Jump to content
Sign in to follow this  
Takon

Domeny za sms

Recommended Posts

Domeny za sms

 

www.sms-domena.pl

 

Co sadzicie ? Ja dzisiaj zarejestrowalem domene i czekalem z 5 h i gotowe. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sadzicie ? Ja dzisiaj zarejestrowalem domene i czekalem z 5 h i gotowe. ^^

Możesz się pochwalić jaką to domenę tak szybko zarejestrowałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świeży biznes- zaledwie od czwartku :)

 

No i jest cennik.

10.Przedłużenie to koszt od dwudziestu zł do stu zł netto.

I najbardziej wyczekiwana wiadomość:

Osoba rejestrująca nie musi przedłużać abonamentu domeny.

 

No i mały kamyczek do ogródka:

Zastrzegamy sobie prawo do rejestracji domeny w przeciągu 4 dni, od wypełnienia formularza.

 

Mimo to czasami żeby nie przepadła kasa na komórce jakąś ninję z palca u nich zarejestruję ;) 11zł za domenę to nie taka zła cena :P

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepszy jest cennik.

10.Przedłużenie to koszt od dwudziestu zł do stu zł netto.

 

Pewnie 20 zł za IDN do 100 netto za zwykłą .pl, ale wypadałoby raczej rozpisać dla wszystkich końcówek osobno niż od-do. :P

 

Mimo to czasami żeby nie przepadła kasa na komórce jakąś ninję z palca u nich zarejestruję :) 11zł za domenę to nie taka zła cena ;)

 

Tylko żeby potem nie było tak, że wetnie kasę, a potem szukaj wiatru w polu, bo na stronie nie ma żadnych danych kontaktowych, poza tym dane we whois są ukryte, nie ma napisanej też kluczowej sprawy - u jakiego rejestratora będą te domeny trzymane. :P Oczywiście nie ma też napisane na czyje dane będzie zarejestrowana zakupiona przez sms domena, bo nigdzie nie ma żadnego formularza dla podania danych abonenta, więc pewnie na dane właściciela serwisu.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście nie ma też napisane na czyje dane będzie zarejestrowana zakupiona przez sms domena, bo nigdzie nie ma żadnego formularza dla podania danych abonenta, więc pewnie na dane właściciela serwisu.

 

To jest dobre pytanie :) Może potem jest jakiś mini panel z danymi - w końcu te 5 godzin do zarejestrowania to trzeba coś robić... Do tego dodałbym następne - jak rozliczyć tak kupioną domenę skoro serwis stoi na osobę prywatną (domena sms-premium.pl). Aha i następne - kto jest rejestratorem ;)

Jest trochę pytań i nieścisłości, ale cały pomysł uważam za trafiony, nawet był taki wątek na di gdzie można wydać kasę z komórki na domeny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wam mówie. Domena w 100 % zarejestrowana na mnie jest. Abonent, dane kontakoe itd. Tuu chodzi o to, ze koles rejestruje domene za przelew, a my za to sms wysylamy. Np. jesli musimy wydac, nie mamy co z nia zrobic, badz jest np. weekend i z naszego konta nie mozemy robic przelewow itd.

 

Polecam ^^

 

Kontakt jest. Jak ktos wypelni formularz kontaktowy z jakis zapytaniem zapewne odpowiedza ^^ Mi tam zawsze szybko odslylaja odpowiedz, dotyczace kosztow itd. Polecam.

 

Ktos jeszcze ma jakies opinie ? Rejestorwal tam ktos?

 

 

/a czekalem 5 h. boo w koncu koles musial przelew wyslac itd:P Ciekawe ilu ma klientow. :)

Edited by Takon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny za sms

 

www.sms-domena.pl

 

Co sadzicie ? Ja dzisiaj zarejestrowalem domene i czekalem z 5 h i gotowe. ^^

 

 

Już wam mówie. Domena w 100 % zarejestrowana na mnie jest. Abonent, dane kontakoe itd. Tuu chodzi o to, ze koles rejestruje domene za przelew, a my za to sms wysylamy. Np. jesli musimy wydac, nie mamy co z nia zrobic, badz jest np. weekend i z naszego konta nie mozemy robic przelewow itd.

 

Polecam ^^

 

Kontakt jest. Jak ktos wypelni formularz kontaktowy z jakis zapytaniem zapewne odpowiedza ^^ Mi tam zawsze szybko odslylaja odpowiedz, dotyczace kosztow itd. Polecam.

 

Ktos jeszcze ma jakies opinie ? Rejestorwal tam ktos?

