Jump to content
networker

a ile Ty masz domen ?

ile domen  

99 members have voted

  1. 1. ile masz domen ?

    • 1-10
      14
    • 11-100
      44
    • 101-500
      21
    • 501-1000
      10
    • 1001-2500
      7
    • powyzej 2501
      5


Recommended Posts

Tak, i podobno na forum ma wpaśc człowiek o twarzy 3800 domen, więc sonda jest niemiarodajna. :D a

 

Ta liczba też jest niemiarodajna, bo jak się rejestruje domeny z rozmiarem opon w nazwie, można sobie łatwo „nabić licznik”. Tylko po co? Żeby zyskać tytuł polskiego króla domen (swoją drogą, anglik, może opchnij mu kroldomen.pl? ;-) z 3500 ninjami i 300 domenami powyżej reg fee i odrobiną lansu w prasie? Owszem, niech wpada. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

W sumie liczy się jakość, a nie ilość. Ja już wiem, że za jakieś pół roku nie będę przedłużał min. 100 domen.

 

Michał

król.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Nie Pb, tej domeny nie sprzedam. Oddam ją kiedyś charytatywnie. :D A Ci co ją dostaną, mogą ją wtedy sprzedac za obrzydliwie duże pieniądze. Oczywiście jak będzie chętny na nią.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie Pb, tej domeny nie sprzedam. Oddam ją kiedyś charytatywnie. :D A Ci co ją dostaną, mogą ją wtedy sprzedac za obrzydliwie duże pieniądze. Oczywiście jak będzie chętny na nią.

 

Zapisuję się do kolejki. Z pewnością jej nie sprzedam. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwole sobie dodac, ze Pan Wiktor najprawdopodobniej zmienia registrara ;) Active24 straci dosc dobrego Klienta o ile informacje sie potwierdza ;)

 

Ja osobiscie posiadam bardzo niewiele domen :D

 

Musze zaprzeczyć tym plotką nie zamierzamy opuszczać Activa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja jestem w posiadaniu 2 domen, może niedługo będzie 3...

Tylko między nami jest mała różnica bo ja nie kolekcjonuje domen, co najwyżej kupuje je w celu stworzenia serwisu pod danym adresem (jak na razie) nie mówię, że nie stanę się kiedyś ich kolekcjonerem.

 

Pan Zajkiewicz też wykupuje domeny aby stawiać pod nimi serwisy. Proszę zobaczyć Jego najnowszy projekt - darmowe panele ogłoszeniowe (Spis dostępny pod adresem www.reklama.org.pl, w przeciągu dwóch tygodni będzie przyjazna wyszukiwarka).

 

Panele te się ładnie rozwijają np. materialybudowlane.com, samochodyuzywane.com.pl, samochodyciezarowe.pl, wulkanizacje.pl .... wymieniać można długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Musze zaprzeczyć tym plotką nie zamierzamy opuszczać Activa...

;):D;)

@bartol i co Ty na to? Masz jeszcze jakieś plotki? Może Amerykanie uderzą na Antarktydę?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta liczba też jest niemiarodajna, bo jak się rejestruje domeny z rozmiarem opon w nazwie, można sobie łatwo „nabić licznik”. Tylko po co? Żeby zyskać tytuł polskiego króla domen (swoją drogą, anglik, może opchnij mu kroldomen.pl? ;-) z 3500 ninjami i 300 domenami powyżej reg fee i odrobiną lansu w prasie? Owszem, niech wpada. ;-)

 

 

Jeśli chodzi domeny z rozmiarem opon tzw. rozmiarówki, to pomysł jest bardzo prosty. Szukając opony nie trzeba szukać najpierw sklepu, który sprzedaje opony, potem konkretnej opony. Wystarczy wpisać adres np. 175-70r13.pl lub 175-70r13.com.

W pierwszym przypadku .pl - wyświetlona zostaje nam strona z danym rozmiarem krótkim opisem opony i ceną (już razem z montażem). Możemy sobie wydrukować listę i przyjechać do Ksawerowa po oponki, lub zamówić poprzez sklepy, których Pan Wiktor ma 13.

 

Wpisując drugi adres z końcówką .com zostajemy przeniesieni do jednego ze sklepów, ale od razu mamy wyświetlone opony które nas interesują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jeśli chodzi domeny z rozmiarem opon tzw. rozmiarówki, to pomysł jest bardzo prosty. Szukając opony nie trzeba szukać najpierw sklepu, który sprzedaje opony, potem konkretnej opony. Wystarczy wpisać adres np. 175-70r13.pl lub 175-70r13.com.

