Jump to content
Sign in to follow this  
crtt

Prośba o zmianę loginu

Recommended Posts

Witam.

 

Jest możliwość zmiany loginu na tym forum, wiem bo byłem świadkiem zmiany loginów kiedyś... :)

 

Jednak chciałbym prosić ponownie o zmianę loginu, gdzie z tym się zgłosić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś chciałem zmienić nicka, ale uznałem, że nie jest najgorszy :)

Pisałem do administracji, ale otrzymałem odpowiedź, że zmiana nicku nie jest możliwa.

Chociaż wiem, że kilku osobom udało się to zrobić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też kiedyś chciałem zmienić nicka, ale uznałem, że nie jest najgorszy ;)

Pisałem do administracji, ale otrzymałem odpowiedź, że zmiana nicku nie jest możliwa.

Chociaż wiem, że kilku osobom udało się to zrobić...

 

Krążą takie legendy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale brak jest chęci... :)

 

W sumie może i tak ;)

Ale z drugiej strony jak by tak wszystkim zmieniali nicki to by się wielki B^^&%^& ( bałagan ) zrobił.

 

Jednak zapewne dobra wola i uzasadnienie też powinno być brane pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administracja podjęła jakiś czas temu decyzję, że nie będzie zmieniać loginu ze względu na bałagan jaki się tworzy po takiej zmianie. Jeszcze jakiś czas temu, radą na to było założenie drugiego konta, ale i to niestety jest teraz bardzo utrudnione i ciężko jest dostać się na forum.

 

Ze swojej strony, chętnie kupię za piwo aktywowane konto :)

 

Na forum padło już kilka razy pytanie o zmianę loginu np. http://www.di.pl/index.php?showtopic=16776&hl=

Share this post


Link to post
Share on other sites
Administracja podjęła jakiś czas temu decyzję, że nie będzie zmieniać loginu ze względu na bałagan jaki się tworzy po takiej zmianie...

 

Tutaj się całkowicie zgadzam, jeżeli np. KubusPuchatek chce zmienic na Malenstwo

Ale jeżeli chcemy nicka np. na firmowego i bardziej rozpoznawalnego to wg mnie to być brane pod uwagę.

W moim przypadku akurat takie uzasadnienie by było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Administracja podjęła jakiś czas temu decyzję, że nie będzie zmieniać loginu ze względu na bałagan jaki się tworzy po takiej zmianie. Jeszcze jakiś czas temu, radą na to było założenie drugiego konta, ale i to niestety jest teraz bardzo utrudnione i ciężko jest dostać się na forum.

 

Ze swojej strony, chętnie kupię za piwo aktywowane konto ;)

 

Na forum padło już kilka razy pytanie o zmianę loginu np. http://www.di.pl/index.php?showtopic=16776&hl=

 

 

 

jak to ciężko?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak to ciężko?

 

A to nie wiesz, że wszystkie konta są ręcznie aktywowane przez adminów? ;)

 

Spróbuj założyć sobie konto na gmailu powiedzmy np. to_ja_anglik@gmail.com i zobaczyć czy konto z takim e-mailem zostanie aktywowane czy nie. Ja osobiście mam tylko jedno konto (wystarcza), ale zapewne kilka osób ma po kilka, bo jeszcze kiedyś im się udało założyć, bo częściej admini aktywowali (teraz chyba raz na 2 tyg. czy coś, wiem od jednej osoby, że tyle czekała). ;)

 

Oczywiście mam na myśli cały czas sytuację, że ktoś porzuca stare konto i korzysta tylko z nowego, bo to jest dozwolone i jest jakimś sposobem na zmianę loginu (choć zapewne szkoda postów).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to nie wiesz, że wszystkie konta są ręcznie aktywowane przez adminów? ;)

 

Czyli wychodzi na to że jak się chce to można ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam z ciekawości pytałem o możliwość zmiany loginu na forum - niestety administracja stwierdziła, że nie zmieniają loginów. Dziwne, bo jestem pewny, że co najmniej dwie osoby miały zmieniony login :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam z ciekawości pytałem o możliwość zmiany loginu na forum - niestety administracja stwierdziła, że nie zmieniają loginów. Dziwne, bo jestem pewny, że co najmniej dwie osoby miały zmieniony login :)

Pewnie chciałeś zmieniać co rok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja także mam jedno konto(choć nie zawsze byłem grzeczny i admin o tym pewnie wie) ale czasem chciałbym dać anonimowo do wyceny domenę i nie być z tą domeną kojarzonym, ot taka mała konspira.

 

Teraz sporo czasu się czeka, zanim admin zaakceptuje konto i szkoda że trzeba kombinować. No, ale ja tu tylko jestem gościem i nie ustalam zasad, więc psioczyć nie mogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja także mam jedno konto(choć nie zawsze byłem grzeczny i admin o tym pewnie wie)

 

Dawniej dostawało się po prostu klapsa, ale teraz podobno weszła jakaś nowa ustawa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana oczywiście jest możliwa, przykład sylyx=korneliusz, wszystko zależy od podejścia do sprawy adminów. Oby tylko nie było na forum równych i równiejszych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przykład korneliusza świadczy o tym ze jednak są.

Pamiętam jak kiedyś jeden użytkownik zmienił login i w nawiasie jeszcze przez pewien czas miał stary... ja w tym samym momencie chciałem zmienić żeby mieć taki sam jak na dropped ppd itd. ale administracja nie chciała mi zmienić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swego czasu obilo mi sie o oczy, ze przy przekroczeniu pewnego poziomu postow, nagroda byla wlasnie mozliwosc zmiany nicka. Ale to bylo z rok, albo wczesniej... Nie wiem tez, czy to byla tylko zartobliwa odpowiedz.

 

Takich zmian bylo kilka. Osobiscie jestem przeciwko takim zmianom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×