 

 

/a czekalem 5 h. boo w koncu koles musial przelew wyslac itd:P Ciekawe ilu ma klientow. :)

 

Z tym kolesiem to rozumiem mówisz o sobie? Przyznałbyś się od razu, że to Twój serwis i postanowiłeś tu pospamować. Taki sam nick usera z tego tematu to oczywiście tylko przypadek? Jak chcesz robić poważny biznes to nie próbuj na wstępie robić w konia potencjalnych klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym kolesiem to rozumiem mówisz o sobie? Przyznałbyś się od razu, że to Twój serwis i postanowiłeś tu pospamować. Taki sam nick usera z tego tematu to oczywiście tylko przypadek? Jak chcesz robić poważny biznes to nie próbuj na wstępie robić w konia potencjalnych klientów.

 

 

 

Lol ;] Gdybym ja miał taki serwis to inwestowałbym w reklame a nie w tematy na forum. Pomysl zanim cos napiszesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lol ;] Gdybym ja miał taki serwis to inwestowałbym w reklame a nie w tematy na forum. Pomysl zanim cos napiszesz.

 

Nie mam nic do Ciebie (na razie), ale może po prostu skończ już tą dyskusję i nie pogrążaj się. Jeśli myślisz, że w Internecie jesteś anonimowy to bardzo się mylisz. Bez wielkiego wysiłku można dowiedzieć się jak się nazywasz, ile masz lat a nawet kiedy dokładnie się urodziłeś.

Zastanów się też dwa razy zanim zboczysz na jakąś podejrzaną ścieżkę w związku z tym serwisem powyżej, który uruchomiłeś. Tak czy inaczej: powodzenia w życiu i w biznesie. Z mojej strony koniec tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny za sms

 

www.sms-domena.pl

 

Co sadzicie ? Ja dzisiaj zarejestrowalem domene i czekalem z 5 h i gotowe. ^^

Był już kiedyś wątek na forum o tego typu "pseudobiznesie". Jesli się nie mylę, to przynajmniej dwa wątki były i również jeśli mnie pamięć nie zawodzi, komentarze raczej nie miały pozytywnego wydźwięku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Był już kiedyś wątek na forum o tego typu "pseudobiznesie". Jesli się nie mylę, to przynajmniej dwa wątki były i również jeśli mnie pamięć nie zawodzi, komentarze raczej nie miały pozytywnego wydźwięku.

 

 

A no rozumiem. Sprawdzisz w google jak sie nazywam ile mam lat tak ? Wiem, ze nie mam sam tego nicku, gdyz nie raz chcialem sprawdzic w internecie frazy 'takon' i wyskakiwaly rowniez inne osoby. Noo inteligentne rozumowanie. Hmm ? Na tym forum jestem 1wszy raz, wieec nie rozumiem 'pseudobiznesu' o ktory Ci chodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mniejsza o biznes. Skoro zarejestrowałeś tam domeneto odpowiedz proszę na 3 małe pytanka:

- Czy wystawiają fakturę?

- Kiedy wpisujesz dane osobowe?

- U kogo przedłużasz domenę (gdzie jest panel obsługi)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja mam takie haszcze

http://sms-domena.pl/c1_sms_standard/

Profesjonalne to na 100% nie jest

Brak danych kontaktowych itd, hmmm... dla mnie podchodzi pod tzw. "fake"

 

A tutaj pobawiłem się w detektywa:

http://commed.pl/kaszel-vt26400.html

 

w źródle na stronie znalazłem takie coś:

<META NAME="author" CONTENT="Karol Tomaszewski">

 

Eh.. Biznes 14 latków?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mniejsza o biznes. Skoro zarejestrowałeś tam domeneto odpowiedz proszę na 3 małe pytanka:

- Czy wystawiają fakturę?

- Kiedy wpisujesz dane osobowe?

- U kogo przedłużasz domenę (gdzie jest panel obsługi)?

 

 

Tez o fakture pytalem. Nie wystawiaja tylko ' sa partnerami i ulatwiaja ludziom rejestrowanie domeny, a faktury wystawia rejestrator'

Jak wyslalem sms, wpisalem kod, pojawil sie formularz do danych.

Ja akurat przedluzam w az. Napisalem do nich (po przez formularz kontaktowy) czy moglbym prosic, aby rejestratorem byl az i sie zgodzili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tez o fakture pytalem. Nie wystawiaja tylko ' sa partnerami i ulatwiaja ludziom rejestrowanie domeny, a faktury wystawia rejestrator'

Jak wyslalem sms, wpisalem kod, pojawil sie formularz do danych.

