Jump to content
networker

a ile Ty masz domen ?

ile domen  

99 members have voted

  1. 1. ile masz domen ?

    • 1-10
      14
    • 11-100
      44
    • 101-500
      21
    • 501-1000
      10
    • 1001-2500
      7
    • powyzej 2501
      5


Recommended Posts

Natchniony artykułem o Panu Zajkiewiczu, który ma 3,8 tys domen w swoim portfolio jestem ciekaw jak duzo domen znajduje się w naszych rękach i jakiego głównie tyu: .pl, funkcjnalne, regionalne .com, eu ?

 

jakie i ile ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natchniony artykułem o Panu Zajkiewiczu, który ma 3,8 tys domen w swoim portfolio

Pozwole sobie dodac, ze Pan Wiktor najprawdopodobniej zmienia registrara :D Active24 straci dosc dobrego Klienta o ile informacje sie potwierdza ;)

 

Ja osobiscie posiadam bardzo niewiele domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwole sobie dodac, ze Pan Wiktor najprawdopodobniej zmienia registrara :D Active24 straci dosc dobrego Klienta o ile informacje sie potwierdza ;)

 

Ja osobiscie posiadam bardzo niewiele domen ;)

A czemu Pan Wiktor zmienia?

 

Może ktoś wkleić link do artykułu?

 

Moja liczba domen nie przekracza setki :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwole sobie dodac, ze Pan Wiktor najprawdopodobniej zmienia registrara :D Active24 straci dosc dobrego Klienta o ile informacje sie potwierdza ;)

 

Ja osobiscie posiadam bardzo niewiele domen ;)

 

Bartol - nie chce dementować plotek, bo to nie ma sensu - ale takie pisanie, że któryś z Klientów ACTIVE 24 zmienia rejestratora czy nie to nie bardzo wiem jaki ma sens. Pan Wiktor (jak pewnie wiesz lub nie) ma domeny u różnych rejestratorów (co nie jest tajemnicą, bo można to sprawdzić w WHOIS) w tym w ACTIVE 24.

 

Ja jestem przekonany, że oferty, jakiej ma u nas - nie otrzyma nigdzie indziej ;) Nie mówię tylko o cenach, ale o jakości usług, usługach dodatkowych itd.

 

Powiedz mi więc Bartol jaki ma sens pisanie takich informacji? Bo mi się kojarzy tylko z polityką. Jeśli faktycznie jeden z naszych znaczących Klientów od nas odejdzie - będziesz mógł o tym pisać wszem i wobec (jeśli tylko będziesz miał taką ochotę). Ale pisanie, że "to nieoficjalna informacja, ale z bardzo pewnego źródła" kojarzy mi się z Pudelkiem co najwyżej. Ja też mogę przecież napisać masę różnych rzeczy i powiedzieć, że mam pewne źródło - i jaka będzie wartość tych informacji dopóki nie zostaną potwierdzone?

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl/dnt - testuj domeny .pl za 1.60 PLN - teraz przez 14 dni!

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

o przepraszam, nie zauważyłem

 

ale tam jakieś takie małe te liczby :D

i widzę kilka osób z bardziej znacącymi nickami temat ominęło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu nie chcą się afiszować :D W sumie gdybym miał ich więcej, to też bym nie napisał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem w posiadaniu 2 domen, może niedługo będzie 3...

Tylko między nami jest mała różnica bo ja nie kolekcjonuje domen, co najwyżej kupuje je w celu stworzenia serwisu pod danym adresem (jak na razie) nie mówię, że nie stanę się kiedyś ich kolekcjonerem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bartol - nie chce dementować plotek, bo to nie ma sensu - ale takie pisanie, że któryś z Klientów ACTIVE 24 zmienia rejestratora czy nie to nie bardzo wiem jaki ma sens. Pan Wiktor (jak pewnie wiesz lub nie) ma domeny u różnych rejestratorów (co nie jest tajemnicą, bo można to sprawdzić w WHOIS) w tym w ACTIVE 24.

Nie jest tez tajemnica, ze wiekszosc domen rejestrowal i utrzymywal (i nadal to robi) w dawnym Cybetrnetixie a dzisiejszym Activie.

 

Ja jestem przekonany, że oferty, jakiej ma u nas - nie otrzyma nigdzie indziej :D Nie mówię tylko o cenach, ale o jakości usług, usługach dodatkowych itd.

Widze, ze jestes bardzo pewny swojej oferty ;)

 

Powiedz mi więc Bartol jaki ma sens pisanie takich informacji? Bo mi się kojarzy tylko z polityką. Jeśli faktycznie jeden z naszych znaczących Klientów od nas odejdzie - będziesz mógł o tym pisać wszem i wobec (jeśli tylko będziesz miał taką ochotę). Ale pisanie, że "to nieoficjalna informacja, ale z bardzo pewnego źródła" kojarzy mi się z Pudelkiem co najwyżej. Ja też mogę przecież napisać masę różnych rzeczy i powiedzieć, że mam pewne źródło - i jaka będzie wartość tych informacji dopóki nie zostaną potwierdzone?