W pierwszym przypadku .pl - wyświetlona zostaje nam strona z danym rozmiarem krótkim opisem opony i ceną (już razem z montażem). Możemy sobie wydrukować listę i przyjechać do Ksawerowa po oponki, lub zamówić poprzez sklepy, których Pan Wiktor ma 13.

 

Wpisując drugi adres z końcówką .com zostajemy przeniesieni do jednego ze sklepów, ale od razu mamy wyświetlone opony które nas interesują.

Ciekawy tok myślenia. Ale jaki jest faktyczny ruch type-in na takich domenach? Ja widzę format "175-70r13" pierwszy raz -- ale może to jest związane z tym, że nie interesuję się samochodami. Łatwiej byłoby mi znaleść jakiś sklep z oponami i podać im mój model samochodu -- niech doradzają i przedstawią ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy tok myślenia. Ale jaki jest faktyczny ruch type-in na takich domenach? Ja widzę format "175-70r13" pierwszy raz -- ale może to jest związane z tym, że nie interesuję się samochodami. Łatwiej byłoby mi znaleść jakiś sklep z oponami i podać im mój model samochodu -- niech doradzają i przedstawią ofertę.

 

Jeśli chodzi o ruch na tych stronach na domenach "rozmiar".pl jest licznik, ma on jakieś 2 tygodnie a jest już 643 UU... czy to dużo czy mało zostawiam to dla Ciebie, dla nas to sporo, w związku z tym że strona w takim formacje jest od dwóch tygodni.

 

Dla takich osób jak Ty mamy też coś specjalnego - polecam rozmiaryopon.pl. Na górze jest zakładka rozmiary, gdy się ją kliknie mamy rysunki samochodów wybieramy swój i gotowe :D

 

Klient nasz Pan .... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jeśli chodzi o ruch na tych stronach na domenach "rozmiar".pl jest licznik, ma on jakieś 2 tygodnie a jest już 643 UU... czy to dużo czy mało zostawiam to dla Ciebie, dla nas to sporo, w związku z tym że strona w takim formacje jest od dwóch tygodni.

Jeżeli są to potencjalni klienci, to myślę, że ruch jest dobry. Ciekawe tylko ilu z nich wchodzi na stronę wpisując adres, a ilu wchodzi przez linki na innych stronach.

 

Dla takich osób jak Ty mamy też coś specjalnego - polecam rozmiaryopon.pl. Na górze jest zakładka rozmiary, gdy się ją kliknie mamy rysunki samochodów wybieramy swój i gotowe ;)

 

Klient nasz Pan .... :-)

No to mi się podoba :D Tylko szkoda, że nie ma wszystkich modeli ;)

 

Michał

autaosobowe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie Pb, tej domeny nie sprzedam. Oddam ją kiedyś charytatywnie. :D A Ci co ją dostaną, mogą ją wtedy sprzedac za obrzydliwie duże pieniądze. Oczywiście jak będzie chętny na nią.

 

Pozdrawiam.

 

 

Chętnie się nią zaopiekujemy, Pan Wiktor w zamian za tą domenę może Cie troche rozreklamować w internecie. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Chętnie się nią zaopiekujemy, Pan Wiktor w zamian za tą domenę może Cie troche rozreklamować w internecie. :-)

Dziękuję. Ta domena (bo tak sobie wymyśliłem) to jest bardzo złożona sprawa i z nią nie jest tak łatwo :D .

 

Pozdrawiam.

ps. może to jest moje 5 minut w tym biznesie ;) .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może się, kurna, trzeba zrzucić na tę domenę nowinki.pl i otworzyć własny serwis plotkarski o handlu domenami... :P :P ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ciekawe kim jest druga osoba, która w ankiecie zaznaczyła ponad 2501 domen. :P

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ja obstawiam że powyżej 2501 domen zagłosował DD.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, to niesprawiedliwe że tylko admini wiedzą kto jak głosował! ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesteś pewny? ;-P

 

Chodzi Ci o to, że admini nie mają, czy że wszyscy mają?

Nie znam za dobrze IPB, ale w innych systemach forumowych admini mają podgląd głosowania, a inni nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@bartol i co Ty na to? Masz jeszcze jakieś plotki? Może Amerykanie uderzą na Antarktydę?

Jak na lato :P Pisalem przeciez, ze to jeszcze nic pewnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×