Jump to content
Sign in to follow this  
demigod24

limuzyna.org

Recommended Posts

witam

domena co prawda nie jest na sprzedaż, ale zastanawiam się czy może być cos warta, obecnie jest tam wizytówka mojej firmy związanej z wypożyczaniem limuzyn:) na marginesie dodam że chyba już nie ma żadnej wolnej domeny z słówkiem limuzyna:) proszę o opinie

 

pozdrawiam

Edited by demigod24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tytułu tematu wynika, że zrobiłeś pewnie "literówkę" ...

 

Już ok.

 

 

 

 

 

----

 

#gabloty.eu

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

keyword fajny, .org już mniej - całośc podoba mi się średnio przyznam szczerze...ale może znajdziesz chetnego

Share this post


Link to post
Share on other sites
keyword fajny, .org już mniej - całośc podoba mi się średnio przyznam szczerze...ale może znajdziesz chetnego

 

no właśnie kupca nie szukam gdyż domena ta jest w sam raz dla mojej działalności, a zdziwiłem się w sumie że jest wolna gdyż podczas poszukiwań odpowiedniej domeny najpierw sprawdziłem wszelkie możliwe odmiany typu wynajemlimuzynslaskkatowice.pl hehehhe;) dzieki za opinie, pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przychylę się interesownie do opinii, że .org słabo tu pasuje, żeby nie powiedzieć - razi.

No ale jeśli mówisz że nie ma innych wolnych...

W.

 

# limuzyna.tel

Share this post


Link to post
Share on other sites
niskie xx zł. Ta końcówka do tego kompletnie nie pasuje... sprawdz sobie w googlach co znaczy rozszerzenie org.

 

wiem co oznacza koncowka .org, jak pisalem domena zostala zarejestrowana na wlasny uzytek i nie jest na sprzedaz, powiem więcej w mojej branży nikogo nie razi, ważne że jest dobrym odnośnikiem do mojej firmy. Oczywiscie .pl byłaby najlepsza , ale w tej branzy koncowka wbrew pozorom nie jest az tak wazna :)

 

Ponadto napisalem tutaj posta z czystej ciekawości, poniewaz kolega z konkurencyjnej firmy namawia mnie do odsprzedaży domeny i sam się dziwi że jeszcze coś z "limuzyna" było wolne

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla przeciętnego klienta/Kowalskiego .ORG w zestawieniu z "limuzyna" może oznaczać "organizowanie limuzyny do ślubu, na wesele" - coś w ten deseń. Czy teraz lepiej Wam pasuje? Czy dlatego, że .ORG to nie jest łatwiejsza do zapamiętania bo się wyróżnia?

Chyba zbyt często zapominacie (przy okazji wytykania tego rozszerzenia) dla kogo rejestrujecie domeny: dla siebie czy klienta korzystającego z usług, czyli "just married".

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niskie xxxx zł. Niektórzy jak widzę nadal żyją przeszłością i dedykowanym "przeznaczeniem" różnych rozszerzeń domenowych. W niektórych przypadkach najważniejszy jest mocny keyword. Pewnie wycenilibyście nieruchomosci.org też na xx zł? :)

 

#limuzyny.org.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z dwoma ostatnimi postami ...

 

 

 

 

 

 

------

#pojazd.net

#pojazdy.net

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
nieruchomości.org bezsprzecznie tutaj bardziej pasuje. Mimo to z uwagą bede obserwował żywot tej domeny, jeśli sie sprzeda za przyzwoite pieniądze bedzie to sygnał iż rzeczywiście rozszerzenie nie ma znaczenia.

Jeden skowronek wiosny nie czyni.

 

Intuicyjnie każdy Polak kojarzy polski Internet z .pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×