Jump to content
pb

Odrobina narcyzmu ;-)

Recommended Posts

Przejrzałem wczoraj całe swoje portfolio szukając domen do wykorzystania na jakieś serwisy. Znalazłem takich parędziesiąt, w tym na kilka-kilkanaście mam bardzo konkretne pomysły... no ale nie w tym rzecz.

 

Chciałem tylko napisać, że podoba mi się to moje portfolio, o niektórych domenach już zapomniałem że je mam i sprawiły mi miłą niespodziankę (z gatunku „jaki ja kiedyś sprytny byłem że je zarejestrowałem”). Cieszy też to, że nindż jest w nim coraz mniej, bo te rejestrowane na początku, gdy dopiero macałem domeny, dawno powygasały... Też tak macie, że przeglądacie swoje portfolio z satysfakcją? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak macie, że przeglądacie swoje portfolio z satysfakcją? :P

 

Codziennie sie nim karmie. :P

Biorac pod uwage czas jaki poswiecam domenom, mozliwosci techniczne i finanse jakie przeznaczam na ta czesc swojej dzialalnosci, to jestem zadowolony z tego co mam. Widze jak codziennie przelatuja mi kolo nosa fajne domeny, jednak nie mozna miec ich wszystkich. :P

 

Mam nature kolekcjonera, nie tyczy sie to tylko domen, dlatego nawet komercyjnie niewiele warte domeny, jednak ciekawe z jakiegos powodu dla mnie, ciesza mnie niezmiernie.

 

ps. Miales odswiezyc swoje portfolio, chetnie poogladam Twoje perelki. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak macie, że przeglądacie swoje portfolio z satysfakcją? :P

też zaczynam cierpieć na ta chorobę...

większa frajde sprawia mi na ogladanie serwisow , ktore powstaja w moich demenach

(ktorych tez jestem wlascicielem) - do konca miesiaca 19 sztuk :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
też zaczynam cierpieć na ta chorobę...

większa frajde sprawia mi na ogladanie serwisow , ktore powstaja w moich demenach

(ktorych tez jestem wlascicielem) - do konca miesiaca 19 sztuk :)

Pochwal się biedorneczko :P Chętnie przejrzę co wyprawia kolega z forum..

 

Ja nie przeglądam mojego portfolio. Mam kilkadziesiąt domen i wszystkie pamiętam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja wole przegladac statsy z sedo:)

 

To robię kilka razy dziennie, a portfolio przeglądam raz na parę miesięcy. Oczywistym jest, że w ten drugi przypadek bardziej inspiruje do założenia wątku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja osobiście też wole staty :)

 

Jesteście mało romantyczni. No chyba że macie same brzydkie, ale za to zarabiające domeny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje domeny są brzydkie, mają po kilkanaście znaków, kilka myślników, ale zarabiają i o to mi chodzi ;) Jeszcze nie jestem na poziomie "domenowego romantyzmu" żeby spojrzeć na portfolio i miło się uśmiechnąć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wole portfolio. Tez mam naturę kolekcjonera.

Rajcuję się swoim portfolio regularnie co 2-3miesiace.

Niestety zawsze jest niedosyt i wspomnienia o tym co przelecialo kolo nosa.

 

 

Już gdzies pisalem, że w momencie rajcowania się swoim portfolio przypomnialem sobie o zajete.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale z żalem myslę o tych już sprzedanych :)

 

Jak sobie przypomnę jakie nazwy za jakie pieniądze sprzedałem raptem parę lat temu, to nie mam już ochoty sprzedawać żadnej domeny w tym dziesięcioleciu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sobie przypomnę jakie nazwy za jakie pieniądze sprzedałem raptem parę lat temu, to nie mam już ochoty sprzedawać żadnej domeny w tym dziesięcioleciu. ;-)

Jak już powiedziałeś 'a' to powiedz 'b'... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już powiedziałeś 'a' to powiedz 'b'... :)

 

Chodzi o przykłady?

ibank.pl za 250 zł

pet.pl za 150 zł

 

Więcej nie powiem, bo się wstydzę. Ale ale, od czegoś trzeba było zacząć, a rynek domen wtedy wyglądał zupełnie inaczej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sie wstydze sprzedazy barman*pl (dzis kupilbym go za kilkakrotnie wiecej niz sprzedalem) i broker*pl telewizoryplazmowe.pl Ale trzeba było jakoś rozwinąć skrzydła.

Moze kolejny wątek jakich transakcji i czego żałujemy w tym biznesie ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam sie z pb... Tez sprzedalem jakis czas temu kilka bardzo dobrych domen po po prostu smiesznych cenach...

Pamietam Twoje propozycje na gg, zwlasza 2literowek (ale bylem glupi).

Koniec OT z mojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamietam Twoje propozycje na gg, zwlasza 2literowek (ale bylem glupi).

Koniec OT z mojej strony.

Ja bardziej :) bardziej zaluje jednocyfrowki i kilku genericow. Nvm

 

Z mojej strony tez koncze offtopic.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×