Temat dotyczyl w pewnym sensie Pana Zajkiewicza, waznej osoby w swiecie domen. Mysle, ze kroki takich "gigantow" dadza do myslenia innym i bycmoze czegos ich naucza. Bo od kogo sie uczyc jak nie od najwiekszych?

Jesli informacje zostana potwierdzone to masz moje slowo, ze napisze o tym osobny temat ;)

 

PS. na tym forum pada wiele niepewnych informacji z Twojej strony rowniez (vide kwestia spadku domen funkcjonalnych). Cos w tym zlego? Forum jest po to by dyskutowac. I uwierz mi, ze nie mam zwyczaju siac plotek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest tez tajemnica, ze wiekszosc domen rejestrowal i utrzymywal (i nadal to robi) w dawnym Cybetrnetixie a dzisiejszym Activie.

Widze, ze jestes bardzo pewny swojej oferty ;)

Temat dotyczyl w pewnym sensie Pana Zajkiewicza, waznej osoby w swiecie domen. Mysle, ze kroki takich "gigantow" dadza do myslenia innym i bycmoze czegos ich naucza. Bo od kogo sie uczyc jak nie od najwiekszych?

Jesli informacje zostana potwierdzone to masz moje slowo, ze napisze o tym osobny temat :D

 

PS. na tym forum pada wiele niepewnych informacji z Twojej strony rowniez (vide kwestia spadku domen funkcjonalnych). Cos w tym zlego? Forum jest po to by dyskutowac. I uwierz mi, ze nie mam zwyczaju siac plotek.

 

Krokom "gigantów" warto się przyglądać - pełna zgoda. Ale czy należy sugerować się plotkami? Chyba nie.

 

Co do domen funkcjonalnych - wyraźnie tam zaznaczyłem, że to tylko moja opinia. A Twój komentarz ma zupełnie inny charakter i dotyczy zgoła innej sprawy. Jak zwykle ocenę pozostawiam czytelnikom tego postu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krokom "gigantów" warto się przyglądać - pełna zgoda. Ale czy należy sugerować się plotkami? Chyba nie.

Oficjalna informacja jest, ze sa prowadzone w tej sprawie rozmowy. I Pan Zajkiewicz jest praktycznie przekonany do przeniesienia domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oficjalna informacja jest, ze sa prowadzone w tej sprawie rozmowy. I Pan Zajkiewicz jest praktycznie przekonany do przeniesienia domen.

 

To może zaproś tu Pana Zajkiewicza, żeby się wypowiedział w tej sprawie? :D Czy może jesteś PRowcem Pana Wikotra i piszesz w Jego imieniu? ;) Zresztą sam podeślę link do tego wątku ;)

 

Oficjalna informacje - poproszę źródło tej oficjalnej informacji.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ach te ploty. Jak byłem 'figurą' w jednej z fabryk okien w Polsce to codziennie słyszałem że jakis dobry klient chce zmienic dostawcę okien. Nigdy nic z tego nie wychodziło i zawsze okazywało sie że to plotki. Nawet jak sie do tego przymierzał, to Panowie! jest masa innych sposobów żeby go odwlec od takiego zamiaru :D .

 

Niekoniecznie ceną. ;)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
o przepraszam, nie zauważyłem

 

ale tam jakieś takie małe te liczby :D

i widzę kilka osób z bardziej znacącymi nickami temat ominęło

Mysle, ze zaangazowanie bylo by wieksze, jezeli mozna by bylo oddac glos w anonimowej ankiecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ja mam ponad 200 domen, a drugie tyle w rezerwcji.. Haha, ostatnio zaczęły mi przychodzic wiadomości o przedłużeniach, całe szczęście że to były moje pierwsze :D .

A tak na marginesie to szukam sponsora na wykupienie domen typu: poziomice.pl, pulowery.pl, patia.pl, kramy.pl, peleryny.pl, poncza.pl, loggie.pl i jeszcze kilkanaście innych. , bo ja już nie mam kasy na te domeny!

Chyba jakis mały kredyt wezmę.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Moim zdaniem przedział 1001-2500 to za duży rozrzut.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT 1001-1500

1501-2000

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
W sondzie brakuje dwóch opcji: 0 i 2501 ;-)

Tak, i podobno na forum ma wpaśc człowiek o twarzy 3800 domen, więc sonda jest niemiarodajna. :D

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, i podobno na forum ma wpaśc człowiek o twarzy 3800 domen, więc sonda jest niemiarodajna. ;)

 

Pozdrawiam.

A jego jeszcze tu nie ma? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, i podobno na forum ma wpaśc człowiek o twarzy 3800 domen, więc sonda jest niemiarodajna. ;)

 

Pozdrawiam.

 

Co z tego, skoro jest tylo jeden kroldomen (.pl) i jeden kolekcjonerdomen (.pl) . :D

 

Poza tym nie liczy sie ilosc, ale jakosc. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×