Jump to content
wlodecky

ania.tel

Recommended Posts

Sprzedaż dokonała się jakąś chwilę temu; nie bardzo chciałbym podawać konkretną kwotę, natomiast starczyło tego by utworzyć osobny temat o sprzedaży, tyle mogę powiedzieć.

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje! Jeśli nie możesz zdradzać kwoty to napisz chociaż ile osób mogłoby się za nią bawić na MD2010? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że ceny nie można ujawnić ;)

 

Moim zdaniem sprzedaż powyżej 1k zł domenę .tel to świetny wynik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletnie nie widzę większego sensu w umieszczaniu w tym dziale sprzedanych domen bez ceny.

Czemu to ma służyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kompletnie nie widzę większego sensu w umieszczaniu w tym dziale sprzedanych domen bez ceny.

Czemu to ma służyć?

 

Hehe, trudno się z Tobą tym razem nie zgodzić. ;) Nawet napisano w opisie działu:

 

Sprzedałeś domenę? Napisz gdzie i za ile. Posiadasz informację o ciekawej transakcji na rynku? Podziel się z nami. To ułatwi wycenę swoich domen innym.

 

Oczywiście gratuluję tajnej sprzedaży, ja ostatnio sprzedałem jedną domenę nawet drożej niż ta, ale nie pamiętam, gdzie to było i kiedy, bo ciemno było. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kompletnie nie widzę większego sensu w umieszczaniu w tym dziale sprzedanych domen bez ceny.

Czemu to ma służyć?

 

chociazby temu, ze domen tel nie sprzedaje sie codziennie

Share this post


Link to post
Share on other sites
chociazby temu, ze domen tel nie sprzedaje sie codziennie

Jeżeli to jest taki rarytas to wypada podać cenę.

Podejrzewam, że 90% userów na tym forum może założyć wątek "sprzedałem ale nie powiem za ile".

Jeżeli nie możesz podać ceny to nie ujawniaj sprzedaży. Przecież to jest proste jak budowa cepa. I czego mam mu gratulować? Patyka czy 10k?..a może 50k?

 

To, że nie sprzedaje się takich domen codziennie nie ma żadnego znaczenia i nie jest to żaden argument.

...albo piszę o czymś na "full" albo nie pisze o tym wcale...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli to jest taki rarytas to wypada podać cenę.

Podejrzewam, że 90% userów na tym forum może założyć wątek "sprzedałem ale nie powiem za ile".

Jeżeli nie możesz podać ceny to nie ujawniaj sprzedaży. Przecież to jest proste jak budowa cepa. I czego mam mu gratulować? Patyka czy 10k?..a może 50k?

 

To, że nie sprzedaje się takich domen codziennie nie ma żadnego znaczenia i nie jest to żaden argument.

...albo piszę o czymś na "full" albo nie pisze o tym wcale...

mi samo to, że cena to 1k+ wystarcza, zawsze to coś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dns:

Nie jestem do końca przekonany, że cep to najwłaściwsza tu metafora, ale skoro... no w każdym razie na pewno potrafisz docenić to, że niekoniecznie bez wyraźnej zgody kupującego należy upubliczniać szczegóły transakcji. Szczególnie jeśli chodzi o domeny które z założenia są - no, czym ? Właśnie - wizytówkami. Co do pytania czemu to ma służyć i potem czego gratulować - osobiście nie postrzegam tego działu jako głównie miejsca do składania gratulacji czy kondolencji (zgoda, może wbrew pozorom). Raczej miejsca gdzie - jak mądrze wskazał thomaso - mogę złapać jakąś orientację, gdzie ludzie sobie coś mówią żeby sobie pomóc. A że to forum, to robią to w taki sposób i w takim zakresie jaki uznają w danej sytuacji za właściwe.

 

@thomaso:

Mam nadzieję, że informacja o sprzedaży domeny .tel za nie mniej niz 1k niektórym jednak pomoże, choć raczej w tym żeby nie porzucali nadziei ;) niż w wycenie. Bo jak wycenić domenę "imienną" ? Było kilka takich dyskusji na forum.

 

W.

 

P.S. dziękuję za gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież to jest proste jak budowa cepa. I czego mam mu gratulować? Patyka czy 10k?..a może 50k?

 

To, że nie sprzedaje się takich domen codziennie nie ma żadnego znaczenia i nie jest to żaden argument.

...albo piszę o czymś na "full" albo nie pisze o tym wcale...

 

Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, ze w tego typu watku musi byc podana cena sprzedazy.

Watek zostal zalozony przez sprzedajacego i to on decyduje co w nim ma byc podane, wiec jezeli cos sie Tobie nie podoba to sie nie odzywaj. Nikt nie oczekuje tez tutaj Twoich gratulacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy, to wolałbym zobaczyć:

 

sprzedałem domenę: xxxx.tel za (konkretna kwota)....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje, widać że domeny tel są jeszcze mocno nie doszacowane :)

Niedoszacowane może i są, ja obstawiam, że poszła za około +/- 2k brutto, co i tak wydaje mi się ogromnym sukcesem.

 

Gratuluję sprzedaży !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje, widać że domeny tel są jeszcze mocno nie doszacowane :)

 

myślę że to jednorazowy wybryk ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×