów.

 

 

...a więc pytam oficjalnie (mam nadzieję że się nie narażam)

Drodzy Admini co się stało z tematem Pana Michała?

Myślę że on także chciałby się dowiedzieć.

Pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za mojej kadencji nie było takiego cichego kasowania, co najwyżej zamykania tematów, ale nie kasowania.

 

Poszła za 1k$. ;)

No ale 10% mi dałeś i uciekłeś z administowania, kto mi to teraz zdejmie? ;)

 

KAZ a o co Ci wogle chodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale 10% mi dałeś i uciekłeś z administowania, kto mi to teraz zdejmie? ;)

 

KAZ a o co Ci wogle chodzi

 

...zadałem w nim proste pytania:

 

- czy rejestracja tej domeny to czysty przypadek?

- czy taka rejestracja nie nosi znamion cybersquattingu?

 

Dodam, że mój post był ostatnim w tym temacie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukam tematu, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie go znaleźć?

 

Admini usunęli temat prawdopodobnie na prośbę autora (przypuszczam).W każdym razie tematu już nie znajdziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...zadałem w nim proste pytania:

 

- czy rejestracja tej domeny to czysty przypadek?

- czy taka rejestracja nie nosi znamion cybersquattingu?

 

Dodam, że mój post był ostatnim w tym temacie ;)

 

A ja na te pytania odpowiedziałem więc Twój post nie był ostatnim w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admini usunęli temat prawdopodobnie na prośbę autora (przypuszczam).W każdym razie tematu już nie znajdziesz.

 

tylko co kogo interesuja prosby autora to jest forum publiczne czy prywatne ? ;) bez sensu jest kasowanie zawartosci forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko co kogo interesuja prosby autora to jest forum publiczne czy prywatne ? bez sensu jest kasowanie zawartosci forum...

 

Stary to jest Polska ;) Nieprzyjemnym sytuacjom szybko ucina się głowę.Sprzedawana była domena,która zajeżdzała cybersquattingiem (co oczywiście stawiało w jakiś sposób dropped w złym świetle) więc skasowano wątek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admini usunęli temat prawdopodobnie na prośbę autora (przypuszczam).W każdym razie tematu już nie znajdziesz.

Tak też było, proszę o zastanowienie się przed napisaniem nowego tematu!

Nie będziemy już usuwali tematów dlatego, że jest nieaktualny, może odnaleźć go potencjalny kupiec, lub domena została sprzedana. Pisząc na forum proszę mieć świadomość, że posty są archiwizowane i dostępne dla wszystkich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisząc na forum proszę mieć świadomość, że posty są archiwizowane i dostępne dla wszystkich.

 

I dlatego posty w niektórych działach (np. sprzedam) powinny mieć możliwość edycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak też było, proszę o zastanowienie się przed napisaniem nowego tematu!

Nie będziemy już usuwali tematów dlatego, że jest nieaktualny, może odnaleźć go potencjalny kupiec, lub domena została sprzedana. Pisząc na forum proszę mieć świadomość, że posty są archiwizowane i dostępne dla wszystkich.

 

Taki tekst powinien tez byc napisany do wnioskodawcy, zanim usunieto temat... Ale jak widac, sa rowni i rowniejsi ;-) Miro, Rysio i koledzy od golfa ... pardon - domen ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wchodząc na to forum radzę Wam zostawcie górnolotne młodzieńcze ideały poza monitorem 11icon_devil.gif

Kurczę myślałem, że domeny to czysty biznes, a już zwłaszcza w wykonaniu Michała - Twórcy Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wchodząc na to forum radzę Wam zostawcie górnolotne młodzieńcze ideały poza monitorem 11icon_devil.gif

 

ale również

 

Nie uprawiajcie cybersquattingu bo nie wolno robić konkurencji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestańcie już robić z tego minioperę ( mydlaną ).

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak też było, proszę o zastanowienie się przed napisaniem nowego tematu!

Nie będziemy już usuwali tematów dlatego, że jest nieaktualny, może odnaleźć go potencjalny kupiec, lub domena została sprzedana. Pisząc na forum proszę mieć świadomość, że posty są archiwizowane i dostępne dla wszystkich.

Dziś napisałem posta, który nie jest dostępny dla wszystkich, gdyż został usunięty mimo iż nie naruszał regulaminu. Kiedyś dostałem też ostrzeżenie mimo iż nie naruszyłem regulaminu (po incydencie go zmieniono). Administracja ma nas głęboko i uprawia wolną amerykankę "ważniejsze" osoby faworyzując.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×