Jump to content
remix

sedo - konkretna cena czy make offer?

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Powiedzcie jak to jest z cena za domena - lepiej ustawic konkretna cene czy moze lepiej jest czekac na czyjas oferte i ustawic make offer?

 

Caly czas sie nad tym zastanawiam - prosze o porade bardziej zaawansowanych :P

 

Dzieki za pomoc

 

remix

Share this post


Link to post
Share on other sites

make offer

Niższe zawsze możesz odrzucić, a wyższą przecież nie pogardzisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej cena jaką chcesz uzyskać + 50-70%. Nie dość że nie dostaniesz debilnych ofert, to jeszcze zmuszasz większą liczbę klientów do działania. Oferty bez ceny nie są traktowane poważnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Oferty bez ceny nie są traktowane poważnie.

Ja je traktuje poważnie. Rozumiem, że większości domeniarzom nie chce się ciągle dopasowywać cen lub zastanawiać się nad nimi, jeżeli się posiada większą ilość domen.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak ceny ma sens jedynie w aukcjach, gdyż wtedy można szybko uzyskać najwyższą możliwą ofertę. W każdego rodzaju ogłoszeniach lepiej podawać ceny nawet jeżeli mają być agresywne.

Ja je traktuje poważnie. Rozumiem, że większości domeniarzom nie chce się ciągle dopasowywać cen lub zastanawiać się nad nimi, jeżeli się posiada większą ilość domen.

Oczywiście jeżeli dasz ogłoszenie np. na samochód to handlarz do ciebie zadzwoni, bo będzie liczył na zarobek, ale normalny klient już raczej nie.

 

Ja część domen wystawiam bez ceny, ale nie zależy mi na sprzedaży teraz, gdyż traktuję je jak lokaty długoterminowe. Na razie mam co jeść :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepne sie pod ten temat jesli mozna, bo chce wystawic na glownej stronie Sedo kilka domen. Nie wiecie moze czy akceptuja transakcje ekarta z mBanku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkurzę temat ..,

bo dotychczas bardziej "zbliżony" byłem do ND,

i nie tak dużo wiem ;):

 

 

Czy ustawiając na "make offer", wpisujecie w opcji "minimum offer" jakąś kwotę, czy przeważnie

pozostawiacie to pole wolne [niewypełnione]?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×