Ja akurat przedluzam w az. Napisalem do nich (po przez formularz kontaktowy) czy moglbym prosic, aby rejestratorem byl az i sie zgodzili.

 

 

Panie detektywie, pan ma licencje bo slabo wychodzi . Wystarczy, ze zalozylem temat bo chcialem znac wasza opinie na temat domen za sms i oczywiscie znajdzie sie kilku, ktorzy wiedza lepiej ode mnie kim jestem. Prosze o usuniecie tematu i mam nadzieje, ze w koncu nie bedzie tych oszczerstw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aa. imie i naziwsko zauwazyles w temacie tamtego forum i taki nick jak moj ? Noooo ciekawe. Pomysl ilu ludzi ma taki sam nick. a raczej dla Cb. 'moze miec'. Aa ze Ci sami ' Karol Tomaszewski' tooo tez cos zwiazanego ze mna ; > Tez sie bawilem w mini detektywa i gdy na naszej klasie wpisalem Karol Tomaszewski mialem kilka dobrych stron .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra... ryby i dzieci głosu nie mają :)

Wejdź mistrzu na:

http://sms-domena.pl/c133_sms_standard/

Zobacz źródło strony.

 

Zobaczysz tam swoje imię i nazwisko.

Chyba że przypadkiem właściciel sms-domen ma tak samo na nazwisko i imię i przypadkiem ma taki sam nick.

Zapewne też przypadki wszedłeś i napisałeś tutaj na forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra... ryby i dzieci głosu nie mają :)

Wejdź mistrzu na:

http://sms-domena.pl/c133_sms_standard/

Zobacz źródło strony.

 

Zobaczysz tam swoje imię i nazwisko.

Chyba że przypadkiem właściciel sms-domen ma tak samo na nazwisko i imię i przypadkiem ma taki sam nick.

Zapewne też przypadki wszedłeś i napisałeś tutaj na forum...

 

Panie detektywie. Czy moge do pana mowic panie Jarku ? Nie chce sie chwalic, ale nick takon mam od 3 tygodni. Wczesniejsze nicki 'sween' 'viper'. Znowu pan zabawi się w detektywa ? A jak bede zly i zglosze pana, i powiem ze nie ma pan licencji ? Bedzie panu przykro, panie Jarku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chłopak chce sobie dorobić w wakacje a wy mu kłody pod nogi... że to jakiś Karol T. lat 14... dajcie spokój. ;)

Nie wiedział jak ma sie zabrać na wypromowanie swojego sms-owego interesiku ... żrobił wtopę a teraz nie wie jak wybrnąć. Zaczął przez was tupać nóżkami o podłogę i zrobił się czerwony.

 

Proponuje aby każdy forumowicz kupił jedną domenę u niego. :)

(wtedy zacznie nas traktować jak starszych i mądrzejszych kolegów (Panów) a nie jak debili)

 

W sumie nie ma co ciągnąć tego w temacie "Opinie o Rejestratorach"... na to miano trzeba naprawdę zapracować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I przypadkiem na śledziku stawia ten sam link:

www.sms-domena.pl - Domeny za sms ! Tego samego dnia co napisałeś posta na tym forum.

Domena ta została utworzona:

 

2010.06.24 08:50:13

 

A rejestratorem jest Az.pl

 

Reasumując

 

Ty i Niby nie Ty czyli osoba z NK ma ten sam nick i razem reklamujecie serwis tego samego dnia.

Serwis nie miał praktycznie żadnej reklamy, a Ty wiedziałeś że ruszył w czwartek.

Osoba z NK ma tak samo na imię i nazwisko jak właściciel serwisu.

 

Brak mi słów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko, jeśli to ten sam młody człowiek, to pewnie tak kombinując za te kilka lat, sam zarobi sobie na studia, samochód i sporą liczbę pięknych dziewczyn. Całe życie przed nim i mnóstwo możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo wszystko, jeśli to ten sam młody człowiek, to pewnie tak kombinując za te kilka lat, sam zarobi sobie na studia, samochód i sporą liczbę pięknych dziewczyn. Całe życie przed nim i mnóstwo możliwości.

 

Ja bym nie wywoływał wilka z lasu i nie próbował chwalić. Jeśli się dobrze poszuka to można znaleźć wątek dotyczący problemów z prawem tego młodego człowieka.

Działać można, ale bez kombinacji, przekrętów i głupiego cwaniactwa (ostatnie widoczne w tym temacie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×